Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

cemi savuna adamlara cephe aldım.neden sözleşme imzalamaıyor kardeşim bu adam kimsin sen he kimsin.galatasaraylılığın ruhunda varmı böyle birşey,metin oktaylar ardalar emre belozğlu uğur uçar aydın yılmaz sabri emre çolak anıl dilaverbülent korkmazlar tugaylar ne bilyim kim geldıyse alyapıdan,kimse sorun çıkarmadı bugune kadar sözleşme imzalarken altyapıdan ust yapıya çıkarken(metın oktay altyapıdan degıl ama yazmadan edemedım)

Bu Tartışma burda bitmeliydi aslında ;)

Okadar sazansınki 5 gol attığı maçı izleyipte adamı kötüyebiliyorsun :) servet sempatizanısın heralde 2 senedir takıma ihanet eden istemediği t.direktöre istediğini söyleyen adamın karşısında olan en önemlisi 12 yıldır alt yapıda olan içimizden gelen adamı kötüleyebiliyosun.

valla sazan sensın adamın 4 yılda oynadıgı sadce 1 maçla yorum yaparsan sazan ben degıl sensın bence...anılın gol yedıgı kalecılerı bulabılıyorsan gıt konus o zaman ıstanbul dısına çıkman lazım ama

delikanlıysan çık imzala cem bey bugun kontratı.hoş artık bu saatten sonra imzalasan ne değişir..

İnsanlar şöyle oldu zannediyo herhalde

-Servet abi dün eşşeklik ettim abi. Beni affet.

Defol lan burdan ŞAAAAKKK

:D Sen senden özür dilemeye gelen adama vurur musun. Vurmassın dimi. Peki Servet neden vurur. Ben sana söyliyim neden vurduğunu düşünüyosun. Galatasaray 13. sırada ya ondan.

Bu da var tabii.Ancak Servet rijkaard'ı ve Galatasaray'ı satan,skandal ankaragücü maçının mimarı,anlaşamadığı hoca hakkında basına ileri geri konuşan bana güvenilen yerde oynarım gibi formaya saygısı olmayan açıklamalar yapan bir insandır,bunlar da unutulmamalı.

Bu da var tabii.Ancak Servet rijkaard'ı ve Galatasaray'ı satan,skandal ankaragücü maçının mimarı,anlaşamadığı hoca hakkında basına ileri geri konuşan bana güvenilen yerde oynarım gibi formaya saygısı olmayan açıklamalar yapan bir insandır,bunlar da unutulmamalı.

Onlar ayrı konu. Evet aynen ayrı konu. O konular üzerinden Servet'i suçlayarak Cem'e hak verenler farkında olmadan Galatasaray'a ve Cem'e zarar veriyorlar

ya en basiti ufak beyin jimnastiği yapın,31 mayıs 2011de anıl dilaverinde sözleşmesi bitiyrdu o ocakta imzaladı,aynı dönemde cem sultana önerdiler hayır dedi daha sonra tekrar teklif götürdüler hayır dedi sonra tekra yıne olumsuz cevap.bilinen bir şey varki cem sultanın babası oğluna başka takıma pazarlama isteğinde kati süratle galatasarayda klamasını istemiyor

Cem Sultan'da bi sorun olduğu kesin.Diğer futbolculara teklif götürüldü bi Cem Sultana mı görütülmedi?

Sen nereden biliyorsu peki bu bilgileri ?

herkes konuşuyor bunu...hem konuşçmasınada gerek yok sen altyapında yetiştirdiğin adamın bedelsiz gitmesini istermisin..elbette teklif edildi yalnız ısrarla kabul etmedi..çünkü galatasaray atakımında oynayabilecek kapasitede olmadığını oda net bir şekilde biliyor

Cem Sultan'da bi sorun olduğu kesin.Diğer futbolculara teklif götürüldü bi Cem Sultana mı görütülmedi?

Göturulmuşdur kabul etmemiştir ....

Takımda bir sağlam forvet bile yokkan adam A2de leblebi gibi gol atıyorken sen bu adamı A takım alma , ozaman adam neden sözleşme uzatsınki oynatılmıyacağını bile bile neden yapsın bunu????

bana kaldı bebe ruhi,biz galatasaraylıyız oyuncuların tekelinde değil o forma,imzalamıyorsan defolup gideceksin istediğin takıma,sen galasaray klubunun üstündemisin

32 yaşına gelmişsin ama hala 12.5 falansın. Milletin ahlakını, adamlığını sorgulayıp kendi ahlaksızın en önde gidenler yüzünden çekiyor ülke ne çekiyorsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt