Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de Teslim Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de Teslim Oldu!

Cevap: Münevver Karabulut'un babası, Garipoğlu ailesinden 3 Milyon € istedi.

18 yaşına gelince Reina'da da doğum günü kutlamanın bir sakıncası yok ama 18 yaşına gelince genc bir kizin tek basina erkek arkadasinin evine gitmesi problem,18 yaşına gelince genc bir kizin bu kadar ozgur olmasi problem.Ben orda dogumgunu kutlamak suc anlaminda yazmadim,demeye calistigim o 18 sayfalik msn konusmasindan sadece bir ornek,bir kac gun sonra yine 26 kisilik mekanin parasini o sapik odeyecekti,evine hergun o gulleri o manyak gonderiyordu,sana cantalari alan da o psikopatti ve.s dogumgunu konusu sadece bir ornek.dikkat ediyorum tamer her seferinde annesi biraz daha kiviriyor,6 aydir arkadasdilar denildi,3 aya kadar indi kadin,4-5 ay,daha yeni,sadece arkadas,kendini modern zanneden bir insan olarak soyluyorum 18 yasinda bir genc kizin erkek arkadasinin evine yalniz basina gitmesi bile bi problem bence.

Ben olayı kişiselleştirmiyorum Aysel. Münevver için demiyorum. Herhangi bir kız için diyorum. 18 yaşına gelince erkek arkadaşı ile rahatça kimisi gezebilir, kimisi gezemez. Kimisi reina'da doğum gününü kutlar, kimisi ailesi ile evde kutlar.

18 yaşına girince erkek arkadaşının evine gitmesi yada Reina'da doğum günü kutlaması kısacası kızın özgür olması bir problem olmamalı bence.

Kendi kızıma bu durumlarda izin verir miydim ? Zor :D ama izin verenler içinde bişey diyemeyiz. :)

Bknz: Sürreyya Karabulut.

Erkek arkadaşının evine gidilmesi için gereken yaş sınırı nedir ? 18 yaşında bir kız gitti sapığın biri onu kesti diye mi düştü bu yaş sınırı. Kız 23 yaşında olsaydı yine kesilseydi ne fark ederdi ? 18 yaşındaki bir kız herşeyin farkında, büyümüş bir kızdır. Yaşı kaç olursa olsun arada böyle insanlar çıkıyor, bu çocuğun normal olmadığı biliniyordur. Ben çok bu tip zengin züppe, bir elinde esrar bir elinde BMW Z3'ün anahtarı arkasında kızlar gezerken görüyorum. Bende 18 yaşındayım ama kimseyi kesmiyorum. Burada eleştirikecekse kızın bu tip insanlarla belkide parası için beraber olması eleştirilebilir.

Erkek arkadaşının evine gidilmesi için gereken yaş sınırı nedir ? 18 yaşında bir kız gitti sapığın biri onu kesti diye mi düştü bu yaş sınırı. Kız 23 yaşında olsaydı yine kesilseydi ne fark ederdi ? 18 yaşındaki bir kız herşeyin farkında, büyümüş bir kızdır. Yaşı kaç olursa olsun arada böyle insanlar çıkıyor, bu çocuğun normal olmadığı biliniyordur. Ben çok bu tip zengin züppe, bir elinde esrar bir elinde BMW Z3'ün anahtarı arkasında kızlar gezerken görüyorum. Bende 18 yaşındayım ama kimseyi kesmiyorum. Burada eleştirikecekse kızın bu tip insanlarla belkide parası için beraber olması eleştirilebilir.

Tabi ki herhangi bir sınırı yoktur,ama benim dediğim ailenin serbestlik anlayışıdır.Evet ilerde benimde derya deniz param olsa,çocuğumun altından araba esirgemem onun rahatını düşündüğüm için.Ama onu yetiştirirken de onun altına verdiğim arabanın onun rahatı için verdiğimi bilmesini sağlardım,gece klüplerinin önünde fink atması için değil.

Yani demek istediğim yetiştirme tarzı.Açıkçası kızım benim yanımda yaşarken gecenin bu kadar geç vaktinde erkek arkadaşının evinde olmasını onaylamazdım,eğer çok özel bir sebebi yoksa.Yani demek istediğim herşeyin bir zamanı vardır ve ben kendimce lisede okuyan bir kısın gecenin ilerleyen bir vaktı erkek arkadaşının evinde olmasını istemezdim.Bekaret gibi saçma şeylerle hiçbir alakası yok,ama bence bu kadar rahatlık fazla.

cem soylendigine gore kimsenin pek bulasmadigi bir cocukmus,herşeyin farkında,büyümüş bir kız bilir ki sevgilisi cem garipoglu,istedigi zaman kafasini keser,tecavuz eder ve bulunamaz,dikkatli olmaliydi,annesinin de haberi vardi ve sirf o cocugun ailesi zengin diye sus pus oturmusdu.ben de ne yasa ne de sevgiliyle gecirilen zamana takilmiyorum ama bu normal bir iliski degildi.Cemin daha once cektirdigi videolara bakiyorum da kizlar,para,adada tatil,kakara kikiri,abisi rus turistlerine ayagina sigara basacak guya,guluyorlar,belli ki Bu 'COCUK' normal degil,munevverin yazilarina bakiyorum;yarin okulu cekemem,ustunu tuvalette degisip hemen cemin evine.o yaslarda dunya hoslandigin erkek/kiz kimse o zannediyorsun biraz.o evde ne yasandi noldu bilmiyoruz,allah da mekanini cennet etsin ama olaya film cekilmesi,munevver adina okul ve.s cok sacma,babasinin para istemesi sebep ne olursa olsun yanlis,ayip.

.Yani demek istediğim herşeyin bir zamanı vardır ve ben kendimce lisede okuyan bir kısın gecenin ilerleyen bir vaktı erkek arkadaşının evinde olmasını istemezdim.Bekaret gibi saçma şeylerle hiçbir alakası yok,ama bence bu kadar rahatlık fazla.

O kadarı fazla, katılıyorum. Kızın ailesinin onay verdiğini sanmıyorum ben. Gitmek isteyen gider bir şekilde.

O kadarı fazla, katılıyorum. Kızın ailesinin onay verdiğini sanmıyorum ben. Gitmek isteyen gider bir şekilde.

Emin ol ben de dahil hemen her kizin her seyini annesi bilir,annesiyle iliskisi resmi olan biri de dedigin gibi gidecegi varsa gider,annesi de tanidigini soyluyor zaten,her gun birinin evine kardesi,kizi icin biri 200 gul gonderiyorsa eminim birileri merak edip sorar,anne de haberdardir.

Emin ol ben de dahil hemen her kizin her seyini annesi bilir,annesiyle iliskisi resmi olan biri de dedigin gibi gidecegi varsa gider,annesi de tanidigini soyluyor zaten,her gun birinin evine kardesi,kizi icin biri 200 gul gonderiyorsa eminim birileri merak edip sorar,anne de haberdardir.

200 gül gönderiyorsa sormasına gerek yoktur zaten :p :)

Annesi haberdar olması birşeyi değitirmez ki. Günümüzde gerikafalı olmayan her aile kızı onlara sevgilisi olduğunu söyleyince birşey demez yani ne diyecek ? Hayır sen okul bitene kadar kimseyle çıkmayacaksın mı diyecek. Ailesi elbette haberdardır ama sadece bu çocukla çıktığından haberdardır. Sende diyorsun benim annem beni bilir diye. Burada iş kızda bitiyor. Hangi aile kızının oğlanların evinde fink atmasını ister. Ben ailesinin haberi yok derken bundan bahsediyorum. Anne ben Cemdeyim bugün takılıcaz öyle, - Tamam kızım geç kalma. Ben bunun olduğunu sanmıyorum. Öyleyse birşey diyemem, aile de suçludur, sahip çıkmamıştır. Kız başka bahaneler bulup, çocuğun evine gidiyordur yada bahane bulmadan direkt haber vermeden gidiyordur. Haberi yok derken bunu kastetmiştim.

Annesi haberdar olması birşeyi değitirmez ki. Günümüzde gerikafalı olmayan her aile kızı onlara sevgilisi olduğunu söyleyince birşey demez yani ne diyecek ? Hayır sen okul bitene kadar kimseyle çıkmayacaksın mı diyecek. Ailesi elbette haberdardır ama sadece bu çocukla çıktığından haberdardır. Sende diyorsun benim annem beni bilir diye. Burada iş kızda bitiyor. Hangi aile kızının oğlanların evinde fink atmasını ister. Ben ailesinin haberi yok derken bundan bahsediyorum. Anne ben Cemdeyim bugün takılıcaz öyle, - Tamam kızım geç kalma. Ben bunun olduğunu sanmıyorum. Öyleyse birşey diyemem, aile suçludur sahip çıkmamıştır.

Cocugun kim,kimin oglu oldugu onemli bence,normal insan evladina hayir diyecek anne sirf parasi var diye kizini ozgur biraka da bilir,bilemeyiz tabii.

18 yaşına gelmiş bir kız reşittir,özgürdür,istediği ile görüşür buna ne ailesi ne de başka hiç kimse karışamaz . İstediğinin evine gider,istediği mekanda doğum gününü kutlar istediği adamla da vakit geçirir. Bu Cem gibi psikopat biri de olabilir zira kız geçirdiği onca zamanda bu adamın psikopat olduğunu anlamamış mıdır? İmkanı yok anlamışdır kim bilir kaç kere ayrılmanın eşiğine gelmişlerdir de çeşitli sebeplerle!!! ayrılamamıştır bu oğlandan. Buraya kadar kimse karışamaz bir şey diyemez. Bu olayda tek suçlu devlettir ve polistir. Bulucaksın bu adamı tıkacaksın içeri hepsinin çenesini kapatıcaksın. Çünkü bu konuşanların hiç biri ne masum ne çok acılı. Hepsi kendisinin de hatalı olabileceğini hatta hatalı olduğunu söylemiyor ancak hepsi öyle.

Doğuda her gün bir şehit verirken, bi araçın mayına çarpıp o kahraman askerlerimizin bedenleri parçalanırken buna 1-2 dakika ayırmayan ayıramayan bu basın-yayın kuruluşlarının bu cinayete saatlerce yer vermesi beni utandırıyor... Bir oğlum daha olsa onu da veririm vatan saolsun diye bi köşede göz yaşını içine akıtan babaya, annecim diye ağıt yakan anaya da acırım...

Ne olacaktı kafasını kesmeseydi de bi kurşun sıksaydı beynine kimse çıkıp konuşacak mıydı??

Allah aşkına yazının bütününden bu anlamı mı çıkarıyorsun? Yazının orasından burasından kırpıp cevap vereceksen hiç cevap verme lütfen..

hayir istersen tek tek her cumlene cevap vereyim de basta anlasamiyoruz seninle,ne demek yahu 18 yaşına gelmiş bir kız reşittir,özgürdür,istediği ile görüşür buna ne ailesi ne de başka hiç kimse karışamaz.İstediğinin evine gider,istediği mekanda doğum gününü kutlar istediği adamla da vakit geçirir.Senin bakis acin bu gorusle basliyorsa gerisini nasil tartisalim,saygi duyuyorum fikirlerine,laf attigimdan degil şaka olsun diye kendim icin cahil dedim :eek:

hayir istersen tek tek her cumlene cevap vereyim de basta anlasamiyoruz seninle,ne demek yahu 18 yaşına gelmiş bir kız reşittir,özgürdür,istediği ile görüşür buna ne ailesi ne de başka hiç kimse karışamaz.İstediğinin evine gider,istediği mekanda doğum gününü kutlar istediği adamla da vakit geçirir.Senin bakis acin bu gorusle basliyorsa gerisini nasil tartisalim,saygi duyuyorum fikirlerine,laf attigimdan degil şaka olsun diye kendim icin cahil dedim :eek:

Hukuki olarak aynen öyle.18 yaşını doldurmuş kişiler reşit kabul edilir ve 18 yaşını doldurmuş bir kız reşittir,özgürdür,istediği ile görüşür buna ne ailesi ne de başka hiç kimse karışamaz.İstediğinin evine gider,istediği mekanda doğum gününü kutlar istediği adamla da vakit geçirir.Hukuki olarak böyle ama ben genel olarak böyle düşünmüyorum.İnsan 30 yaşına da gelse de annesi ve babasını es geçmemeli,tecrübe meselesi.

Bize yerleştirilmek istenen düşünce , yaşam tarzı bu değil mi? Yoksa ben çok beğendiğimden kullanmıyorum bu ifadeleri.

haddinden fazla uzadı bu mevzu

insanın burnuna pis kokular gelior

Hukuki olarak aynen öyle.18 yaşını doldurmuş kişiler reşit kabul edilir ve 18 yaşını doldurmuş bir kız reşittir,özgürdür,istediği ile görüşür buna ne ailesi ne de başka hiç kimse karışamaz.İstediğinin evine gider,istediği mekanda doğum gününü kutlar istediği adamla da vakit geçirir.Hukuki olarak böyle ama ben genel olarak böyle düşünmüyorum.İnsan 30 yaşına da gelse de annesi ve babasını es geçmemeli,tecrübe meselesi.

Her adimi hukuki olarak atiyorduk zaten :D Genel olarak dedigin gibi ne sen ne ben ne de pek kimseler oyle dusunmuyor.

Üst Alt