Üye Görüşü - Çevremizdeki Fenerlilerin Canavara Dönüşüp, Herkesten ve Herşeyden Kendilerini Haklı Çıkarmaları Psikolojileri Hakkında - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Çevremizdeki Fenerlilerin Canavara Dönüşüp, Herkesten ve Herşeyden Kendilerini Haklı Çıkarmaları Psikolojileri Hakkında

Histeriyi hafife almayınız.
Histeri veya isteri, psişik ve motor bozukluklar, özellikle duygusal reaksiyonlarda taşkınlık, ani sinirlenme, hareket bozuklukları, geçici kişilik değişimi ve günlük hafıza kaybı gibi çeşitli sistemlere ait psikosomatik şikayetlerle belirgin psikonevrotik bozukluk.

Histerik kişilik ne demek?

Histerik kişi, olayları abartılı yaşayan, abartılı duygular ve davranımlar gösterebilen, diğerlerinden kolay etkilenen, bağımlı, telkine yatkın, benmerkezcil, sevgi ve ilgi ihtiyacı fazla ve çocuksu özelliklere sahip olan kişilik tipidir. Histerinin son dönemlerde histriyonik olarak da ifade edildiğini görmekteyiz

ben bu durumu aylardır kitlesel delirmişlik olarak tanımlıyorum.

milyonların delirmesi

faşizm, stalinizm, kim jung filan böyle şeyler aslında

kitleleri sürekli aynı şeyi pompalarsan ahlaki değerleri yanı sıra evrimle geliştirdiği yetenekleri bile geriye ket vurduruyor

fenerliler sadece ahlaki bir duruşu değil evrimle kazandığımız hesap yapabilme, iki şey arasında ilişki kurabilme, muhakeme yapabilme gibi yeteneklerini de körelmiş bir kitleye dönüştü

Sen arkadaştan bahsediyorsun.Ben abimden bahsediyorum 50 küsürlük yaşınamı bakayım ,30 yıllık eğitimci uzman rehber hoca oluşunamı bakayım bilmiyorum 6 yıldır fb dahi demediğim abim ,bayram günü sadece onun kendisinin söylediği Ali koç lafını hatırlattığım için 1 saat kan kustu ve şuan görüşmüyoruz. Bu nasıl bir ruhaniyete evrilme sürecidir. Açıkçası ne hale getirmişiz .Varya bu hayra alamet değil.Bizim stadda neler olacak çok merak ediyorum ama içimden daha beter olsunlar namesi gürül gürül akıyor.Yakında ülkeyi ikiye ayırırlarsa şaşırmam.
İşte ananasçının yapmak istediği tam olarak bu. Aile içindeki insanları bile birbirine düşman edip milleti sokağa dökmek. Bu tiplerin acilen ortamdan uzaklaştırılması gerekiyor. Ama yapabilen var mı yok. Uzun zamandır açıklamaları halkı kin ve düşmanlığa sevk ediyor diyoruz...

İşte ananasçının yapmak istediği tam olarak bu. Aile içindeki insanları bile birbirine düşman edip milleti sokağa dökmek. Bu tiplerin acilen ortamdan uzaklaştırılması gerekiyor. Ama yapabilen var mı yok. Uzun zamandır açıklamaları halkı kin ve düşmanlığa sevk ediyor diyoruz...
Tek kelimeyle inanılmaz .En yakının ile münasebet bu hale geldi.Çok yazık.

Birde demiyorlar mı hakkımız yeniyor:Sanırsın hermaç 5 atıyorlarda golleri siliniyor. Sezon başından beri 90+ da aldıkarı puan kaçtır Allah biliyor.

Bunun üzerine düşünmek bile gereksiz bu adamları hayal dünyasında bırakmak ve kale almamak en temizi misal bu sene şampiyon olamazlarsa 3 sene sonra filan Trabzon'da taraftar sahaya indi o yüzden şampiyon olamadık filan diye inanıyor olacaklar, bunlara ulaşmak ne mümkün?

Efsane bir video vardı. 8-0 liverpool bjk maçına istinaden bjkli biri yemedik ulan yemedik 8 yemedik diye deliriyordu videoda. Milyonlarca fbli o noktaya geldi.

Ne canavarı bunlar gitgide mallaşıyor mallıkta çığır açtılar her gün leveli daha da yükseltiyorlar

Bu da onlar adına başarı sayılır.

Yaşadıkları anlam karmaşası en kafakarıştırıcı filmler de bile yoktur

Üst Alt