# Christian Eriksen - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Christian Eriksen

Cevap: Re: # Christian Eriksen

versinler abi niye vermesinler amrabat'a 10 vermediler mi ?

anlamiyorum boyle yoneticiligi ben f'sher akil hastanesine yatirirlar adami :ka19:

Amrabat ligi tanıyor ve hoca bir maçta çok beğendi ondan. Eriksen, Sneijder gibi oyuncular bu ligde iş yapmaz diye düşünüyorlar sanırım. innit :D

Cevap: # Christian Eriksen

Ajax verir bizimkiler o kadar para vermez...

Diyelim verdiler, Eriksen gelmez..

Diyelim ona da güzel bir kıyak yaptılar.. Eriksen de gelirim tamam dedi..

Fatih Hoca veto eder. TAKIM İÇERİSİNDE Kİ DENGELERİ BOZMAMAK İÇİN...

Anadolu klüplerine 6 ila 8 Milyon verir oyuncu alırız. Her maç sabırsızca oyuncunun ha oldu ha olacak diye diye takıma alışmasını bekleriz..

TV' den bir de bakarız ki Eriksen kupa kaldırıyor. Sonra haberler çıkar Galatasaray' ın kapısından döndü vs.

7.5 milyon sterlin'e liverpool'a transfer olabilecegini overmars acikladi

7.5 milyon amrabatla ayni resmen inna sabirin

Liverpool'a gideceğini duydum ama 7,5 milyon değildir. Sanmıyorum o kadar düşük olsun.

Bence normal. Yanılmıyorsam Özil 15m€ civarı bi paraya gitmişti sözleşmesinin bitmesine 1 sene kaldığı için o da. Ve Eriksen'in de 1 sene var sanırım.

Özil o zamanlar Almanya Milli Takımı'nın ve Bundesliga'nın en önemli oyuncusuydu belki de. Eriksen ise Eredivise ve Danimarka'nın... Aradaki farkı göz önünde bulundurursak normal gibi.

Dün 10 küsür yaşındaki çocuğun parkta top oynarlarken Christian Eriksen dediğini duyduğumda aklıma şu geldi; Sato etkisi. Hatta şöyle dedi; Christiaaaaaann Erikseeen.

Üst Alt