Cenk Tosun: "G.Saray içime sinmedi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Tosun: "G.Saray içime sinmedi"

Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"

Sporting Gijonlu Mate Bilić içine sinmediği için Barcelona'da forma giymek istemediğini belirtti.

Hele bir dur cenk efendi.Bir nefes al.:eek: uçma bu kadar yüksekten şimdiden.

Bizde yalvarıyorduk Eintracht Frankfurt II takımının oyuncusu bizi seçsin diye. :eek:

1 maçta adamı rooney yaptık oyüzden böyle oldu. 2 gol attı diye röportajlar transferini sormalar felan off off..

Cenk Tosun gibi ne idüğü bilinmez, Frankfurt gibi bir klüpte bile toplamda 15 dakika oynamış bir futbolcuya riske girilip Gaziantepspor'un ödediği parayı mı ödeyecektik?

Gazantepspor'a yılda kaç milyon tane oyuncu gelip gidiyor.

Büyük ihtimalle Antep'in verdiği para Galatasaray'a göre fazla olduğundan dolayı futbolcunun Galatasaray'ı tercih etmemesine neden olmuştur.

Yani bu röportajı eğer doğruysa taraftara oynuyor.

potansıyel vaad eden genc bir türk gencine üstelik alman altyapısı almıs 500bın euro odemek risk midir?

ya da serdar özkan ve turevlerıne lıgde bjkde oynamıs,alı turan kayseri kaptanlıgını yapmıs,gokhan zamn mıllı takım defansı,sarpınho apayyrı bı olay.yada ıkıncı lıg gol kralı dıe gelen batdal gibi bir futbol ozurlusunu

bunları bedavaya almak mıdır risk?

risk gecmısten alınan derslere bakarak Galatasaraya göre hangısıdır?

bence 2cı yazdıklarım risktir.gecmişten ders alınmadıgının göstergesidir

sezon sonu transferlere hazır olun.. malum seçim var ve polat gene taraftara oynucak.

GS icine sinmedi demek. bu cocuk real madrid barcelonada felanmı oynuyo:D:D yahu de get cocuk kafamı yapıyon bizle..

fenerli ezikler gibi davranıyorsunuz farkında değilsiniz. Burda böyle konuşup sonra fenerlilerle dalga geçmeyin yakışmıyor size. Sizin olay teklifi reddedilen erkeğin kızda kusur bulmaya başlamasına benziyor. Ben çok fanatik bir Galatasaraylıyım, fakat aynı durumda olsam emin olun Galatasaray'a asla gelmek istemezdim .Senelerdir tam bir futbolcu öğütme makinasına döndük. Bunların mesleği futbol ve profesyonel düşünmek zorundalar. 3 büyüklerde kaybolan tonla yetenekli genç var. Kompleks sahibi insanlar gibi çocuğa çamur atmayın. Helal olsun en güzel kararı vermiş. Belki yeni bir futbolcu kazanacak milli takımımız, çok da yetenekli. Bize gelse sonu Mehmet Badtal veya Musa Çağıran'dan farklı olmayacaktı.

bu zaten akılla ilgili bi sorun. büyük takım ne halde olursa olsun. herhangi aklın basında bi insan GS yerine anadolu takımını secmez. yahu GS icime sinmedi demesi icin elinde bi başarısı olması lazım boş boş konusmayalım..

Valla onu bunu bilmem, adam transfer olmak için değilse de patlamak için bizi seçmiş ve iki maçta da patlamışsa, hakkıdır istediği kadar konuşur, büyük olup susacağız...

Asıl önemli olan bir veya birden fazla potansiyelli oyuncuyu kaptırmak değil, asıl sorun kafayı senle oynanacak maça takmış herkesin rahatça patlayabileceği abuk bir kadroya sahip olman.. Utanacaksak bunun için utanalım...

Herif çıkıp kendisinden 15cm uzun servetin üzerinden asist indiriyor, kısa marlboro hakan adamını kovalamıyor, kalecin bacaklarını (esnetmek için herhalde) 1 metre açıp bekliyor ve golü yiyorsun... Kupa maçında da beli kolay dönmeyen adamı stopere koyuyorsun ve onu da katlayıp bırakıyor köşeye...

Adam gibi stoperlerin, adam gibi beklerin, adam gibi kalecin olsa "Cenk Tosun kim lan?" diye sorabilirsin... Zaten sormana da gerek kalmaz, silinip gideceği için kimse bilmez adamı...

Ama sana karşı 2 gol 2 asistle oynayabilmiş bir adama söyleyecek lafın olmaz...

Ha, Galatasaray'da oynayacak adam mı? Bilmiyorum, adam daha PAF takımına karşı bile bize karşı oynadığı kadar oynamamıştır. 15 gündür antepte ve 2 defa bizimle oynadı, bize ne oynadığının pek bir önemi de yok çünkü ligde kasımpaşadan sonra en hoşaf kadro bizimki... Aşağı yukarı bizim seviyemizde kadrosu ama ziya gibi 5 stoper 5 ön liberoyla top oynatan konyaya karşı bir numarası olmadı mesela...

Yukarılardaki diğer takımlarla, hatta kendi seviyelerindeki takımlarla oynadıkları maçlarda görelim, o zaman konuşuruz... Bizim gibi zarf isim, mazruf cacık takımlara karşı oynanan oyunlar illüzyondur benim gözümde...

"GS içime sinmedi" derken, "GS içinde dönenler, otobüsün arka koltuğunda okey masasında 4. olduğu için oturan kifayetsizler takımda kalırken; benim çocukluk yıldızım misi gibilerin kovulması içime sinmedi... Ben futbolcuyum ve sadece futbol üzerinden değerlendirileceğim bir yere gitmek istedim" demek istemiş de olabilir...

Valla onu bunu bilmem, adam transfer olmak için değilse de patlamak için bizi seçmiş ve iki maçta da patlamışsa, hakkıdır istediği kadar konuşur, büyük olup susacağız...

Asıl önemli olan bir veya birden fazla potansiyelli oyuncuyu kaptırmak değil, asıl sorun kafayı senle oynanacak maça takmış herkesin rahatça patlayabileceği abuk bir kadroya sahip olman.. Utanacaksak bunun için utanalım...

Herif çıkıp kendisinden 15cm uzun servetin üzerinden asist indiriyor, kısa marlboro hakan adamını kovalamıyor, kalecin bacaklarını (esnetmek için herhalde) 1 metre açıp bekliyor ve golü yiyorsun... Kupa maçında da beli kolay dönmeyen adamı stopere koyuyorsun ve onu da katlayıp bırakıyor köşeye...

Adam gibi stoperlerin, adam gibi beklerin, adam gibi kalecin olsa "Cenk Tosun kim lan?" diye sorabilirsin... Zaten sormana da gerek kalmaz, silinip gideceği için kimse bilmez adamı...

Ama sana karşı 2 gol 2 asistle oynayabilmiş bir adama söyleyecek lafın olmaz...

Ha, Galatasaray'da oynayacak adam mı? Bilmiyorum, adam daha PAF takımına karşı bile bize karşı oynadığı kadar oynamamıştır. 15 gündür antepte ve 2 defa bizimle oynadı, bize ne oynadığının pek bir önemi de yok çünkü ligde kasımpaşadan sonra en hoşaf kadro bizimki... Aşağı yukarı bizim seviyemizde kadrosu ama ziya gibi 5 stoper 5 ön liberoyla top oynatan konyaya karşı bir numarası olmadı mesela...

Yukarılardaki diğer takımlarla, hatta kendi seviyelerindeki takımlarla oynadıkları maçlarda görelim, o zaman konuşuruz... Bizim gibi zarf isim, mazruf cacık takımlara karşı oynanan oyunlar illüzyondur benim gözümde...

helal olsun.

"GS içime sinmedi" derken, "GS içinde dönenler, otobüsün arka koltuğunda okey masasında 4. olduğu için oturan kifayetsizler takımda kalırken; benim çocukluk yıldızım misi gibilerin kovulması içime sinmedi... Ben futbolcuyum ve sadece futbol üzerinden değerlendirileceğim bir yere gitmek istedim" demek istemiş de olabilir...

gene helal olsun

bu zaten akılla ilgili bi sorun. büyük takım ne halde olursa olsun. herhangi aklın basında bi insan GS yerine anadolu takımını secmez. yahu GS icime sinmedi demesi icin elinde bi başarısı olması lazım boş boş konusmayalım..

Boş konuşan sensin. Takım rezil durumda farkında değilsin sanırım. At gözlüklerini çıkarın.

Boş konuşan sensin. Takım rezil durumda farkında değilsin sanırım. At gözlüklerini çıkarın.

ben bizim takım şaha kalkmış gidiyormu dedimde bu lafı ettin. ulan antep sanki sampiyonluga oynuyorda bizi secmemesi normalmiş. bosuna demiyorum bu akıl işi. akıllı olan büyük takımın forması altında olmak ister. evet basımızdakiler aciz olabilir. ama onlar kalıcı degil ama GS kalıcı anladınmı kardeşim.

İlk 11 garantisine gitti doğal olarak,yoksa ismini cismini bilmezdim bize patlayana kadar.

Üzerine tartışıp kırıcı laflar ettiğiniz adamın balık mı tavuk mu olduğu belli değil daha, bi durun...

Galatasaray'a karşı iç sahada 2 maçta 2 gol 2 assist, 3-4 yıl önce muhteşem rakamdı ama, biz zaten her deplasmanımızda rakibin 1-2 oyuncusuna pik yaptırıyoruz... Kısacası biz referans olamayız bir adamın iyi mi kötü mü olduğunu anlamak için. Gerçek takımlara karşı bir kayseri bir bursa, bir karabük - manisa maçlarını görelim elemanın da o zaman kaçırdık mı yoksa kazık mı yiyecektik anlarız.

gelseydi kraldı gelmedi ciğer. gene de yolda görsem tanımam ayrı konu. tabiki kadrodakilerin yarısı için son cümlemi tekrar edebilirim.

kör fanatik arkadaşlar, bugün de izlemişsinizdir Cenk'i sanırım. Bize gelmemekle adam geleceği adına büyük bir adım atmış cidden, helal olsun diyorum.

Üst Alt