Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Dedim ne var bu başlıkta bi bakayım... Meğerse hormon kullanmışlar:D

Biz 3. büyüğüz, 3. büyüğüz diye yıllarca ağladılar. Baktılar kimse tınlamıyor bunları. Gittiler fenere sığındılar.

Ayrıca başlarına gelenlere de hiç üzülmüyorum. Küfür desen bunlarda, şiddet desen bunlarda. Irkçılık desen bunlarda. Beter olsunlar.

Beşiktaşa çok üzüldüm ,çarşı kardeşimiz onlar bize küfretsede biz çok severiz...

İnandınz mı lan ,beter olun beter i.neler ::))

Forza Beşiktaş Forum - Başlığı görüntüle - Ultraslandan Açıklama.

Burdan başlayıp sonuna kadar küfür hakaret etmişler ultrAslana ve Galatasaraylılara. Ver her zaman ki gibi Fener yalakalığı yapıp bize küfür ederken feneri övmüşler.

Bu adiler Metin Oktay ve Ali Sami Yen beyefendiye topluca küfür ettiler. Her şeyi beklerim bunlardan. Ayıdan post tinerciden dost olmaz.

aha bu tinerciler harbi gerizekalı ya biz 5 6 yıl once mali olarak berbatken dalga geciyorlardı fakir edebiyatı yapıyorlardı noldu alın size başkan :D yıldırım bunlara az bile yapmıs ahahahah .d siz kimsiniz lan bizim rakibimiz olucak sizi tınlamıyoruz bile maclarda icerde dısarda koyuyorus ve bide macları heycanlı izlemiyorum cunkü rakibimiz değilsiniz:) salaklar bide demiski bizim topladığmız puanlar olmasa siz gidemezdiniz . tovbe tovbe ya bizim zamanında topladığımız puanlar olmasa ş.ligine hayatın boyunca katılamayacaktın belki de hırbolara bak ve bu sene cl deki basarılırımızdan sonra görcem sizi forza da ahahah :D

gördüğüm en karaktersiz taraftar oluşumu. küfür ve pislikten başka hiçbirşey bilmezler.

Birde mallar Uefa kupası bir yerinize diyor ya,bu tezahürat ile aslında kimlere girdiği ortada:DBu kadar kıskançlık,eziklik belli edilmez lan.:DBeyinsiz ruh hastaları.

Lig sezonundaki Efes Pilsen-bjk milangaz maçına arkadaşı Batista'yı seyretmeye gelen Fernando Muslera'ya bile maç boyunca küfür eden bir güruh. Ulan Muslera size ne yaptı da adama paso küfür ettiniz? Yahu bunları bir kaşık suda boğasım geliyor.

Sen Ali Sami Yen'e küfür et, benim stadıma sızmaya çalış, 8.hafta inönüde eboue ye yapmadığını bırakma, geçen sezon kümede kal Cimbom diye dalga geç ondan sonra Galatasaraylılar dalga geçiyor, ultrAslan Alpaslan Dikmen çizgisinden çıkıyor oluyor.. Allah allah ya allah allah.

Sen kupadan men edilirsin, Galatasaray o kupayı namağlup alır. Sonra kontra yapmaya çalışırsın, fenerbahçenize sahip çıkarsın hehe devam :haha:

beşiktaş jk kulübü taraftarı çarşı, Türkiye'de ikinci planda kalmayı yedirememiş 1903ten beri hazımsızlık yaşayan taraftar(yersen) grubudur :)

Gücenmeyin, gidin kumda oynayın..

Üst Alt