Cemile Bayraktar: "Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemile Bayraktar: "Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük"

aksine tamda isimlerini saydığın gibi filmlerden dolayı dert olmus kemal sunal kendılerıne.daha bunun kibar feyzo, öğretmen, koltuk belası gibi filmleri var. asıl dertleri problemleri onlar

Üstad bu arada Kibar Feyzo, Öğretmen filmlerinin senaristi bir başka değerli bir isim İhsan Yüce’dir. Çok bilinmez. Yeri gelmişken İhsan Yüce’yi rahmetle analım. O kuşak bambaşkaydı. Kuyruk acıları oradan geliyor!

9ef89b1e592616f1144d3f18323b0c26.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üstad bu arada Kibar Feyzo, Öğretmen filmlerinin senaristi bir başka değerli bir isim İhsan Yüce’dir. Çok bilinmez. Yeri gelmişken İhsan Yüce’yi rahmetle analım. O kuşak bambaşkaydı. Kuyruk acıları oradan geliyor!

Gel bakalim onbaşı:) onbaşı deel ? allah rahmet eylesin

Kibar feyzodaki o ince anlatimi alinlara laps laps laps cakislari muazzamdir reis. Can Yucelinde amcasiydi yanılmıyorsam
Edit. Sadece yakin dostlarmis

Kibar feyzodaki o ince anlatimi alinlara laps laps laps cakislari muazzamdir reis. Can Yucelinde amcasiydi yanılmıyorsam

Kibar Feyzo Türk sinema tarihinin en önemli filmidir. Lisede ders niyetine izletilmeli. Bugün 15-20 yaşında olanların bu filmi izlememiş olmalarına çok üzülüyorum. Büyük kayıp.

Can Yücel’in amcası olduğunu da ilk kez senden duydum. Tesadüf olmamalı bazı şeyler.

Bu tip haberleri hiç önemsemiyorum.Kemal Sunal bir ülkenin en büyük sanatçıların başındadır,yaptığı mizahı anlamaması adına üzüldüm.

Bu ülkeye yapılan en büyük kötülük Elif Ç.kır ve sen gibi Kabataş yalancılarının babalarının zamanında peçeteyi tercih etmemesidir.

Bu kim ki??? Ciddiye almayın malı...Kemal Sunal tam tersi çocukları hayata hazırlayan filmlere imza atmıştır...Küçük bir liste;

Kapıcılar Kralı-Alışverişte nasıl hile yapıldığını, paranın ne kadar kıymetli olduğunu...

Bekçiler Kralı-Nepotizmin nasıl yanlış bir şey olduğunu, rüşveti, işgüzarlığı...

Çöpçüler Kralı-Kişinin nasıl statü ile sosyal hayatta toplum tarafından karşılandığını...

Kibar Feyzo-Kırsal nüfusun problemlerini...

Davaro-Kan Davasının çağdışılığını...

Zübük-Politikanın kokuşmuşluğunu...

Tosun Paşa-Şaban Oğlu Şaban-Süt Kardeşler-Osmanlı devlet ve toplum düzeninin nasıl çöktüğünü...

Hababam Sınıfı-Eğitim-Öğretim düzeyimizi...

İnek Şaban-Gol Kralı-Türk sporundaki hedonist ve konformist yapıyı...

Garip-Modern türk aile yapısının bozukluğu...

Talih Kuşu-İnsanların paragöz ve nankör oluşunu...

Deli Deli Küpeli-Faiz sarmalını ve kanunsuzluğu...

100 Numaralı Adam-Kılıbık-Orta Direk Şaban-Atla Gel Şaban-Kiracı-Öğretmen-Türk ekonomisinin sülüklerini...

Salako-Köyden İndim Şehre-Avanak Apti-Sakar Şakir-Meraklı Köfteci-Türk İnsanının naifliği

anlatır...Çocukların ve gençlerin okuludur Kemal Sunal filmleri...

Üstelik folklorik özelliklerimizi ve mahalli değerlerimizi muazzam sesiyle yorumladığı birbirinden güzel türkülerimizi sevdirdi...Makaram Sarı Bağlar'dan Mardin Kapısına, Bitliste Beş Minaresinden, Ankaralımına....

Videonun başında ne demiş rahmetli; "Beni hatırlayınız, beni kesinlikle unutmayacağınızı biliyorum...Çekemeyenler çatlasın..."

Bu karının acaba mezarına gelip fatiha okuyacak kaç kişi olacak :) Ben şu anda rahmetli Kemal Sunal'a fatiha okudum mesela :) KISKANANLAR ÇATLASIN!!! EL FATİHA...

BU ARADA DA GALATASARAY KİN'DİR!!!

Üst Alt