Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CemSultan40Cem SultanSAOL BABA Beni böle yetıstırdıgın ıcın hakkımı savunmak dogruyu sölemek dogru soleyenı 9 köydn kowarlar ama kımse bılmezkı 10.köyun oldunuCemSultan40Cem SultanSAOL ABI BASLAMADAN FUTBOLU BANA BIRAKTIRDIGIN ICINCemSultan40Cem Sultangerekırse futbolu bırakırım bana babam el kaldırmadı bu yasıma kadar sen kımsınCemSultan40Cem Sultanbak servet çetin sert vuramamısssın demekkı suratıma hala konusuyorum sana abı dıyodum kardesımdende kuculdun artık gözumdeCemSultan40Cem SultanSenle aynı formayı giyiyorum diye utanıyorum hattaCemSultan40Cem Sultandünkü açıklamaların çok iyiydi ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün söylicek daha fazla bısey bulamıyorumCemSultan40Cem Sultanıstedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sızeCemSultan40Cem Sultansöyle büyük insan dew adam adamlıktan bahsetsene bana küçüğe vurmak küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz ahlaksız bi insanın tekiyimCemSultan40Cem Sultanaltına alır ÇİĞNERİMCemSultan40Cem SultanPara şöhret herşey var sende bende hiçbiri yokk bende war ola seyde sende yok gücün bana yeter belkı ama adamlıkta senı ayaklarımTwittercem-sultan-1.jpg
cem-sultan21.jpg
 
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e CevaplarCemSultan40 Cem Sultan

gerekırse futbolu bırakırım bana babam el kaldırmadı bu yasıma kadar sen kımsın

Servet adama vurmuş resmen.
 
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e CevaplarLiseli alert!!!!Haklı olabilir ama twitterda böyle yazması yakışmaz hiç bir Galatasaray futbolcusuna. Bu da Galatasaray kulübünün ne kadar başıboş olduğunu gösteriyor.
 
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplarsöyle büyük insan dew adam adamlıktan bahsetsene bana küçüğe vurmak küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz ahlaksız bi insanın tekiyimAdi herif.ıstedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sızeHelal be aslanım, sen böyle devam et, nasıl olsa seneye bu pislikler temizlenecek.
 
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e CevaplarCemSultan40 Cem Sultan

SAOL ABI BASLAMADAN FUTBOLU BANA BIRAKTIRDIGIN ICINAdam futbolu bırakmış...
 
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e CevaplarCem haklı olabilir ama bu açıklamalar talihsiz olmuş. Sen neden gidip twitter da paylaşıyosun bunları. Olmaz abi. Bakalım sen sözünün arkasında durabilecek misin futbolu bırakacak mısın? Bunlar sinirle yapılmış gereksiz açıklamalar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt