Çarşı'ya Ne Oldu ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'ya Ne Oldu ?

Cevap: Çarşı'ya ne oldu ?

ÇARŞI grubunu her zaman saygiyla selamlamisimdir.. demekki onlarda mamalanmis..

düşünüyorumda.. acaba çarşı grubuna tüpler indirimlimi satılıyor ?

ne mi oldu?

Tam olarak:

bjk-sike_640.jpg

Bu oldu.

Ben Besiktaslinin cümlesi ile ikisinede hem Besimtasa hemde Fenerbahçeye bir Tokat atacagim...

Ne diyor Besiktasli: " Erkek adam Renkli Takim tutmaz "

Ben : " Erkek adam Sikeci Takim tutmaz "

Hepinizin arkasina sigindiginiz bir cümle var. " somut delil, Belge yok onun için düsüremezsoniz"

Bu mu lan sizin dürüstlügünüz..?? Yani Takiminizin Sike yaptigini biliyorsunuz, Kabul ediyorsunuz ama Somut delil yok diyip içinizi sogutuyorsunuz..!! Gururunuz incimiyormu..?? Nasil rahat ediyorsunuz..?? Vijdaniniz sizlamiyormu..??

" Sikeyi zamaninda herkes yapti" diyenleri ben adam yerine koymuyorum bile...

Ulan Galatasaray sizin durumunuzda olsaydi ben utancimdan yerle bir olurdum ki inaniyorum 90 % Galatasaray Taraftari benim gibi düsünürdü.. Cezamiz ne ise çekelim derdik, düsürün bizi derdik..!!

Sahte Delikanlilar sizi..!!!

carsı marsı hikaye olm. bi Galatasaray var, baska bi b*k yok bu ulkede.. püfff havadan, bosluk, karaktersiz hepsi.

baskanlarına azize tüp kafa der baskanları azizeyi kurtarmak için maa ile ortak calışır boyle baskanı olan kulubun boyle taraftarı olur

Basına ve Kamuoyuna

Dün Tff deki toplantıdan sonra bir açıklama yapan Sayın başkanımız Yıldırım Demirören

tüm kulüp taraftarlarına seslenerek ''Kombine, Forma ve Decoder'' almamızı istemiştir.

Neden yere düşen Futbolu ayağa kaldırmak için. Peki bu futbol yere neden düştü acaba dün Kulüp

başkanları bu soruyu sordular mı? Eğer sordularsa bizde cevabını bekliyoruz kendilerinden.

Kendi hataları yüzünden kirlettikleri Futbol oyununun bedelini ödemek sayın başkanlara göre

yine biz Taraftarlara düşüyor. Liğin marka değeri düşmüş, yayıncı kuruluş zarar etmiş kulüpler zor

duruma düşecekmiş. Bunlar onların söyledikleri şimdi birazda biz konuşalım yazalım çizelim.

Biz Taraftarlar olarak renklerine gönül verdiğimiz takımlar için hiç bir fedakarlıktan kaçmadık kaçmayızda.

Ama durum sizin hatalarınızın bedellerini ödemek noktasına gelince orada bir durun sayın başkanlar. Bu oyunu siz

kirlettiniz ve biz temizlemeyeceğiz.

Daha öncede söylemiş olduğumuz gibi biz bu kirli oyunun içinde olmayacağız. Forma almıyoruz kombine almıyoruz

decoder almıyoruz ne zaman ki bu oyunun temizlendiğine inanırız bizde bu oyunda ki yerimizi alırız. Yayıncı kuruluşun

zararını ödemek biz taraftarların işi değildir ve elinde decoder olan tüm taraftarları decoderlerini iade etmeye çağırıyoruz.

Çünkü bu kirli düzenin bir parçası olmak istemiyoruz. Sizin yanlış politikalarla yönettiğiniz kulüplerin borçlarını

ödemek bizim işimiz değildir. Sayın Demirören kombinelere yüzde 35 zam yaparak hangi vicdanla taraftartan kombine

almasını beklemektesiniz bunuda gerçekten merak etmekteyiz.

Ve son sözümüz farklı renklere gönül vermiş statlarda müşteri değil Taraftar olarak var olmak isteyen herkese.

Bu kirli düzenin çarkı olmak istemiyorsanız decoderlerinizi iade ediniz forma almayınız kombine almayınız. Onlar bizi

müşteri olarak görüyorsa unutmayın ki en büyük güç bizim elimizde biz bu oyundan çekilirsek oyun durur.

Örgütlü bir birliktelikle biz taraftarların zaferiyle çıkacağının işaretidir.

Saygılarımızla;

Beşiktaş Beleştepe Taraftar Grubu

Çarşının canı cehenneme. İşte taraftar dediğin böyle olur.

Çarşı'ymış. Hadi lan ordan

Siz anca rant peşinde koşarsınız, başka cacık olmaz sizden.

Yeter Demirören diye bağıran taraftarlar nerede, Q7 ve Guti gelince neden sustunuz hemen. Satın mı aldılar sizi yoksa.

ultrAslan geçmiş sezonlar nasıl ADNAN POLAT güdümün'de hareket etmişse çarşı'da tüpçü'nün emri altına girmiş ve BAĞIMSIZ TARAFTAR TOPLULUĞUN'dan uzaklamış bir zıvanadır artık benim için..çarşı maalesef özüne'de karşı olmaya başladı..

Basına ve Kamuoyuna

Dün Tff deki toplantıdan sonra bir açıklama yapan Sayın başkanımız Yıldırım Demirören

tüm kulüp taraftarlarına seslenerek ''Kombine, Forma ve Decoder'' almamızı istemiştir.

Neden yere düşen Futbolu ayağa kaldırmak için. Peki bu futbol yere neden düştü acaba dün Kulüp

başkanları bu soruyu sordular mı? Eğer sordularsa bizde cevabını bekliyoruz kendilerinden.

Kendi hataları yüzünden kirlettikleri Futbol oyununun bedelini ödemek sayın başkanlara göre

yine biz Taraftarlara düşüyor. Liğin marka değeri düşmüş, yayıncı kuruluş zarar etmiş kulüpler zor

duruma düşecekmiş. Bunlar onların söyledikleri şimdi birazda biz konuşalım yazalım çizelim.

Biz Taraftarlar olarak renklerine gönül verdiğimiz takımlar için hiç bir fedakarlıktan kaçmadık kaçmayızda.

Ama durum sizin hatalarınızın bedellerini ödemek noktasına gelince orada bir durun sayın başkanlar. Bu oyunu siz

Daha öncede söylemiş olduğumuz gibi biz bu kirli oyunun içinde olmayacağız. Forma almıyoruz kombine almıyoruz

decoder almıyoruz ne zaman ki bu oyunun temizlendiğine inanırız bizde bu oyunda ki yerimizi alırız. Yayıncı kuruluşun

zararını ödemek biz taraftarların işi değildir ve elinde decoder olan tüm taraftarları decoderlerini iade etmeye çağırıyoruz.

Çünkü bu kirli düzenin bir parçası olmak istemiyoruz. Sizin yanlış politikalarla yönettiğiniz kulüplerin borçlarını

ödemek bizim işimiz değildir. Sayın Demirören kombinelere yüzde 35 zam yaparak hangi vicdanla taraftartan kombine

Ve son sözümüz farklı renklere gönül vermiş statlarda müşteri değil Taraftar olarak var olmak isteyen herkese.

Bu kirli düzenin çarkı olmak istemiyorsanız decoderlerinizi iade ediniz forma almayınız kombine almayınız. Onlar bizi

müşteri olarak görüyorsa unutmayın ki en büyük güç bizim elimizde biz bu oyundan çekilirsek oyun durur.

Saygılarımızla;

Muhteşem.Fenerbahçe taraftarı hariç.Diğer taraftar grupları birleşip bu kampanyayı genişletmeliler.

Eskiden bjkye saygı duyardım fb gibi ezik ve çirkef değiller bir duruşları vardı. Malesef şuan aynı şeyi söyleyemiycem. Bütün bjk taraftarına değil lafım ama çarşı tüp kafalıya ses çıkarmadığı için onunla bir durumda. Beleştepe grubuna da helal olsun bizim rakibimiz böyle olmalı.

Basına ve Kamuoyuna

Saygılarımızla;

Bu efsane bir açıklama olmuş. Hakikaten önünde saygıyla eğiliyorum. Müthişsiniz

İlla indeks yapmaları gerekiyor çok merak eden varsa forumları gezsinler!

Ne diyosun Furkan ya. İndex yapacak tabi ki.

Millet anlayacak tepki verdiğini. Mesela atıyorum MAA forumları açsa bakacak index yok, demek ki tepki de yok diyecek. Tek tek forumda mı gezecek.

İndex'in amacı zaten bu, günceli takip etmek.

Üst Alt