Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Okan hocamız ve erden başkanımız takımdaki çöpleri temizleyebildikleri kadar temizlediler

Ben,aak,necati vs gibi hiçbir haltı beğenmeyenler için takımda ve kulüpte eleştireceğimiz sadece pva,taşdemir,kazımcan,eski göz ağrımız muslera ve kerem gibi çok az adam kaldı onlarada sık sık verip veriştiriyoruz,dursun pek açık vermiyo ona saldıramıyoruz,verse tekte indiricez

Napsak ne etsek diye düşünürken aklıma cenk geldi,namluyu bu herife doğrultacaz

Her ne kadar iyi oyuncu olsada transferler içinde fazla maaş ve uzun kontrat verdiğimiz tek oyuncu sergio

Oyuncuyu 9 temmuzda açıklamışız,bu tarihten sadece 4 gün sonra yani 13 temmuzda apar topar açıklama yapmış basın mensuplarına transferlerle ilgilenmiyorum artık diye,belliki fazla para dağıtmaya devam ettiği için erden bey biletini kesip elini ayağını transferlerden çektirmiş

Buraya kadar fahiş fiyat verilsede durum normal,işbilmezlik der geçeriz ama 13 temmuzdaki açıklamasında art niyet var bu adamın

Transferler gelmiyodu,taraftar çıldırıyodu sabırsızdı,el etek çektirilince konuşmalarının satır aralarında erdeni taraftarın önüne atma niyeti olduğu çok net anlaşılıyo

O gün erdeni yeseydik biliyoruzki cenk bu topçuları getiremeyecek,getirsede 10 misli fazls para verecek,transferlerin tadını damağımızda bırakacaktı

Bu herif bundan sonra bizim için kum torbası görevi görecek,canımız sıkıldıkça burada stres atabiliriz

galiba mata transferinde payı varmış, sırf bu yüzden kapının önüne koyulmalı

erden timurun aldığı adamlar buna 1000 basar

bu sezona dair tek umudum bu adamdı. maalesef paralı bir müteahhit tarafından el çektirildi. benim param ben harcayacağım dedi ve aldı dünya yıldızlarını.
o parayı bu adam kullansa aşağı yukarı aynı maliyetlere en az 3 senelik takım kuracaktı tıpkı 17de yaptığı gibi. ondan sonra sistem mi kuruyosun terimi mi getiriyosun kimi getirsen getir şamp yapardı seni takım. hiç öyle euro borç morç demeyin mertens mata sergio kumanya karşılığı oynamıyor. yazık oldu

Üst Alt