Cemile Bayraktar: "Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemile Bayraktar: "Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük"

kemal sunal'ın toplumsal mesajlarının hakim olduğu filmlerde güzel şeyler var ama kadın dediklerinde çok da haksız değil.
* sıçarım sevabına
* siftah senden bereketi boktan
* abdest alma esnasında rüşvet pazarlığı
* minareden şarkı söyleme
* kendi kızına orospu demesi
* alçak karaktersiz rüşvetçi kişilerin daha çok din adamı rolüyle bağdaştırmaları vsv s

kemal sunal'ın toplumsal mesajlarının hakim olduğu filmlerde güzel şeyler var ama kadın dediklerinde çok da haksız değil.
* sıçarım sevabına
* siftah senden bereketi boktan
* abdest alma esnasında rüşvet pazarlığı
* minareden şarkı söyleme
* kendi kızına orospu demesi
* alçak karaktersiz rüşvetçi kişilerin daha çok din adamı rolüyle bağdaştırmaları vsv s

Abdest alma esnasında rüşvet
Alçak karaktersizlerin çoğunun din adamı kılığına bürünmeleri
Minareden şarkı söylemiyor hutbede siyaset yapıyor imam

Bunlar bile doğru şeyler zaten , doğru olmasada ahlaksızlığımızı Rahmetli mi öğretti ?

Abdest alma esnasında rüşvet
Alçak karaktersizlerin çoğunun din adamı kılığına bürünmeleri
Minareden şarkı söylemiyor hutbede siyaset yapıyor imam

Bunlar bile doğru şeyler zaten , doğru olmasada ahlaksızlığımızı Rahmetli mi öğretti ?
bunlar sence topluma sirayet etmedi mi ? iki yanlıştan bir doğru çıkmaz . topluma subliminal mesajdan öte açık açık zihin kirletme uygulandı algı operasyonu mizahla birlikte yapıldı . kadın haksız değil.

ha işte bu operasyon senin zihnine de şırınga edilmiş farkında değilsin. sarık dediğin şey sünnettir .bazı insanların hatası genellenemez . bu mantığın extrem boyutu ateizme çıkıyor .

Hangi cemaatin liderini yalıyorsun söylede ona göre konuşayım sana ve senin gibilere ne bişey anlatacak dermanım var ne de isteğim.

ATATÜRK hakkında ne düşünüyorsun ? Hastalıklı zihnimi aydınlatsana

Şeriat gelsin istermiydin?

Hangi cemaatin liderini yalıyorsun söylede ona göre konuşayım sana ve senin gibilere ne bişey anlatacak dermanım var ne de isteğim.

hiçbir cemaatla alakam yok kuran sünnet ilmihal diyanet vs zaten insana birçok şeyi gösteriyor.
kemal sunal kızını eşek kadar adamlara satılığa çıkarır talibi çıkmayınca en son dayısına teklif eder dayısı " ben alırdım ama nikah düşmez " deyince verilen karşılık şudur : belki düşer .

bu kadar da uzaklaşmayın kendinizden bazı şeyleri görün

Kemal Sunal filmlerinde çok güzel ayna tutmuş. Bizim yobaz kardeş de ayna tutulan insanları ayıplamak yerine aynayı suçluyor.

Mis gibi kafalar.

hiçbir cemaatla alakam yok kuran sünnet ilmihal diyanet vs zaten insana birçok şeyi gösteriyor.
kemal sunal kızını eşek kadar adamlara satılığa çıkarır talibi çıkmayınca en son dayısına teklif eder dayısı " ben alırdım ama nikah düşmez " deyince verilen karşılık şudur : belki düşer .

Ben izlerken hep samimi mahalle ilişkilerini mutlu insanları gördüm hiç o sahneleri bile hatırlamıyorum dikkat bile etmedim demekki iyi empoze edememişler tüh .

Erkeğin sakalı olmazsa kadına benzer dürtülebilir diyen
Çocuklara tecavüz eden ve bakanlıkla ortak çalışan Ensar vakfı ve binlercesi aklımda nedense

Büyük oyunu gör diyosun ha nargileci dostum benim , ah istiklal mahkemeleri ah .

Yani diyorsun ki, Kemal Sunal filminde bunu yaparak toplumu da böyle davranmaya itti, doğru mu anlıyorum?

Gsc yönetimi umarım lobisini devreye sokarak büyük oyunu bozar. Bekliyoruz...
Cemile Bayraktarın haklı gören birinin ceza almasını bekliyoruz.

Ben izlerken hep samimi mahalle ilişkilerini mutlu insanları gördüm hiç o sahneleri bile hatırlamıyorum dikkat bile etmedim demekki iyi empoze edememişler tüh .

Erkeğin sakalı olmazsa kadına benzer dürtülebilir diyen
Çocuklara tecavüz eden ve bakanlıkla ortak çalışan Ensar vakfı ve binlercesi aklımda nedense

Büyük oyunu gör diyosun ha nargileci dostum benim , ah istiklal mahkemeleri ah .
net elinin altında aç izle kibar feyzo filmini. istiklal mahkemeleri değil mi ? yazık yahu nasıl akıl tutulmasına uğramışsınız. tartışmanın alemi yok iyi geceler.

Üst Alt