Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

@Semih Fenerbahçe maçında öyle hakem gelirse ve Fenerbahçe'li bir futbolcu taraftarı kışkırtırsa bağıran yine bağır sahaya inen yine iner.

dostum anlıyorum takımını sevip konuşarak savunuyorsun ama sende demirören gibi olmaya başlıyorsun böyle yapınca farkında değilsin dimi ?

mesela ben çok bilirim demirörenin bjknin başında fenere laf soktuğunu hırs yaptığını ama zaman renkleri ayarları bozuldu sarı lacivert oldu..

sende bjkyi savunacam diye 3200 post kasıp sarı kırmızı olmuşsun demek ki bjkli az konuşup işine bakacakmış :)

Ne oluyor orada öyle yazınca?Bana zararıda,faydasıda,düşüncemide etkilediği yok.Takımımı savunmak için yalan şeyler değil ben düşündüğümü söylerim.

Furkan bjk'nin tıpkı Galatasaray ve fb gibi hakem hatalarına uğradığı başka derbileri de oldu. Fb'nin tahrik eden futbolcuları da oldu. Ama o günkü gibi bir olay hiç olmadı.

Bjk'nin kapısına yakında kilidi vururlar. Fernandes bile ihtarname gönderdi paramı ödeyin diye. :asd:

Ondan sonra nah fb yalakalığı yapar tinerciler.

Oradakilerin saçma başlık açmak için bahaneye ihtiyaçları mı var, sanki Türkiye'de ne kadar beyinsiz varsa hepsini bir yere toplamışlar adını da Antu koymuşlar :D En son baktığımda Semih'in golü geçerli olmalıydı diye ağlıyorlardı :D

Ayrıca mazoşist misin Furkan? Ben Beşiktaş taraftarı kadar acıların çocuğu modunda bir taraftar grubu görmedim. Ben Beşiktaş taraftarı olsam bu genç yaşımda kahrımdan ölmüştüm. Biraz da o yüzden deliliğe vuruyor Beşiktaş taraftarı, yoksa dayanamazlar. Bugün bir yerde Beşiktaş-Galatasaray ve Beşiktaş-Fenerbahçe maçlarının istatistiklerini alt alta vermişler onu gördüm. İki maçta da Beşiktaş kadrosunun alayının yan tarafı sapsarı olmuş (10 tane falan vardı saymaya üşendim), alayı kart görmüş. Biz ve Fener'de bir iki tane ancak vardı. Yani demem o ki bunlar Türkiye gerçekleri, sizin acınız bitmez kardeşim :)

Orasıda doğru mantıklı başlık beklemiyorsun. :) Kendinde söylüyorsun işte arada o kadar kart farkı olması normal değil.Çevremde diyen çok zaten sigaradan değil Beşiktaş'tan kanser olacağım diye.Kazansalar bile son dakikaya kadar terletirler taraftarı :)

Furkan bjk'nin tıpkı Galatasaray ve fb gibi hakem hatalarına uğradığı başka derbileri de oldu. Fb'nin tahrik eden futbolcuları da oldu. Ama o günkü gibi bir olay hiç olmadı.

Oldu ama o maç sezonun patlamasıydı birazda.Tribün liderleri biraz sabırlı olmasalardı, saraçoğlundaki görüntülere benzer görüntüler bile çıkabilirdi maalesef.

İyi de niye bizim maç, niye bize karşı patlama oluyor? Fenerbahçe'ye karşı niye böyle bir patlama olmadı?

Oldu ama o maç sezonun patlamasıydı birazda.Tribün liderleri biraz sabırlı olmasalardı, saraçoğlundaki görüntülere benzer görüntüler bile çıkabilirdi maalesef.

neden kardeş.ben 24 yaşındayım.Ali aydının kendi eliyle bizden maçı alıp size verdiği iki penaltılık maç dahil bi dünya Galatasaray bjk maçı izledim.Hiç sahamızda size karşı futbolcularınıza karşı kötü bi tutumumuz olmadı.Bizim açımızdan bjk kin duyulacak düşman görülücek bi takım değil.Tıpkı trabzon bursa antep gibi bir rakibimiz.Siz neden bize kuruldunuz bu kadar anlam veremiyorum.Şikenin kralı,terbiyesizliğin,pisliğin kralını yapan takımın kim oldugu aşikarken,siz hala at gözlüğü misali Galatasaraya kin duyuyorsunuz.

neden kardeş.ben 24 yaşındayım.Ali aydının kendi eliyle bizden maçı alıp size verdiği iki penaltılık maç dahil bi dünya Galatasaray bjk maçı izledim.Hiç sahamızda size karşı futbolcularınıza karşı kötü bi tutumumuz olmadı.Bizim açımızdan bjk kin duyulacak düşman görülücek bi takım değil.Tıpkı trabzon bursa antep gibi bir rakibimiz.Siz neden bize kuruldunuz bu kadar anlam veremiyorum.Şikenin kralı,terbiyesizliğin,pisliğin kralını yapan takımın kim oldugu aşikarken,siz hala at gözlüğü misali Galatasaraya kin duyuyorsunuz.

Beşiktaş'ı aşağılamak gibi olmasın da bizim taraftar Beşiktaş'ı pek iplemiyor :D

Ya bırak furkan gerçekleri görmek yerine kıl oldu, yün oldu bahanelerine sığınmayın.

BEŞİKTAŞ takımı macı niye satsın zaten onuda anlamam. ha aralarında şerefsizler cıkar o başka. kimse kimseye klaybetmek istemez. ben forumlarında ezik ezik fener yalakalıgına uyuz oluyorum. ulan fener 2003-2004te 11 puan öndeyken şampiyonlugunuzu calmadımı. biz herkesin 5-6 salladıgı takıma 8 attık diye olay oldu. birde 2 hafta önde kendileri deplasmnda 6 atmışlar bu takıma. 1-0 bile yensek şampiyon olcagımız macta 8 atmamız olay oldu. o 8 laneti peşinizi bırakmıyor işte. attıgınız iftiraların laneti bu.

Semih'e yazdığım son mesajı sanada yazdım say :)

Daha maç başlamadan ne anamız kaldı ne avradımız. Yeme bizi.

Bizim bayan taraftarlar bile maçın 10dakikasını Fenerbahçe'ye küfüre ayırıyor maalesef küfür artık heryerde normal geliyor.

BEŞİKTAŞ takımı macı niye satsın zaten onuda anlamam. ha aralarında şerefsizler cıkar o başka. kimse kimseye klaybetmek istemez. ben forumlarında ezik ezik fener yalakalıgına uyuz oluyorum. ulan fener 2003-2004te 11 puan öndeyken şampiyonlugunuzu calmadımı. biz herkesin 5-6 salladıgı takıma 8 attık diye olay oldu. birde 2 hafta önde kendileri deplasmnda 6 atmışlar bu takıma. 1-0 bile yensek şampiyon olcagımız macta 8 atmamız olay oldu. o 8 laneti peşinizi bırakmıyor işte. attıgınız iftiraların laneti bu.

Dediğim gibi sistemli bir olgu yarattı Çarşı. Özellikle 2000'den sonra aşırı derecede Galatasaray düşmanlığı ve fb yalakalığı yapmaya başladılar. Cezasını da çekiyorlar zaten.

Neyse muhabbet dahada alevlenmeden ben gideyim. Ben Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe yalakalığı yapmaz derim inanmazsınız ;siz yapar dersiniz ben inanmam yani sonu yok bu tartışmanın.

Playoff ilk maçı (malum olaylı) sonunda Fatih Terim'e soyunma odasına giderken hiç yok yere edilen küfür çok alçakca. Tribünden çekilmiş videolarda gördüm bende.

abi niye toplu halde furkan kardeşe hücum ettiniz? :asd:

çarşıya gelirsek , çarşı grubundan baya bi arkadaşım var ve hiç biri "Fenerbahçe sempatizanı" değil ama bu seneki Galatasaray-fenerbahçe derbilerinde feneri desteklediler

bence bu şike sürecinde bizim pürü pak şekilde tertemiz çıkmamızı kaldıramadı ezikler bu yüzden bize karşı bir kin oluştu :asd:

abi niye toplu halde furkan kardeşe hücum ettiniz? :asd:

çarşıya gelirsek , çarşı grubundan baya bi arkadaşım var ve hiç biri "Fenerbahçe sempatizanı" değil ama bu seneki Galatasaray-fenerbahçe derbilerinde feneri desteklediler

bence bu şike sürecinde bizim pürü pak şekilde tertemiz çıkmamızı kaldıramadı ezikler bu yüzden bize karşı bir kin oluştu :asd:

Hayır, alakası yok. Yıllardır Galatasaray düşmanlığı yapıyorlar. Fakat şunu anlamaları pek uzun sürmeyecek: Galatasaray'a düşmanlık eden camialar ezilmeye mahkumdur. Yeter ki bütün taraftarlarımız bunların gerçek yüzlerini görüp, fb'ye çektiğimiz muameleyi uygulasınlar. Gerisi çorap söküğü gibi gelecek. Bjk iyice ezilecek.

Üst Alt