Çarşı'ya Ne Oldu ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'ya Ne Oldu ?

Cevap: Çarşı'ya ne oldu ?

Basına ve Kamuoyuna

Dün Tff deki toplantıdan sonra bir açıklama yapan Sayın başkanımız Yıldırım Demirören

tüm kulüp taraftarlarına seslenerek ''Kombine, Forma ve Decoder'' almamızı istemiştir.

Neden yere düşen Futbolu ayağa kaldırmak için. Peki bu futbol yere neden düştü acaba dün Kulüp

başkanları bu soruyu sordular mı? Eğer sordularsa bizde cevabını bekliyoruz kendilerinden.

Kendi hataları yüzünden kirlettikleri Futbol oyununun bedelini ödemek sayın başkanlara göre

yine biz Taraftarlara düşüyor. Liğin marka değeri düşmüş, yayıncı kuruluş zarar etmiş kulüpler zor

duruma düşecekmiş. Bunlar onların söyledikleri şimdi birazda biz konuşalım yazalım çizelim.

Biz Taraftarlar olarak renklerine gönül verdiğimiz takımlar için hiç bir fedakarlıktan kaçmadık kaçmayızda.

Ama durum sizin hatalarınızın bedellerini ödemek noktasına gelince orada bir durun sayın başkanlar. Bu oyunu siz

kirlettiniz ve biz temizlemeyeceğiz.

Daha öncede söylemiş olduğumuz gibi biz bu kirli oyunun içinde olmayacağız. Forma almıyoruz kombine almıyoruz

decoder almıyoruz ne zaman ki bu oyunun temizlendiğine inanırız bizde bu oyunda ki yerimizi alırız. Yayıncı kuruluşun

zararını ödemek biz taraftarların işi değildir ve elinde decoder olan tüm taraftarları decoderlerini iade etmeye çağırıyoruz.

Çünkü bu kirli düzenin bir parçası olmak istemiyoruz. Sizin yanlış politikalarla yönettiğiniz kulüplerin borçlarını

ödemek bizim işimiz değildir. Sayın Demirören kombinelere yüzde 35 zam yaparak hangi vicdanla taraftartan kombine

almasını beklemektesiniz bunuda gerçekten merak etmekteyiz.

Ve son sözümüz farklı renklere gönül vermiş statlarda müşteri değil Taraftar olarak var olmak isteyen herkese.

Bu kirli düzenin çarkı olmak istemiyorsanız decoderlerinizi iade ediniz forma almayınız kombine almayınız. Onlar bizi

müşteri olarak görüyorsa unutmayın ki en büyük güç bizim elimizde biz bu oyundan çekilirsek oyun durur.

Örgütlü bir birliktelikle biz taraftarların zaferiyle çıkacağının işaretidir.

Saygılarımızla;

Beşiktaş Beleştepe Taraftar Grubu

:tiphat:

Sağlam beşiktaşlı dediğim bi tanıdığımla bu konu hakkında konuştum. Kendi bile ne dediğinin farkında değil. Derbilerde yenilince federasyona sallayıp soyunma odası basarız diye nara atmasınlar soyunma odasını basmaya gidenlere çanak tutuyolar..

Cevap: Çarşı'ya Ne Oldu ?

Ota bka karşı olan çarşı şike ye karşı olmadığını alenen gösteriyor Bir daha şerefli 2.liklerden temiz liglerden bahsederseniz en şerefsiz topluluksunuz

Ne diyosun Furkan ya. İndex yapacak tabi ki.

Millet anlayacak tepki verdiğini. Mesela atıyorum MAA forumları açsa bakacak index yok, demek ki tepki de yok diyecek. Tek tek forumda mı gezecek.

İndex'in amacı zaten bu, günceli takip etmek.

Aklanında gelin ve Trabzon şampiyon indeksleri çok tepki gördüğü için şuan olayları izleme kararı aldılar kişisel olarakda yönetimin yanında olan taraftar yok açıkcası merak etmeyin...

Forzada görüyorum tepkili olanlar da var ama icraat yok.Hem asıl mesela çarşı değil Demirören.Bjk'lilik duruşuna ne oldu onun.Şike yapmamış olsaydı Tff'nin yalakası olabilir miydi ?

fenerbahçe küme düşerse beşiktaşda düşecek

fenerbahçe küme düşmezse beşiktaşda düşmeyecek

bunu beşiktaşlılarda çok iyi biliyorlar. o yüzden onlar federasyon ne derse yapmak zorundalar, federasyonun her hareketini doğru bulmak zorundalar. ve bu iş kapanana kadar başkanından taraftarına hiçbirşey olmamış gibi davranacaklar.

Suat Kılıçla yapılan toplantıda da başrolde Y.demirören vardı..Yapmış bunlar ya baya şike yapmışlar..Forzanın Türk forumuna bakıyorum da şikeyle ilgili hiçbir şey yazmıyorlar artık onlarda kabullenmiş..

yakında başlayacak lig, göreceğiz o zaman beşiktaş taraftarını. ama ben pek bişey beklemiyorum çünkü beşiktaş kulübüde şike yaptı ve fener ceza alırsa beşiktaşta alacak. bunu biliyorlar...

şu şike olaylarında gördüğüm kadarıyla beşiktaş bu ülkedeki en şerefsiz kulüpmüş.fenerbahçe bile şu dönemde onlardan daha onurlu davranıyor o derece...beşiktaş hem yönetimiyle hem de taraftarıyla şerefsizlikte yüzsüzlükte sinsilikte son safhaya ulaşmış durumdalar...

uefa da oynamaya devam et sonra ben kupayı veriyorum verdim vereceğim verebiliriz diye kıvır :asd:

çarşıda beşiktaşta Türk futbolu için ölmüştür artık. başkanları gençlerbirliği başkanından farkı yok taraftarları bir avuç gençlerbirliği taraftarındaki onura sahip değil.

Bu efsane bir açıklama olmuş. Hakikaten önünde saygıyla eğiliyorum. Müthişsiniz

Kusura bakma ama bazi kokusmus baskanlar var diye ben takimimi yalniz birakamam, digiturkumu iade ederim ve televizyondan maclara bakmam ama hic bir sekilde adi gecmeyen GS kulubumuze neden zarar verelim.

Sikeye karsi olan kulupler her devre 15 dakika top cevirsin, yada baska protestolar yapilsin. Digiturkler sonuna kadar iptal edilsin gazete alinmasin hata websitelerine bile girmeyin.

Saygiyla egilecek bir aciklama degil bu resmen sark kurnazligi. Karar alsin carsi 1 devre stadda sessiz olsunlar hic tik cikmasin biz neden ceremesini cekelim.

Şerefli 2.ciliklerin taraftarlarından hiç ses çıkmıyor ?

Başkanları haftalardır Tff'nin yalakalığını yapıyor hem de en önde..Ne zaman Tff eleştirilse resmi siteden destek mesajı yayınlıyor.

Geçen sene özgenerle sürekli polemikler yaşayan Y.demirörene ne oldu ?

Şimdi de play-off kararına destek çıkıyor ve en önde konuşmayı o yapıyor.Bunların tek 1 izahı var.

Beşiktaş yüzde yüz şikeyi yapmış.Maa da demiş ki bakın ben sizi düşürmedim sizde benim her kararımda beni destekleyeceksiniz..

Çarşı bile anladı artık şike yaptıklarını.Şike olaylarına yorum bile yapmıyorlar.Kendi adları karışmadan önce sürekli yazılar yazanlar niye sustu ?

Konunun yeri burası mı bilmiyorum.Ama başlığı silmezseniz iyi olur.Senerlerdir kafa ütülüyorlardı şerefli 2.ciyiz diye.Yalaka başkanlarıyla gurur duysunlar..

sus payı aldılar ya ondan sesleri çıkmıyor..

Üst Alt