Cenk Tosun: "G.Saray içime sinmedi"


Gaziantepspor’un, Eintracht Frankfurt’tan renklerine kattığı Cenk Tosun, transfer döneminde öncelikle Galatasaray’la anlaştığını açıkladı.Almanya Ümit Milli Takımı’nda da forma giyen 20 yaşındaki golcü, “Adnan Sezgin’le görüştüm ve her konuda anlaşmıştık. Sonra kendi isteğiyle vazgeçtim, çünkü Tolunay Kafkas hocam ve başkanımız çok istediler. Galatasaray transferde suçlu veya yanlış yaptı diyemeyiz. Maddi sorun yoktu, sadece içim ısınmadı. Ailemle oturup konuştum ve Gaziantep‘in daha yararlı olacağına karar verdik. Burada yapacak daha çok işim var” dedi.Cenk Tosun, milli takım tercihi konusunda ise “Tekliflere açığım. Türkiye’den teklif gelirse ailemle birlikte bir değerlendirme yaparım” diye konuştu.Kaynak: Milliyet----------------------------------------------------------------------------Burada asıl sorun Adnan Sezgin denen adamın Cenk Tosun gibi bir adamı bile ikna etmeyi başaramamış olmasıdır.

Bu adamı nasıl istifa ettireceğiz , Galatasaray'ın içine etti , rezil etti bu takımı artık yeter ya..

Birda diyoruz ki Drogba Drogba Drogba Drogba.....

Ulan bu adam daha Cenk Tosun gibi 19-20 yaşındaki frankfurt'ta 15 dk oynamış adamı ikna edemiyor , yazıklar olsun şu adama ya..
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"cenk tosun kim be amma büyüttünüz frankfurt gibi alman liginin siradan bir takiminda bile sadece 10 küsür dakka oynamis adami bulunmaz hint kumasi yaptiniz
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"Başlık yanlış anlamaya çok müsait.Bize gelmemesinin nedeni hem beklentilerin büyük olacak olması,hem de forma şansı bulamama korkusu.
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"cenk tosun kim be amma büyüttünüz frankfurt gibi alman liginin siradan bir takiminda bile sadece 10 küsür dakka oynamis adami bulunmaz hint kumasi yaptinizBurada önemli olan bence Cenk'in iyi bir futbolcu olup olmaması değil , Adnan Sezgin'in böylesine bir oyuncuyu bile ikna etmeyi başaramamış olmasıdır..

Sen Galatasaray'sın , böyle bir adamı Antep'e kaptırmakta nedir, anlaşılır gibi değil yani..
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"Cenk Tosun gibi ne idüğü bilinmez, Frankfurt gibi bir klüpte bile toplamda 15 dakika oynamış bir futbolcuya riske girilip Gaziantepspor'un ödediği parayı mı ödeyecektik?

Gazantepspor'a yılda kaç milyon tane oyuncu gelip gidiyor.

Büyük ihtimalle Antep'in verdiği para Galatasaray'a göre fazla olduğundan dolayı futbolcunun Galatasaray'ı tercih etmemesine neden olmuştur.

Yani bu röportajı eğer doğruysa taraftara oynuyor.
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"Cenk kumaşı olan bir oyuncu beşiktaşlı oldugunuda inkar etmedi ama antepde olunca aklıma korkunç fiyatlar geliyor allahtan bizimkiler akıllandı :)
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"Antep'e ilk 11'de oynama garantisi aldigi icin gitmis olabilir hic uzulmeye degmez bence..
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"Bu herifinde daha geleli 2-3 hafta olmasına rağmen, sanki çok bir halt yemiş gibi, Galatasaray'a bok atma çabalarından gına geldi artık.Bu zihniyetle hiç bir şey olmaz bundan.
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"Cenk Tosun gibi ne idüğü bilinmez, Frankfurt gibi bir klüpte bile toplamda 15 dakika oynamış bir futbolcuya riske girilip Gaziantepspor'un ödediği parayı mı ödeyecektik?

Gazantepspor'a yılda kaç milyon tane oyuncu gelip gidiyor.

Büyük ihtimalle Antep'in verdiği para Galatasaray'a göre fazla olduğundan dolayı futbolcunun Galatasaray'ı tercih etmemesine neden olmuştur.

Yani bu röportajı eğer doğruysa taraftara oynuyor.serdar özkan gökhan zan gibi admalri verilen paralara bakarsan cenk tosun süper olurdu
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"serdar özkan gökhan zan gibi admalri verilen paralara bakarsan cenk tosun süper olurdu

O futbolcuları her ne kadar Beşiktaş patentli olsalar da savunan kimse yok.

Takımda zaten büyük bir transfer kaosu yaşanıyor 3 yıldır.

Beşiktaş'tan oyuncu almakla Frankfurttan oyuncu almak arasında büyük bi uçurum var yani.

Kastettiğim konu bu.
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"içine sinmese her yerde Galatasaraydan konusmazdin, belliki gelmeyi çok istedin ama bizimkiler almadi
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"Adnan Sezginlik bir durum yok bence adam üstümüzden reklamını yapanlardan gerçekten ciddi ciddi istesek koşa koşsa gelirdi biz değil buna fb bjk dahil 3 takımın istediği Almanyada yaşayan vatandaşlarımızı antep gençler gibi takımlar isteyecek 3 İstanbul takımını değilde antepi gençleri seçicek :)

Niyetim Adnan Sezgini korumak değil adamı bende sevmem ama Canayı Pinoyuda getiren o bir gurbetçi kardeşimizimi ikna edemiyecek. Adamlar reklamanı yapıyor paşa paşa kanmayalım atlamayalm bence herşeye.
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"Cenk kim? Ahmet kim? O kimki? Sorun bu mü? Galatasaray'ın adının geçtiği yerde asıl Antep kim? Galatasaray çeker alır ben böyle gördüm 30 yasıma kadar, sezgin maddi olarak sorun çıkarmamış basarı dıyorsak vay halimize, adamla tek problemimiz cimriliği değil , adamın ikili iliskileri vizyonu sıfır , ama sezginde değil asıl problem adamı oraya getiren herseye ve herkese rağmen orada tutan kim?
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"Anıl ve Cem'in önünü kapamak için mi alacaktık Cenk'i ? Ben hiç pişman değilim. Hele şu açıklamalarından sonra bunu iyice anladım.
 
Cenk Tosun transferinin perde arkasıGaziantepspor'un genç golcüsü Cenk Tosun, galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu..Gaziantepspor'un, ara transfer döneminde Almanya 1. Ligi (Bundesliga) ekiplerinden Eintracht Frankfurt'tan renklerine kattığı Cenk Tosun, ''Galatasaray'ı ben tercih etmedim, bunda Galatasaray yöneticilerinin bir suçu yoktur'' dedi.

Almanya Ümit Milli Takımı'nda da forma giyen 20 yaşındaki genç golcü, yaptığı açıklamada, Galatasaray sportif direktörü Adnan Sezgin'le görüştüğünü ve her konuda anlaştığını, ancak sonra kendi isteğiyle vazgeçtiğini söyledi.

''Çünkü Tolunay Kafkas hocam ve başkanımız beni çok istediler'' diyen Cenk tosun, ''Galatasaray transferde suçlu veya yanlış yaptı diyemeyiz. Maddi sorun yoktu, sadece içim ısınmadı. Ailemle oturup konuştum ve Gaziantep'in daha yararlı olacağına karar verdik. Burada yapacak daha çok işim var, burdan sonraki hedefim tabi iki Avrupa olacak'' dedi.
 
Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"fenerli ezikler gibi davranıyorsunuz farkında değilsiniz. Burda böyle konuşup sonra fenerlilerle dalga geçmeyin yakışmıyor size. Sizin olay teklifi reddedilen erkeğin kızda kusur bulmaya başlamasına benziyor. Ben çok fanatik bir Galatasaraylıyım, fakat aynı durumda olsam emin olun Galatasaray'a asla gelmek istemezdim .Senelerdir tam bir futbolcu öğütme makinasına döndük. Bunların mesleği futbol ve profesyonel düşünmek zorundalar. 3 büyüklerde kaybolan tonla yetenekli genç var. Kompleks sahibi insanlar gibi çocuğa çamur atmayın. Helal olsun en güzel kararı vermiş. Belki yeni bir futbolcu kazanacak milli takımımız, çok da yetenekli. Bize gelse sonu Mehmet Badtal veya Musa Çağıran'dan farklı olmayacaktı.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt