Ceyhun Yıldızoğlu | Eski Koç - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ceyhun Yıldızoğlu | Eski Koç

Cevap: Ceyhun Yıldızoğlu | Koç

Yine bir Ceyhun Yıldızoğlu röpörtajı yine bir rezalet. Beyimiz "Hakemlerin art niyetli olduğuna inanmıyorum, Fenerbahçe hakkıyla kazandı" demiş Hürriyet'e (!). Tabi elinde bir mili takım antrenörlüğü var kaybetmek istemez. Biz boşuna yırtalım kendimizi Turgay Demirel istifa diye.

Bir de bir sorum var Ceyhun Yıldızoğlu'na.

Kadromuzun Fenerbahçe'den daha iyi olduğu aşikardı, saha avantajı bizdeydi, madem hakemlerde hatalı değildi biz neden şampiyon olamadık? Geriye kendi beceriksizliğinden başka ne kaldı?

İmzalı verilmiş bir haber, yalanlama falan da yok, Ceyhun Yıldızoğlu'nu da tanıyoruz. Neticede adamların kıçından röpörtaj uyduracak halleri de yok. Hem o ezikler neden uğraşsın ki bu adamla sayesinde şampiyon oldular.

Yine bir Ceyhun Yıldızoğlu röpörtajı yine bir rezalet. Beyimiz "Hakemlerin art niyetli olduğuna inanmıyorum, Fenerbahçe hakkıyla kazandı" demiş Hürriyet'e (!). Tabi elinde bir mili takım antrenörlüğü var kaybetmek istemez. Biz boşuna yırtalım kendimizi Turgay Demirel istifa diye.

Kadromuzun Fenerbahçe'den daha iyi olduğu aşikardı, saha avantajı bizdeydi, madem hakemlerde hatalı değildi biz neden şampiyon olamadık? Geriye kendi beceriksizliğinden başka ne kaldı?

bu adamdan bir cacık olmaz. bosuna demiyoruz. bu adamla basarı gelmez. cem akdag keske geri dönse oda ceza aldı. ama bu adam gönderilmeli. alan savunmasını bütün mac boyunca oynatması yeterince sinirimi bozdu zaten. istemiyorum ben bu adamı..

Barış, Cem Akdağ ceza falan almadı o Okan Çevik, zaten Cem Akdağ o olaydan sonra erkek takımımızı yönetti.

arkadaşlar röportaj kesin..az önce baktım resimleriyle birlikte hürriyete vermiş röportajı koç..hatta soruları soran bayan resimleri hürriyette var..çok açık ve net ben olaylara bakmam hakem hatalarına bakmam neticede kazanan şampiyon olan fb bu kupayı haketmiştir diyor olay bu..

Hocayı ne zaman savunsak elimizde kalıyor.Röportaj,Seimone hatta özellikle Seimone konusunda.

Oktay Mahmuti Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray Cafe Crown Antrenörü Oktay Mahmuti, Beko Basketbol Ligi’nde oynanan Olin Edirne maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Olin Edirne takımını kazandığı galibiyetten dolayı tebrik eden Mahmuti, maç boyunca başarısız yönetim sergileyen hakemler hakkında, “Bir tek şöyle bir şey söyleyeceğim. Bugün burada yaşananlar çok çirkin. Ve basketbolun, sporun içinde olmayan şeyler” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli antrenör, “Ben büyük bir camiayı temsil ediyorum dolayısıyla o şekilde konuşmam lazım ve kendi duygularımı da mümkün olduğu kadar bastırmam gerekiyor. Ama burada bugün yaşananlar gerçekten seviyesizce” dedi.

Durumun Olin Edirne ile ilgisi olmadığını belirten Oktay Mahmuti, “Yaşanan görüntüler gerçekten çirkin ve yakışmadı. İnsanların böylesine emeğe ve mücadeleye saygısızlık yapmalarını ben gerçekten kaldıramıyorum. Hiç konuşmadım bu sene ilk defa konuşuyorum. Hep kendimizi tuttuk, hep bir şey söylememeye çalıştık, hep başka şeyler söyledik, hep yutkunduk ama bugün burada yaşananlar beni bir spor adamı olarak çok acıttı” diye konuştu.

Kariyeri boyunca benzer durumu Efes Pilsen antrenörü iken Panathinaikos maçlarında yaşadığını anlatan Mahmuti, “Üçüncü dakikada iki uzunun dörder, beşer faul pozisyonuna gelmesi... Bu kadar yani. Yirmi senedir bu işin içindeyim, en çirkin günlerimden birini yaşadım” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

TAURASI'NIN BAŞINA GELEN ÇOK ÜZÜCÜ

- Peki Taurasi olayıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Ben aslında oyuncunun adına takılmamak gerektiğini düşünüyorum. Kimin başına gelirse gelsin kötü bir olay. Ceyhanlı Monique Coker’ında başına gelen bir talihsizlik bu. Gerçekten çok üzüntü verici. Bir insanın haksızlığa uğraması güzel bir şey değil. Ama ben kurumların kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Kötü niyetli olmayan talihsizce yaşanmış bir olay olduğunu düşünüyorum. Daha sonrasında oyuncunun adının temize çıkması da sevinç vericidir.

SONUÇTA HAK EDEN KAZANMIŞTIR

- Şampiyonluk sonrasında Galatasaraylı yöneticiler hakemlere ateş püskürdüler. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Ben 30 yıldır antrenörlük yapıyorum. Kaybedilmiş veya kazanılmış bir maça hakem üzerinden yorum yapmadım, tarzım değildir. Çünkü ben hakemlerin oyunun bir parçası olduğunu düşünüyorum. Hakemlerin bizler gibi zaman zaman hata yapabileceğine inanıyorum. Olay kapandı bitti ama bir kere çok güzel bir seri oldu. İki takım da bence şampiyonluğu hak ediyordu. Biz evimizde kaybettiğimiz maçta son topu kullanamadık. 2 saniye kala Işıl'ın yaptığı hareket steps oldu. Fenerbahçe'deki maçta da son saniyede kaybettik. Ben koç olarak maçın içinde başka şeyler de düşündüm ama oyuncularımın emekleri boşa gitmesin diye bir takım riskli şeyleri denemedim. İnsan tabi hakemden de aynı performansı bekliyor. Final maçı serisi ve finalde hakemden de aynı duyarlılığı özveriyi tabi ki bekliyorsunuz. Sonuçta hak eden kazanmıştır. Çünkü ben hayatım boyunca öyle düşünmüşümdür. Her hayırdan bir şer, her şerden bir hayır doğar.

Gece kendi kendime yatarken, o faul çalınmasaydı kazanmıştık diyorum. Ama art niyetle çalınan bir düdük olduğunu düşünmüyorum. Dolayısıyla böyle yorumluyorum. Bu takımı inşa ederken mesai harcadılar, uğraştılar, takıma çok inandılar özellikle Adnan Bey kötü günümüzde de yanımızda oldular.

Arada çok büyük fark var.

Şu röportaj yalanlansın falan yahu geceleri uykum kaçıyor sinirden uyuyamıyorum.

gintare,melisa can,doneka vizyona bak.bunları aldıran adam augustus u beğenmiyor.ceyhun hoca adnan polat gibi gelmeye başladı bana

Ceyhun efendi ile sampiyonlugu unutun. Sampiyonlugu farkla almamiz gereken bir ortamda bile bu adam (!) sampiyonlugu verir ...

bende hiç güvenmiyorum ceyhun yıldızoğluna yerli oyuncu olan tuğba palazoğlunu niçin kadroda istemez bir türlü anlamıyorum

Bu sorunun cevabını vermeden bu takımda kalmasın!

Üst Alt