Chelsea Arda'nın Peşinde - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea Arda'nın Peşinde

Cevap: Chelsea Arda'nın Peşinde

He ya gol sayma asist sayma:)

Deplasmandaki Antep maçı 3-2(2 asist 1 gol mükemmel oynadı)

Söylediğin Trabzon maçı.

İstanbul'daki Panathinaikos maçı.

Atlerico maçları(2)(forvet performansı)

Tobol-Maccabi-Letanya maçlarının toplamını 1 sayalım. Sonuçta bu sene Karpaty elendik;) Topunu 1 saydım ha birer değil.

Evimizdeki Kayseri maçı.

Deplasmandaki Ankaraspor maçı. Muazzam oynamıştı ortada.

Deplasmandaki Denizli maçı.( Kafayla gömdüğü maç)

Deplasmandaki beşiktaş maçı(forvet olmasına rağmen)

Türkiye-Belçika.

Kazakistan-Türkiye.

Bu seneki Eskişehir deplasmanı(Bir anda çevirdi maçı. Son 30-40 dakikada 6 top çaldı adam)

Türkiye-Romanya.

Milli maçlar neden var demeyin sonuçta Hiddink deniyor. Ve lig maçlarından daha olası yabancılar tarafından izlenmesi.

Abd kampı

Çek-Abd maçları.

He ya gol sayma asist sayma:)

Deplasmandaki Antep maçı 3-2(2 asist 1 gol mükemmel oynadı)

Söylediğin Trabzon maçı.

İstanbul'daki Panathinaikos maçı.

Atlerico maçları(2)(forvet performansı)

Tobol-Maccabi-Letanya maçlarının toplamını 1 sayalım. Sonuçta bu sene Karpaty elendik;) Topunu 1 saydım ha birer değil.

Evimizdeki Kayseri maçı.

Deplasmandaki Ankaraspor maçı. Muazzam oynamıştı ortada.

Deplasmandaki Denizli maçı.( Kafayla gömdüğü maç)

Deplasmandaki beşiktaş maçı(forvet olmasına rağmen)

Türkiye-Belçika.

Kazakistan-Türkiye.

Bu seneki Eskişehir deplasmanı(Bir anda çevirdi maçı. Son 30-40 dakikada 6 top çaldı adam)

Türkiye-Romanya.

Milli maçlar neden var demeyin sonuçta Hiddink deniyor. Ve lig maçlarından daha olası yabancılar tarafından izlenmesi.

asist gol sayma tabi

alex 50 milyonmu ediyor o zaman ardanin 20 ettigi yerde

kandirmayalim kendimizi

dedigim gibi benim icin en iyi oynadigi mac trabzon macidir, gol atip atmadigini yada asist yapip yapmadigini hatirlamiyorum bile

ben milli maclari dusunmemistim sahsen cinku beni pek baglamiyor

zaten sorununun yetenek degil kafada gerek mental gerek fiziksel devamlilik oldugunu iddia eden biri olarak hic bir manasi yok bosna macinda super oynayip 20 mac yatmasi beni ilgilendirmiyor

evet ABD maci:) allahtan canli izledikte tezimizi dogrulari

tifil adama karsi mukemmel oyun sonra ikinci yari karsisina cherundulo gelince yerlerde surunmeye baslamalar

asist gol sayma tabi

alex 50 milyonmu ediyor o zaman ardanin 20 ettigi yerde

kandirmayalim kendimizi

dedigim gibi benim icin en iyi oynadigi mac trabzon macidir, gol atip atmadigini yada asist yapip yapmadigini hatirlamiyorum bile

ben milli maclari dusunmemistim sahsen cinku beni pek baglamiyor

zaten sorununun yetenek degil kafada gerek mental gerek fiziksel devamlilik oldugunu iddia eden biri olarak hic bir manasi yok bosna macinda super oynayip 20 mac yatmasi beni ilgilendirmiyor

10 tane saydım müdür;)

Bahsettiğin maçı da çok güzel bir gol ve asistle tamamlamıştı.

Trabzonda Selçuk-Colman falan vardı.

Bizim yabancılar izinliydi sadece yerlilerle çıkmıştık. Bam ortada. Defans Servet-Gökhan-Caner. Forvette Aydın.

Tek başına yemişti:tiphat:

10 tane saydım müdür;)

Bahsettiğin maçı da çok güzel bir gol ve asistle tamamlamıştı.

Trabzonda Selçuk-Colman falan vardı.

Bizim yabancılar izinliydi sadece yerlilerle çıkmıştık. Bam ortada. Defans Servet-Gökhan-Caner. Forvette Aydın.

Tek başına yemişti:tiphat:

e sen bunu gordukten sonra hala nasil bu adami savunuyorsun reis bende bunu anlamiyorum

bunu yapabilen adamin haline bak simdi

bence sorun oyuncuların çabuk unutulmasında stancu'yuda baroş un yerine yazıyordu millet şimdide kazım ve pino yu yazıyor ama arda yı arıyor takım bunu belli ediyor kanat tan orta yok doğru düzgün :) arda'yada müzmin sakat muamelesi yapılmaya başlandı arda'ya ne fauller yapıldı bu ligde hiç bişey olmadı iyi bir sakatlandı bundan sonra devamında göreceğiz sakatlığını.

e sen bunu gordukten sonra hala nasil bu adami savunuyorsun reis bende bunu anlamiyorum

bunu yapabilen adamin haline bak simdi

Eh, arkanda bam varken böyle maçlar oynama olasılığın düşer. Milli takımın orta sahası daha kaliteli olduğundan Arda'nın kötü oynadığı maç sayısı çok azalıyor. İnsanlar farklı şeylere bağlasalar da gerçek bu.

Şu an için birşey diyemem, sakat adam ama oynarken daha iyi olabilirdi tabii.

bence sorun oyuncuların çabuk unutulmasında stancu'yuda baroş un yerine yazıyordu millet şimdide kazım ve pino yu yazıyor ama arda yı arıyor takım bunu belli ediyor kanat tan orta yok doğru düzgün :) arda'yada müzmin sakat muamelesi yapılmaya başlandı arda'ya ne fauller yapıldı bu ligde hiç bişey olmadı iyi bir sakatlandı bundan sonra devamında göreceğiz sakatlığını.

klishe laflar etmeyin bu konudaki tartismalarin yuzde 90 i arda sapasaglam oynarkende vardi

kimsenin birsey unuttugu yok

elindekimizi nasil kullaniriz derdi sadece

klishe laflar etmeyin bu konudaki tartismalarin yuzde 90 i arda sapasaglam oynarkende vardi

kimsenin birsey unuttugu yok

elindekimizi nasil kullaniriz derdi sadece

arda sağlamkende konuşuluyorsa arda yı beğenmiyorum diyenler varsa gitsinler aile içinde futbol yorumlasınlar arda olmazsa zor gol atıyoruz bu her zaman için geçerliydi :)

Yaw tamam Arda Chealseye gidebilir ordada oynar ama benim anlamadığım Chelsea Ardayı bu sezon nezaman izlemiş,Arda bu sezon hep sakat yada formsuzdu kesin 2 sene once izlemişler beyenmişler şimdi formsuzkan kapalım diyorlar ...Benim aklıma başka bişey gelmiyor, ya dediğim gibi yada haber YALAN !!

Yaw tamam Arda Chealseye gidebilir ordada oynar ama benim anlamadığım Chelsea Ardayı bu sezon nezaman izlemiş,Arda bu sezon hep sakat yada formsuzdu kesin 2 sene once izlemişler beyenmişler şimdi formsuzkan kapalım diyorlar ...Benim aklıma başka bişey gelmiyor, ya dediğim gibi yada haber YALAN !!

chelsea izledi demiyorki.hiddink istiyor yani hiddinkte gidecek

Üst Alt