Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

Asıl korkum Bülent Ünder çıkıp Cem, abilik kavramını bilmiyor. Böyle davranmaması gerekirdi. Akıllı olması adına A2 takıma yolluyorum. Sözleşme uzatılmayacak falan demesi. O zaman kulüpten cidden soğurum.

Bildiğim kadarıyla olay şu:Servet ile ikili mücadeleye giriyorlar cem sert giriyor,sonra servet bunu içerliyor 3 kez falan sert giriyor Cem'e.İdman sonrası Cem özür dilemek için servetin odasına gidiyor servet küfürü basıp Cem'e vuruyor kavga falan...

Klasik laf bana babam bile vurmadı. Sen askerde çok dayak yersin haaa. Olur hocam bunlar da olur. Hatalı suçlu varsa cezasını çeker ama bu twıtter a yazmak noluyo

Ne demek suçunu çeker ya. Bi futbolcuya kim arkadaşına vurma hakkı veriyor öyle saçma şey mi olur. Nolursa olsun vurmuşsa Servet haksızdır.

CemSultan40Cem Sultan

SAOL BABA Beni böle yetıstırdıgın ıcın hakkımı savunmak dogruyu sölemek dogru soleyenı 9 köydn kowarlar ama kımse bılmezkı 10.köyun oldunu

10. köy başka bir takım mı?

Yok ya 1 nisan falan da geçti. Yapmamalıydın Cem. Ne gerek vardı buna. Bir anlık sinirle bunlar yazılır mı?

Fener Cem Sultan'ı istiyor diye haberler vardı gidermi gider

Cem Sultan'ın arkasında olduğumuzu bir sekilde göstermeliyiz umarım macta taraftarlar gösterir bunu

Cem Sultan Allah'tan Servet'le tartısmıs Baros'la,Kewell'la tartıssaydı bu taraftarın cogu Cem Sultan'ı dıslardı yakısıklı futbolcusunun moreli bozulmasın diye

Allahtan Allahtan

İşte bu yüzden Fatih Terim şart...Fatih Terim'in olduğu yerde bunlar olmaz...Otorite boşluğundan kaynaklanıyor..

Ne demek suçunu çeker ya. Bi futbolcuya kim arkadaşına vurma hakkı veriyor öyle saçma şey mi olur. Nolursa olsun vurmuşsa Servet haksızdır.

Tamam bende onu diyom işte. Haksızsa cezasını çeker. İyi oku. İkiside cezalıysa ikisi de çeker. Benim taktığım konu neden buralara yazıyo

Çok içerlemiş belli ama yazık oldu. Şu net aleminden kopsalar ya nedir bu futbolcu alemi twitterda aktif oldukları kadar futbolda aktif olsalar türk fulbolu nerelere gelir! Gençliğine vermek lazım Cem'in ama dediğim gibi yazık oldu Servet'in derhal gitmesi lazım. Bırakın Selçuğu falan Kasımpaşa maçında bununla ilgili birşey yapmak lazım. Eski Galatasarayı istiyorum ben abi nice sorunlarını bilmediğimiz, kıyametler kopsada dışarıya birşey sızdırılmayan. Karakteri sağlam futbolculardan oluşan Galatasaray'ı !!!! Şimdi yarın gör bütün karaktersizler sayfa sayfa kullanacak bu haberi:mad:

Niye vurmuş hocam. Neden. Ben vursun demiyorum. Tabi ki vurmasın ama neden olmuş olay. Bence anlamadan dinlemeden yorum yapmayın. Sonuçta olay çok üzücü.

Tabiiki bilmeden etmeden yorum yapmamiz dogru olmaz. Ama vurmaktan baska çare bulamamismi Servet Çetin? Belki sende dogru söylüyorsun ustam. Kendisini sevmedigim için negatif bakiyor olabilirim.

Fener Cem Sultan'ı istiyor diye haberler vardı gidermi gider

Cem Sultan'ın arkasında olduğumuzu bir sekilde göstermeliyiz umarım macta taraftarlar gösterir bunu

Cem Sultan Allah'tan Servet'le tartısmıs Baros'la,Kewell'la tartıssaydı bu taraftarın cogu Cem Sultan'ı dıslardı yakısıklı futbolcusunun moreli bozulmasın diye

Allahtan Allahtan

Heheh komik.

Baros, Kewell gibi adamlar kardeşi yaşındaki adama gelip vurmaya küfür etmeye kalkmaz. Arda ne diyodu Kewell hakkında? Bir çok şey öğrendim. Çok profesyonel. Bu adamlar böyle. Emin ol Kewell veya Baros böyle bir şey yapsa çok yanlış tanımışız diyip onlara sallarız. Bu adam ahlakın, adamlığın kitabını vermiş isimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt