Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

sapla samanı karıştıryorsunuz beyle a2 lini a takımla karşılaştırmayın her a2 de gol atan atakımda oynayabılecek kapasıteye sahıp olmayabilir.rıjkard hagi tugay bülent ünder bunlarda iyi bir cemi neden oynatmama yoluna gitsinlerki.kimsenin kimseye bir garezi olamaz sadce anıl dikaverin a takım kapasitesinde olduğunu söylediklerini net bir şekilde biliyorlar ve anıl ın üzerine yoğunlaşıyorlar..herkes a2 ye takılıp kalmış

Kardeş nerden biliyorsun diye sorarlar adama?

Atıp tutmak kolay.

arkadaşım sen futbolun f sinden anlıyorsan şerefsizim ben.bir takım düşün altyapıdan çıkmış oyuncusunu atakımda düşünmese bile sözleşmesini imzalatır neden,çünkü bedelsiz göndermek hiç ama hiç işine gelmez.ve futbol takımlar sezon sonuna daha gelmeden devre arasında bu sözleşme konularını halleder,tıpke ceme sultanada teklif götürdükleri gibi..siz zannediyormusun cem çok iyi diye şuanda a takım antremanlarında,hayır cemin sözleşmesini yenileyebilmek için onu atakıma aldılar ve göz boyuyorlar.atrıca cem sultana istedği parayı vermedi galatasaray,sonrada ceme super lıgde kendını goster eger iyiysen bir daha oturur konuşuruz fırsatı verdiler...

32 yaşına gelmişsin ama hala 12.5 falansın. Milletin ahlakını, adamlığını sorgulayıp kendi ahlaksızın en önde gidenler yüzünden çekiyor ülke ne çekiyorsa.

terbiyesizlik yapma dünkü bebe galatasarayla para pazarlığı yapamaz önce cıkacaksın topunu oynayacaksın bu klup bugune kadar hangi iyi oynayana hakkını fazlasıyla vermedi.para pazarlığı yapan adamın savunmanda enteresan nasıl taraftarsın sen

terbiyesizlik yapma dünkü bebe galatasarayla para pazarlığı yapamaz önce cıkacaksın topunu oynayacaksın bu klup bugune kadar hangi iyi oynayana hakkını fazlasıyla vermedi.para pazarlığı yapan adamın savunmanda enteresan nasıl taraftarsın sen

Senden yaş olarak 10 yaş küçüğüm diye bana bebe ruhi diyip sonra da utanmadan terbiyesizlik yapma demek nasıl bir çelişki koçum?

Koçum dedim çünkü biyolojik olmasa da zeka yaşı olarak senden önde olduğum kesin. O yüzden.

Bu arada Galatasaraylılığımı da sorgulayacak çapın maalesef yok.

Senden yaş olarak 10 yaş küçüğüm diye bana bebe ruhi diyip sonra da utanmadan terbiyesizlik yapma demek nasıl bir çelişki koçum?

Koçum dedim çünkü biyolojik olmasa da zeka yaşı olarak senden önde olduğum kesin. O yüzden.

Michael+Jackson+Jackson_popcorn.gif

Mod Kardeşlerim Bu Konuya Kilit Vuralım Lütfen Bir Anlamı Kalmadı Zaten İkili Sataşmalarda Çok

aynen.

millet kapatin artik su konuyu.

kasimpasa macinda gitmesi gereken adamlara öyle agir küfürler edilmeli ki bir daha kimse onlari sahaya sürecek cesaret bulamasin.

zaten lig bitti. son macta saha kapama cezasi alsak da olur.

koca bir sezonu kaybetmekten ise, son mac'i kaybetmeye raziyim.

zekan olsaydı biraz mantıklı konuşurdun 4 senEdir 1 Maç dışında maç sektirmemiş servet çetin(iyi oynar kötü oynar)özverili bir adam.diğer tarafta daha hiç bir şey yapmadan para yüzünden kontrat yapmayan bir adam,GİDECEĞİ AYYUKA ÇIKMIŞ BİR İSİM CEM SULTAN.BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞU CANIM BENİM.EĞER CEMLE BİYOLOJK BİR YAKINLIĞIN VARSA SENİ ANLARIM AMA YOKSA SEN DOMESTİK MANTIKLI KENDİNCE BİR ADAMSIN.SIĞLIĞINDAN UZAKLAŞ

zekan olsaydı biraz mantıklı konuşurdun 4 senEdir 1 Maç dışında maç sektirmemiş servet çetin(iyi oynar kötü oynar)özverili bir adam.diğer tarafta daha hiç bir şey yapmadan para yüzünden kontrat yapmayan bir adam,GİDECEĞİ AYYUKA ÇIKMIŞ BİR İSİM CEM SULTAN.BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞU CANIM BENİM.EĞER CEMLE BİYOLOJK BİR YAKINLIĞIN VARSA SENİ ANLARIM AMA YOKSA SEN DOMESTİK MANTIKLI KENDİNCE BİR ADAMSIN.SIĞLIĞINDAN UZAKLAŞ

Yoldafurduran soyadlı bir arkadaş vardı ona benzettim cümelelerini. ''DOMESTİK MANTIKLI'' gibi lafları günlük hayatta çok kullanıyor musun yoksa google 'dan falan mı arattın.

Servet-Cem olayı senin yorumun. Ben öyle bakarım veya bakmam. Ama kimsenin ne ahlakını ne de delikanlılığını sorgulamak sana düşmez. Sen kendi delikanlılığınla ilgilen. Ailenin ahlakına sahip çık.

serveti bombalayanlar unutmasınki servet çetin galatasaraın en istıkrarlı ve forması adına en çok savaşan oyuncusudur.tipi antipatik gelebilir,fenerbahçede oynaması antipati sağlayabilir ama galatasarayın en karakterli namuslu futbolcusudur.namazında niyazında kimseye kötülük beslemeyen duygusal bir insan servet.hiç kimse kimseye nedensiz tokat atmaz,tabiki tasvip etmiyorum yaptığını her ne olursa olsun ama serveti karalarken birazda düşünün beyler

şişt ne aıle ahlakı sen ne diyorsun koçum o klavyenin arkasında delıknlı kesılmek çok kolay karaktersiz cibilliyetsiz

ahh internet ah a sosyal pısırık sönük omuzları düşük kişileri bile konusturyorsun ya ahh ya ahhh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt