Cerezo'dan Açıklamalar Geldi


[video=youtube;EjGUT4DcdDU]https://www.youtube.com/watch?v=EjGUT4DcdDU[/video]Cerezo:Reyes Atletico Madrid'in oyuncusudur ve bir sene daha bizimle kalacak.Forlan iyi bir teklif aldı kendisi şuan Copa America'da ve gelecegi hakkindaki kararı kendisi verecek.
 
Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar Geldiİstemez forlanıda,32 yaşındaki adam için birde sizin gibi şerefsiz bir kulübe para mı kazandıracağız.Forlandan 3 gömlek üstün Drogbayı bedavaya alırız,sizde dizinizi döversiniz ondan sonra.
 
Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar Geldivalla ne olur acaba.Forlan El mundo deportivonun haberine göre istese de istemesede bizde. Reyesi artık bende istemiyorum.Ancak şunu söyleyebilirim.Eğer ufacık miniminnacık bir drogba haberi varsa bile alın gelin.
 
Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar Geldiİyi güzel de neden reyes? Niye bu ısrar? Hemde seneye sözleşmesi biten bir oyuncu için? Bilmiyorum fazlasıyla kafam karıştı benim bu işte
 
Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar Geldi3ün1i olsun hiç farketmez Drogba geldiğinde 3ün1i asıl neymiş gösterir cümle aleme.

Ben istemiyorum Forlan'ı da artık.
 
Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar GeldiForlan bize gelmesin Ardada Atletico'ya gitemsin... nedense kil oldum A.Madrid'e...
 
Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar GeldiReyes ulkesi disina bir defa cikti, ispanya da ispanya diye agladi paso. Forlan transferi yatmadiysa Reyes istememistir gelmek.
 
Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar Geldireyese verilcek parayı gidip keitaya kıyıp alalım sağ kanatta tek görmek istediğim adam gibi adam!!! şuanda forlanada evet drogbayada evet ikisinin gelmeme ihtimalini düşünemiyorum
 
Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar Geldireyese verilcek parayı gidip keitaya kıyıp alalım sağ kanatta tek görmek istediğim adam gibi adam!!! şuanda forlanada evet drogbayada evet ikisinin gelmeme ihtimalini düşünemiyorumkeitayi TT arenadaki show maclar icin geri getirelim olur fakat deplasman maclari icinde bir adam almak lazim olur.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt