Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de Teslim Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de Teslim Oldu!

Cevap: Münevver Karabulut'un babası, Garipoğlu ailesinden 3 Milyon € istedi.

Dün haberlerde görünce çok üzüldüm.Muhabirleri keşke orada dövseydi.:)

kızı ne olsunki babası ne olsun sadece suç cem garipoğlundamı kızda da suç varki cinayet işlenmiş babasıda meşhur olmak için tv tv geziyo artık sıkıldım çıkarmasınlar bunları televizyona 3 milyon euro versin helal ediyim demiş tövbe tövbe Allah ın işine karışıyo sen helal ettin Allah affedermi bir insan ı öldüren bütün insalığı öldürmüş gibi olur

bu adam 3 milyon euro yu hayır işinde kullanacakmış 1.5 milyon euro yu hayır işinde kullanır, gerisini kendi yer yoksa bu adamı gözüm tutmadı showman lık yapıyor

Hala kızı kötüleyenler var.

İstiyorsa kız dünyanın en büyük o...pusu olsun. Böyle bir cinayeti kim hak eder ulan?

Cem Garipoğlu, bugün elime düşsen seni öyle bir hale getiririm ki...

Her kanalda neyin açıklamasını yapıyor anlayamıyorum.Bir kere yaparsın sağlam yaparsın bir daha da gerekirse küçük açıklamalarla gelişmelerden haber verirsin ya da kendince yanlış gördüğün şeylere cevap hakkını kullanırsın.

Madem çıktın televizyona, bari eli yüzü düzgün birşeyler anlat.

10 cümle kuruyorsa 5'i "Kızım'a bir Fatiha okumak istiyorum."

Ne yazık ki acısının olması yanında ekstra tarafı şov gibi geliyor bana.

Kan parası olarak 3 milyon euro fiyat biçmiş kızına ama 1.olarak cemin teslim edilmesini istiyor.Teslim eden neden o parayı versinki.

Adamın durumu gerçekten vahim, ben bu halini görmemiştim.

Dün kırmızı testere çıkarttı kutudan, içim çok fena oldu... :(:mad:

Her kanalda neyin açıklamasını yapıyor anlayamıyorum.Bir kere yaparsın sağlam yaparsın bir daha da gerekirse küçük açıklamalarla gelişmelerden haber verirsin ya da kendince yanlış gördüğün şeylere cevap hakkını kullanırsın.

Madem çıktın televizyona, bari eli yüzü düzgün birşeyler anlat.

10 cümle kuruyorsa 5'i "Kızım'a bir Fatiha okumak istiyorum."

Ne yazık ki acısının olması yanında ekstra tarafı şov gibi geliyor bana.

Adamın ruh sağlığı bozulmuştur kesinlikle, düşünsenize kızınız vahşice katlediliyor, kanlı testere TV'lerde, gazetelerde yayınlanıyor. Her gün kızınızın haberi, özel hayatı..

Cılkı çıktı bu işin.Kızın babası şovmenlik yaparken kafayı da sıyırmış.Çok enteresan bir hal aldı bu olay.

Adamın ruh sağlığı bozulmuştur kesinlikle, düşünsenize kızınız vahşice katlediliyor, kanlı testere TV'lerde, gazetelerde yayınlanıyor. Her gün kızınızın haberi, özel hayatı..

Tabiki insanın psikolojisi herhangi bir yakınının ölümüyle bozulur.Tabiatın gereği bu.

Hele ki acını kendi içinde yaşayamıyorsan, sürekli gündemde olan bir olaysa, olası yalan yanlış haberler insanı daha çok yaralar, akli dengesini kaybetmeye kadar götürür.

Ama psikoloji'den öte birşeyler var konuşmalarında bu adamın.

Bazı şeylere özellikle vurgu yapıyor her konuşmasında ekstra olarak, dikkatlice takip etmenizi öneririm.

Arkadaşlar adam televizyon televizyon dolaşmayıp olayı büyütmeseydi belki şimdiye onuda ortadan kaldırmışlardı.

Bu olay sapkın bir cinayetten çok daha fazlası.

Garipoğlu ailesi kimdir nedir bir araştırın kimin akrabalarıdır.

Müslüman bir kızın kafasını kesip 18 ay rahatlıkla dolaşabilecek korunacak kollanacak kimlerdir bir düşünün.

Süreyya Karabulut delirdi sanırım.Pek normal konuşmuyor son günlerde..

Geçmiş olsun ne diyeyim? :(

hergun bu haberi izlemek zorundamiyiz yahu,her yerde cemin,munevverin resimleri,yeter,ne parasi ne testeresi,

kizini dograyip cope atan anne baba nasil bu kadar rahat konusa bilir onu bile anlamiyorum,tamam pis,kaka cem ve ailesi de o kiz yasarken

hic de melek degilmis,msn konusmalarina bakiyoruz 18 yasinda bir kiz dogumgunumu reina mi lailami nerde kutlayalim diye plan yapiyordu,

basina bu olay gelmeseydi bir kac gun sonra yine cemin parasini odeyecegi mekanda egleneceklerdi,

hergun evine 200 gul yollayan cocuk icin annesi siradan bir arkadasiydi,oglum demedim ve.s diyor,el insaf yahu,

asla affedilecek bir olum degil ama kimse de masum degil.ayrica babasi da para istemesine bahane arayamaz,ayipdir,

sana mi kaldi ms hastalarina yardim etmek? oglunu yurtdisinda okutmak icin de zaten yollayacakdim bu para olmasa da diyor,hee tabee kesin oyledir,

munevver mi bakiyordu bu aileye hayattayken? neyse,nevrim dondu,sabah aksam sureyya,hayyam,cem.

hergun bu haberi izlemek zorundamiyiz yahu,her yerde cemin,munevverin resimleri,yeter,ne parasi ne testeresi,

kizini dograyip cope atan anne baba nasil bu kadar rahat konusa bilir onu bile anlamiyorum,tamam pis,kaka cem ve ailesi de o kiz yasarken

hic de melek degilmis,msn konusmalarina bakiyoruz 18 yasinda bir kiz dogumgunumu reina mi lailami nerde kutlayalim diye plan yapiyordu,

basina bu olay gelmeseydi bir kac gun sonra yine cemin parasini odeyecegi mekanda egleneceklerdi,

hergun evine 200 gul yollayan cocuk icin annesi siradan bir arkadasiydi,oglum demedim ve.s diyor,el insaf yahu,

asla affedilecek bir olum degil ama kimse de masum degil.ayrica babasi da para istemesine bahane arayamaz,ayipdir,

sana mi kaldi ms hastalarina yardim etmek? oglunu yurtdisinda okutmak icin de zaten yollayacakdim bu para olmasa da diyor,hee tabee kesin oyledir,

munevver mi bakiyordu bu aileye hayattayken? neyse,nevrim dondu,sabah aksam sureyya,hayyam,cem.

Seda Sayan oğluna 470 bin avroluk araba alıyor. 18 yaş hediyesi.

Reina'da doğum günü kutlamak mı sorun oluyor ?

Seda Sayan oğluna 470 bin avroluk araba alıyor. 18 yaş hediyesi.

Reina'da doğum günü kutlamak mı sorun oluyor ?

Ne alakasi var? ben cemin yasadigi hayata bir sey demedim ki,kizin tamamen sucsuz,melek cocugun suclu oldugunu soyluyorlar ondan bahs ediyordum.bir kac kere kizina sahip ciksaydin gibi seyler soylediler kizin annesi babasi ayaga kalkti,ben tamamen bu kismina deyinmek istedim.

Ne alakasi var? ben cemin yasadigi hayata bir sey demedim ki,kizin tamamen sucsuz,melek cocugun suclu oldugunu soyluyorlar ondan bahs ediyordum.bir kac kere kizina sahip ciksaydin gibi seyler soylediler kizin annesi babasi ayaga kalkti,ben tamamen bu kismina deyinmek istedim.

Söylediklerinin gerisine karışmıyorum. Münevver, Cem, x veya y farketmez kişi. 18 yaşına gelince Reina'da da doğum günü kutlamanın bir sakıncası olmaması lazım :) Demek istediğim bu.

Söylediklerinin gerisine karışmıyorum. Münevver, Cem, x veya y farketmez kişi. 18 yaşına gelince Reina'da da doğum günü kutlamanın bir sakıncası olmaması lazım :) Demek istediğim bu.

18 yaşına gelince Reina'da da doğum günü kutlamanın bir sakıncası yok ama 18 yaşına gelince genc bir kizin tek basina erkek arkadasinin evine gitmesi problem,18 yaşına gelince genc bir kizin bu kadar ozgur olmasi problem.Ben orda dogumgunu kutlamak suc anlaminda yazmadim,demeye calistigim o 18 sayfalik msn konusmasindan sadece bir ornek,bir kac gun sonra yine 26 kisilik mekanin parasini o sapik odeyecekti,evine hergun o gulleri o manyak gonderiyordu,sana cantalari alan da o psikopatti ve.s dogumgunu konusu sadece bir ornek.dikkat ediyorum tamer her seferinde annesi biraz daha kiviriyor,6 aydir arkadasdilar denildi,3 aya kadar indi kadin,4-5 ay,daha yeni,sadece arkadas,kendini modern zanneden bir insan olarak soyluyorum 18 yasinda bir genc kizin erkek arkadasinin evine yalniz basina gitmesi bile bi problem bence.

Babam'da geçen de Aysel'in söylediklerine benzer şeyler söyledi.Kızlarına hiç mi sahip çıkamadılar daha doğrusu bu aile kızlarının Garipoğlu ailesinin oğluyla arkadaşlık etmesininden çok memnundur dedi.

Başta ne demek başka bir insanda olabilirdi o desem bile bir süre sonra haklı buldum.Evet üniversitede okuyan bir insan olarak kız arkadaşlarımızla samimi bir şekilde eğlenceler gidebiliyor ya da aynı evde uyuyabiliyoruz.Bu bizim yaşımız için çok normal birşey ancak şimdiki ergen gençlerde özellikle bir büyüklük özentisi görüyorum.

Bu cinayet çok bir uç nokta fakat ben toplumun değişen ve aslında hiç dikkat edilmeyen tarafına dikkat çekmek istiyorum.

Şimdiki çocuklar liseyi kazanmayı sanki başka şehirde bir üniversite kazanmış,ailesiyle bağlarını daha gevşetebilme hakkına sahip bir olgu olarak görüyor.Daha 9.sınıfta olan bir kız yüzünde tonla makyaj,dudağında ruj ile lüks cafelere oturabilir,daha bu yaşta babadan burslu olan kredi kartlarıyla her hafta en pahalı mağazalardan gardroplarını daha fazla doldurma imkanı buluyorlar.Erkekler içinde dediğimin aynısı geçerli.Hani bakıyorum,bu oğlan ile münevverin gece klüplerinde çekilmiş bir sürü fotoları çıktı,hatta şu yılbaşı muhabbeti.Tabi ki arada bir bunların olması normaldir,ancak yaşı 18'i geçmemiş iki insanın birer yetişkin gibi rahatça hareket etmesini ben kabullenemiyorum.Belki benim yetiştirilme tarzımdan dolayı böyle düşünüyorum ancak ben ve benim gibi yetiştirilen insanların hiç bu tarz sorunlar yaşadığını görmedim.

Yani evet ailesine de sorulmalı.Yanlış anlamayın yobazlıktan falan değil ama,bu yaşta bir kızı bu kadar serbest bırakmak bir kızın üstünde oldukça baskı kurmak kadar zararlıdır.Her ne kadar aile çocuğunun iyiliğini düşünse de şapkasını önüne koyup düşünmelidir...

Üst Alt