Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

bence en iyis bir transfer topici acalim orda konusulsun herkes bir baska sayfada

Baros'un sakat oldugunu veya formsuz oldugunu bir düşünün bakalım o zaman ne yapacağız bir tank agırlıgında olan Nonda ile mi yola devam etcek rijkaard hiç sanmıyorum bu yüzden forvet transferi en mantıklı olanı diğer bölgelerde alternatif bulabilirsin ama forvette baros'un alternatifi yok gibi

Baros'un sakat oldugunu veya formsuz oldugunu bir düşünün bakalım o zaman ne yapacağız bir tank agırlıgında olan Nonda ile mi yola devam etcek rijkaard hiç sanmıyorum bu yüzden forvet transferi en mantıklı olanı diğer bölgelerde alternatif bulabilirsin ama forvette baros'un alternatifi yok gibi

forvette baros'un yedeği türk bir isim olur...yaser,serkan,özgürcan 3 genç isim bunlara güvenilebilir ama antrenman ve hazırlık maçları performanslarını beğenmezse,Rijkaard bir adam ister,haldun baba da getirir ama kesin türk olur...

forvette baros'un yedeği türk bir isim olur...yaser,serkan,özgürcan 3 genç isim bunlara güvenilebilir ama antrenman ve hazırlık maçları performanslarını beğenmezse,Rijkaard bir adam ister,haldun baba da getirir ama kesin türk olur...

renktas saydıkların icerisinde düzelirse bir serkan calık var 4-3-3'de oynayabilecek onun dısındakiler için pek umutlu değilim o yuzden bence Galatasaray'ın ciddi bir forvete ihtiyacı var

Yaser, Serkan ve Özgürcana kalirsak isimiz zor! Ki ben Özgürcan ve Yaser'in gönderilecegini düsünüyorum kamptan sonra.

Paf takımdan ilk yarı başlayan kel kücük boylu gençle Serdar cok iyi oynadılar geri kalan gençler pek iyi performans sergilemediler

Açıklasalar artık bir adamıda beklemesek boşuna.

Canım sıkıldı başlasın şu lig artık :D

Çift yönlü ve İngiltere'de oynuyor sanırım.. Keita'yı veren bir site Dedikodular 2 diye bir başlık açıp Real Betis,Valencia ve Liverpool takımının takım halinde fotoğraflarını koymuştu.. Oradan yola çıkarsak Liverpool'da gitmesi en çok istenen oyuncu Lucas Leiva, tanıma da uyuyor.. Genç yaşta olduğu için ikna etmek zor ama Liverpool kesinlikle verir bu oyuncuyu.. Taraftar sevmiyor..

Çift yönlü ve İngiltere'de oynuyor sanırım.. Keita'yı veren bir site Dedikodular 2 diye bir başlık açıp Real Betis,Valencia ve Liverpool takımının takım halinde fotoğraflarını koymuştu.. Oradan yola çıkarsak Liverpool'da gitmesi en çok istenen oyuncu Lucas Leiva, tanıma da uyuyor.. Genç yaşta olduğu için ikna etmek zor ama Liverpool kesinlikle verir bu oyuncuyu.. Taraftar sevmiyor..

Hadi inşallah.Lucas Leiva ismi beni inanılmaz heyecanlandırıyor,umarım anlaştığımız adam o'dur.

LUCAS LEİVA isim bu bence bir çok yerden azar azar bilgilerle bu sonuca ulaşıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt