Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

olaya karışmış gibi olcam fakat beşiktaş taraftarına önyargılı yaklaşmak adil olmaz benim yıllardır gördüğüm bildiğim izlediğim çarşı baz alınarak konuşursak şovu severler reklama bayılırlar fakat yalaka değillerdir sadece son dönemlerde yaşadıkları az değil adamlar yıldırım demirörene 8 yıl katlandı biz 2 3 ayda havlu attık piskolojilerini düşündüğümüzde zor zamanlar geçirdiler çarşının biraz daha elit olması ve örnek taraftar profiline ulaşması birazcık da modern çağı yakalamalarına bağlı hem kulüp hem yönetici olarak ... modern stad hedefe koşan takım az problem iyi yöneticiler durumu biraz daha değiştirebilir

olaya karışmış gibi olcam fakat beşiktaş taraftarına önyargılı yaklaşmak adil olmaz benim yıllardır gördüğüm bildiğim izlediğim çarşı baz alınarak konuşursak şovu severler reklama bayılırlar fakat yalaka değillerdir sadece son dönemlerde yaşadıkları az değil adamlar yıldırım demirörene 8 yıl katlandı biz 2 3 ayda havlu attık piskolojilerini düşündüğümüzde zor zamanlar geçirdiler çarşının biraz daha elit olması ve örnek taraftar profiline ulaşması birazcık da modern çağı yakalamalarına bağlı hem kulüp hem yönetici olarak ... modern stad hedefe koşan takım az problem iyi yöneticiler durumu biraz daha değiştirebilir

Olay sadece Galatasaray düşmanlığı yapmaları ya da maddi durumları, başarısızlıkları falan değil. Forumlarında pompalanan "Fener dost, Galatasaray düşman" anlayışları. Ve buna bağlı olarak da Galatasaray'ın önüne taş koyma, fb'nin altına yatma hevesleri.

Özellikle çarşı grubunu hayat kadınlarına benzetiyorum. İnsanda birazcık utanma olur.

Çarşı grubu bjk'nin Ezikliğini Kabul etmş durumdadır bence , adamlar artık bjknin Galatasarayımız ve f7 nin arkasında kaldığnı kabul ettiler ve bir klubun yanında olmayı sectiler .

şike süreci ile şampiyonluğa giden takımı sevmeme piskolojisi olabilir belki geçen yılda fenerbahçeyi istemiyorlardı bunlar değişken şeyler fakat bjk taraftarıyla fener taraftarını aynı kategoriye koymak adil olmaz ... tabi her olayda birazda yaşanmışlık duyguları etkiler ben ünideyken çarşı grubundan bir çok arkadaşım vardı ve bende genel olarak olumlu izlenimler bırakmışlardı

şike süreci ile şampiyonluğa giden takımı sevmeme piskolojisi olabilir belki geçen yılda fenerbahçeyi istemiyorlardı bunlar değişken şeyler fakat bjk taraftarıyla fener taraftarını aynı kategoriye koymak adil olmaz ... tabi her olayda birazda yaşanmışlık duyguları etkiler ben ünideyken çarşı grubundan bir çok arkadaşım vardı ve bende genel olarak olumlu izlenimler bırakmışlardı

Bireysel tutumları pek önemsemem. Emin ol geçen senede aynı davranışları sergiliyorlardı, ondan önceki senelerde de...

haklı olabilirsin öyleyse ama açık net gördüğüm bişey var galatasaray taraftarı gerçekten çok başka örneğin bu forum aslında çok daha hareketli büyük forumlar olmasına rağmen her takım taraftarı üye olup serbestçe yorum yapabiliyor ve bu özelliği beni gerçekten cevbediyor... bunu başka bir yerde görmedim - olduğunu da düşünmüyorum ... fakat olayın şu yönü de var kulübünün başarısı gücü ve bulunduğu konum kitlelerin davranışlarına yansır bursa bjk trabzon ankaragücü eskişehir bunlar varolabilmek için başarıdan başka şeyler ortaya koymalılar taraftar dediğin şey canlı bir kavram insan yapısıyla aynı paralellikte ve isimlerini duyurmak yer edinmek saygı görmek isterler bunu da bazen farklı yollarla yaparlar

acaba alen fenerbahceden kac para aldi da birdenbire carsinin $ikeye bakis acisi degisti? ilk baslarda galatasarayin yanindaydilar ama birdenbire bir kin bir hiddet duygusu ile saldirdilar. fenerbahce cok güzel yönetiyor besiktaslilari.

heleki medyadaki fbjk lilere bakin, bu isin icinde para yok demek saflik olur.

çarşı da yalama oldu bir o tarafı bir bu tarafı yalıyor bunların bayan taraftarları bile daha delikanlı

Galatasaray, Euroleuge'de destan yazarken suspus olan, basketbolla ilgilenmiyor numarası kesen tinercilerin bize karşı kazayla bir maç kazanınca bir tarafları kalktı. :asd:

Yakında vuracaklar kapınıza kilidi inşallah. Borçlarınız bini aştı. Futbolcularınıza, basketçilerinize para ödeyemeyecek durumdasınız. O Galatasaray kulübüne ve taraftarına küfürler yağdıran foseptik çukuru ağızlılar sizi.

Uğraşa uğraşa 40 sayfa yaptın, sabrını takdir ediyorum.

Sizin karaköy çocukları Galatasaray düşmanlığı ve fener yalakalığına devam ettikleri müddetçe 10000 sayfa olur burası merak etme. Bak bakalım herkes göbek atıyor bjk'nin durumuna. Neden? Çünkü herkes anladı kimin ne mal olduğunu. Tinerci forumunda da tam gaz devam ediliyor Galatasaray'a küfürlere. Göreceğiz bakalım el mi yaman bey mi?

çarşıyı bilmemde tüpçünün fener yalakalığı bariz eskiden çok severdim bjk yi ama yeni nesil taraftarları çok mantıksız konuşuyo yani ben o kadar başarısız olsam ağzımı açmam hala daha lagaluga yapıyolar bizle 2 2 berabere kaldıkları maçı konuşanlar var yenmiş gibi çok enteresan

çarşıyı bilmemde tüpçünün fener yalakalığı bariz eskiden çok severdim bjk yi ama yeni nesil taraftarları çok mantıksız konuşuyo yani ben o kadar başarısız olsam ağzımı açmam hala daha lagaluga yapıyolar bizle 2 2 berabere kaldıkları maçı konuşanlar var yenmiş gibi çok enteresan

Galatasaray düşmanlığı yapanların durumlarını görüyoruz. Allah her zaman doğrunun yanındadır. Hepsi perişan durumda. Beter olsunlar.

FORUMlarında devam ediyorlar yalakalıga hala zaten. bırakın birbirlerini yalayıp dursunlar fenerlilerle. aralarında adam gibi takım tutanlara saygım var ama onlarda kurunun yanında yanıyorlar ne yazıkki.

Üst Alt