Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

Spor: Servet'ten Cem'e beklenmedik tepki! haberi, Galatasaray, Servet Çetin, Cem Sultan, Süper lig

Haberin sonunda şöyle yazıyor :

Bu arada takımdaki diğer oyuncular Cem Sultan'ın yanına giderek onu sakinleştirmeye çalıştılar. Ardından teknik direktör Bülent Ünder, genç futbolcuyla konuşup, bir büyüğü olarak Servet'ten özür dilemesini istedi.

Cem Sultan bunun üzerine Servet'in odasına gitti. Fakat, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Servet yine sinkaflı bir söz söyleyip, "Defol odamdan" diye bağırdı.

"İstedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sıze" bunu yazmış Cem sultan.. Cidden onun hesabiysa ve o yazdıysa helal olsun lan.. Arkasındakim sırf su soz icin bile...

Kimsenin nazını çekecek durumda değiliz.Acilen 2 sinin de kadro dışı bırakılması lazım

ıstedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sıze

Bak bak burda da sadece Servet'e değil hepsine sallamış. Bunlar maksadını aşan açıklamalar. Buna sen mi karar vercen.

Bülent Ünder, genç futbolcuyla konuşup, bir büyüğü olarak Servet’ten özür dilemesini istedi.

Cem Sultan bunun üzerine Servet’in odasına gitti. Fakat, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Servet yine sinkaflı bir söz söyleyip, “Defol odamdan” diye bağırd

Şu olay oldu ise Bülent Hocada hala serveti onbire koyarsa defolsun gitsin..İlk defa bu kadar sinirlendim.

Twitteri olanlar Twit falan atsın..

Cem'ide yolla rahatla Servet Rijkaard'ı Skibbe'yi yolladıgın gibi

Hala bazıları cıkıp Terim gelmesin diyor

Anlam veremiyorum

Neye dayanarak istemiyorsun Terim'i

Bunların otorite boslugundan kaynaklandıgını kafan almıyormu hala cıkıp 6-0 maglubiyeti diyen var

Sonrada taraftar; "Neden altyapıdan adam çıkmıyor yeaaaaaeaeeaeaeaaeeae" der.

ikisinide kovarsin hersey duzelir

ama tabi GS da karar verecek insan yok

Aynen. Hiç gerek yok tartışmaya falan. Servet'in kaçıncı vukuatı bu zaten. Cem de ne olursa olsun aile mahremi bir kavgayı böyle alelade ağır laflarla ulu orta paylaşmamalıydı. Bu iki oyuncu aynı takımda top koşturamaz artık. Gerekn yapılmalı. Ama kim yapacak o da ayrı bir konu tabi :(

Arkandayız ama Cem Sultan kendine yazık etmiş, haklı olabilir ama böyle şeyler içeride hoş karşılanmaz, Cesaretsiz bir teknik kadro ve çapsız bir yönetimimiz var. İşi çok zor Cem'in, yeni yönetim ve teknik heyet gelene kadar idare etmesi gerekmekte

20 yaşındaki bir çocuğun duygu patlamasından dolayı yazdığı şeyleri de mazur görüyorum ben. Cem Sultan'ın kulağı çekilmeli ama Servet'in kesinlikle kulüple ilişiği kesilmeli.

Arkandayız Cem Sultan.Fener'li Servet defolsun gitsin takımdan.

Alt yapıdaki oyunculara örnek olacak kişiler küfür ediyor. vuruyor? Cem Sultan az bile yapmış.

Biri daha 19 yaşında çocuk,diğer gelmiş 30 yaşına.Cem'in kulaklarını çeker affedersin,Servet'i de hemen kovarsın,olması gereken bence bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt