# Chevrolet Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Chevrolet Başlığı

Cevap: Otomobil Sohbet Başlığı

Bence parasını hakeden bir araba değil. Tipi güzel ama tip herşey değildir. 75000'lere scirocco yerine 45000'lere bir başka tipi güzel civic hb almak daha iyi. İllaki 75000 verecem diyorsan r-design-sunroof'lu falan c30 alırsın.

Bu konuda paylaşabilirsiniz.

1-2 defa bindim de, ne bilim ısınamadım ben. İçi Golf'le aynı sayılır. Araçta sadece dış tip var. 70-80.000TL verilecek araba değil bana göre. :)

O paraya Giulietta fln alınır çok rahat.

Eyvallah beyler.:tiphat:Focus istiyor babam da onun için ne diyorsunuz?

Eyvallah beyler.:tiphat:Focus istiyor babam da onun için ne diyorsunuz?

eski kasa mı yeni kasa mı? focus mükemmel bi araba, eski kasalarda ses yalıtım sistemi çok kötü onun dışında fısır fısır. mesela uzun yolda asfalt ve tekerin sürtüşme sesi o kadar çok içeri geliyo ki uzun yollarda kafa patlatan cinsten. ama yeni kasalarda böyle değil. sürüş olarakta muhteşem. dayımın vardı. az sürmedim :)

40.000 TL'ye 10 numara Honda Civic buldum, bir arkadaşım satıyordu.

Benzin 5 TL'ye doğru yol almasa alacaktım onu. :)

Dizel arabadan nefret ederdim de, arkadaşların arabalarına bindim gezme-iş fln derken Bravo-Punto-Astra fln dizel resmen yakmıyor. Adamlar işe otobüsle gitseler daha pahalıya denk geliyor. Bu devirde kesinlikle dizel abi.

99 Alfa 156 1.9jtd vardı.

2006 Alfa 159 aldım 1.9Jtdm 16V 150 Ps. Binmek üzere alacaklara tavsiyemdir, gerçi Trde Alfayı bir alırken bir satarken sevinirsiniz denir ama servislik işiniz olmadığı sürece(tanıdığınız ve güvendiğiniz ustanız varsa yada kendiniz anlıyorsanız) oldukça masrafsız oluyor Alfalar.159 mükemmel, özellikle yol tutuşu zaten iyi olan 156'a göre bile kat kat fazla. Daha öncede test etmiştim ama sürekli binince farklı oluyormuş.

Alfa 159 çok güzel ama 200 milyarın üzerine çıktı fiyatları.

Bu devirde en iyisi en az yakan dizel arabalar.

Zaten fiat üretiyor :) Ama yol tutuş konusunda Bmw, C-classe, Audi, vs alayını eziyor :) Kokpit malzeme kalitesi ortalamadan iyi, içi biraz dar, yakıt; 1 hafta oldu 1600km yaptım şehir iç-dış fifti-fifti 6.8lt yaktı. Konfor olarak C segmentin üstü D segmentte BMW,Mercedes,Audi hariç alayından geri kalmaz. Ama tabiiki yılına göre konuşuyorum. 2012-2012 değil 2006 yılına göre konuştuğumu belirteyim."

de6514c2dbe7c33d215205d6e7960f72_1284073618.jpg

eski brr Camaro surucusu olarac gururla sunuom gercek bir erkegin arabasinin topicine welcome.

DSCF0006a.jpg

14319-1990-Chevrolet-Camaro.jpg

B-CHCA93-VIZADU.jpg

2010-cadillac-ctsv-camaro-ss-1.jpg

www.arabaxi.com_-_Araba_Resimleri_-_Chevrolet_Corvette_Resimleri.jpg

emrebis_Chevrolet_Corvette_2005.jpg

BLAZER

2001chevyblazer.jpg

007399_Chevrolet_Blazer_2005.jpg

--------------------------------------------

amazed yet?

Cevap: # Resmi Chevrolet Başlığı

Türkiye'de almak büyük hata olan bir marka. Gerek yakıt tüketimi gerekse ikinci el pazarı ve benzeri nedenlerden dolayı ülkeye uygun bir araba değil. Ha bizim komşuda bir tane 2010 beyaz ortasından kırmızı şeritli Camaro var, ağlayasım geliyor her gördüğümde :eek:

Cevap: # Resmi BMW Başlığı

Her ne kadar turbo motorlar ile kalibresini asagıya cekmis olsada, klasmanında daha iyi motor üreten baska bir marka yok. M3 CSL'in 3.2L 6 silindir 360hp motoru bugüne kadar hala 6 silindir ve üstü motorlarda litre başına en fazla güc üreten motordur.

@ Emir

Herseyiyle tasarlanan ama piyasa icin üretiminden vazgecilen M8.

olio_1115251269_bmw_m8.jpg

Cevap: # Resmi BMW Başlığı

iyi araba markası lakin bir Mercedes - Benz değil:cool:

Eskiden Mercedes ile BMW biribirinden cok farklı arabalardı. Biri sporlugu ve sürücüye verdigi zevk ile digeri konforu ve malzeme kalitesiyle hep ön plandaydı. Suan BMW gerek malzeme kalitesiyle, gerek konforuyla Mercedesi yakaladı ve bunu kendine has karakteristik özelliklerini kaybetmeden yaptı.

Mercedes son bir kac senedir Audi'nin yaptıklarını kopyalayan eskiden kalma ismi olan bir firma haline geldi. BMW ise kendine has stiliyle sürekli yenilenen ve daimi olarak kendi klasmanını yaratıp kendini digerlerinden ayırmıs araba endüstürisinin bir kac efsanesinden biridir.

Üst Alt