Çarşı'ya Ne Oldu ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'ya Ne Oldu ?

Cevap: Çarşı'ya Ne Oldu ?

Çarşı Pazar, Sportmenliğe mezar. Adamların T.Direktörü içerde As Başkanları içeride. Biliyorlarki Fenere gık deseler MAA racon değil kafa kesecek. Boşuna dememişler dünyada şikenin rengi siyah-beyaz diye. Delikanlı olunmaz, delikanlı doğulur, şikeci adamlardan erkeklikmi umulur.

çarşı dediğiniz anca stadda böğürmeye yarayan topluluk.

bizde delikanlı taraftar sanardık.

Çarşı nedir biliyomusunuz??

Yöneticisi , kendinden yetişmiş olan ve teknik direktörü Tayfur Havutcu'nun şike kapsamında Metrise atılmasının ardından seslerinin soluklarının cıkmaması o olaya kadar en iyi taraftar grubu bizde diyen Beşiktaş Camiasının yüz karası bi topluluktur..

Savcı tutuklanmalarını istediğinde 1 ay hiç konusmayıp daha sonra salakca bir imza toplama kampanyası olusturup 1 saatte 150 imza topladık diyerek kendilerinin rezilliğini ortaya cıkaran bi gereksiz ses topuluğudur...

Ben böyle tanımazdım Çarşı'yı benim de tüm Türkiye'nin de gözünde yerle bir durumdalar su an..

Yöneticilerin kesinleşmemiş ve masum olduklarına inandıgım bir olayda nasıl olurda hiç sesini cıkarmazsın , sen nasıl Beşiktaşlısın , sen nasıl Beşiktaş taraftarısın eyyyy Çarşı???

Yöneticisi , kendinden yetişmiş olan ve teknik direktörü Tayfur Havutcu'nun şike kapsamında Metrise atılmasının ardından seslerinin soluklarının cıkmaması o olaya kadar en iyi taraftar grubu bizde diyen Beşiktaş Camiasının yüz karası bi topluluktur..

Savcı tutuklanmalarını istediğinde 1 ay hiç konusmayıp daha sonra salakca bir imza toplama kampanyası olusturup 1 saatte 150 imza topladık diyerek kendilerinin rezilliğini ortaya cıkaran bi gereksiz ses topuluğudur...

Ben böyle tanımazdım Çarşı'yı benim de tüm Türkiye'nin de gözünde yerle bir durumdalar su an..

Yöneticilerin kesinleşmemiş ve masum olduklarına inandıgım bir olayda nasıl olurda hiç sesini cıkarmazsın , sen nasıl Beşiktaşlısın , sen nasıl Beşiktaş taraftarısın eyyyy Çarşı???

şikenin en büyük suçlusu fenerliler bile kaç defa toplanıp gösteriler yaptılar,sloganlar attılar hani nerde çarşı?

Popo korkusundan içeri filistin bayrağı dahi sokamayıp, onu geçtim aleyhe tezahürat bile yapamayan ezik insanlar topluluğu.Tribün lideri ermeni ,kapalısı markistlerle dolu bir taraftar topluluğundan milliyetçilik beklemiyorduk zaten de ,9 sehidimizin resimleri pankart yapılmalıydı,israile ibranice bir pankart hazırlanmalıydı,ama delikanlı olmak zordur kendi menfaatini herhangi bir mazlum halkın menfaatinin arkasında görmek zordur.Uefa ceza mı verecekmiş size ay benim anarşik,asi ruhlu kardeşlerim ,sizdemi statükonun uşağı oldunuz ..

reis sana bir şey diyim mi?

bu bjk aleyhindeki deliller aziz yıldırım aleyhindeki delillerden çok daha sağlam.

kimse konuşmuyor tartışmıyor ama bjk'nin durumu daha kritik.

ayrıca şu boldladığım kısımda söylediğin sözleri ya söyleme ya da söylersen herkes için söyle.

şu an metriste tıkılı kalanların hiçbiri için kesinleşmiş bir şey yok, o zaman neden bjkli yöneticilere müsamaha diyoruz da başta fenerliler olmak üzere diğerlerini tukaka yapıyoruz?

çarşı grubu şaibeliyse biz bu kupayı istemiyoruz demişti ama sonra sus pus oldular..

Benim bircek dürüst BJKli dostum var ve hepside Carsiya Ates püskürüyor... Carsi Sikeci Fenerdende Serefsizmis... Gerci Tinercilerden ne beklersinki...

Forza forumuna tavsiye: Elmander'in penalti pozisyonunu yorumlayacaginizi baskaninizin "Besiktasli durusunu" yorumlayin.

Bi kaçtanede beşiktaşlı arkadaş vardı buralarda onlardan da hiç ses seda çıkmıyor.

rooney-kafa-ustu-kotu-dusmus.jpg

beşiktaşlılık duruşu benim için böle bişidir

Üst Alt