Çin Kulübü, Modeste İçin Köln Aleyhine Cas'a Dava Açtığını Resmen Açıkladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çin Kulübü, Modeste İçin Köln Aleyhine Cas'a Dava Açtığını Resmen Açıkladı!

Hiçbir şey olacağını zannetmiyorum

Adamın parasını zamanında vermemişsin adam da haklı olarak bunu fırsat bilip takımdan ayrılmış

Aynı Ribery olayı gibi

Keza Drogba da bize gelirken böyle bir olay yaşanmıştı diye hatırlıyorum yanlışım yoksa

Ama Çin takımı hiçbir şey alamamıştı

Bu olayda buna benzeyecek tahminimce

Bizim yönetimin tamda istediği ortam bence
Bu daha farklı Drogba olayı gibi olsaydı çoktan lisansını alıp oynuyordu
Reklam anlaşması yüzünden fesih etmiş sözleşmeyi

Galatasaray Düşmanlarının .........

Cinde taraftar baskisi mi var yav
Verirsin 2 3pirinc lapasi susarlar.
Yayın hakları konusunda dünyada sayılı liglerden illaki bir yerlere mesaj vermek isteniyordur
Taraftar veya izleyici kitlesi yoksa yada geri dönüşü olmayan bir yatirimsa neden bu kadar para bağlanıyor

Bu daha farklı Drogba olayı gibi olsaydı çoktan lisansını alıp oynuyordu
Reklam anlaşması yüzünden fesih etmiş sözleşmeyi

Bakalım Renktaş bekleyip göreceğiz

şayet Köln ceza alırsa yönetime en ufak lafım dahi olmaz bu konuda

ama aksi olursa ne yönetim kalır ne aposu kalır taraftar ayağa kalkar diye düşünüyorum

Hele ki önümüzdeki transfer döneminde de yine işi son günlere bırakırlarsa taraftar kulübü basar bu sefer

Çünkü taraftarı çok doldurdu yönetim artık hiçbir kredisi kalmadı

Burada koln riske ragmen bunu yapmis da olabilir cunku kismi kusur olgusu olabilir , cin kulubu 25 milyonluk dava acar , bu dava 5 milyona da bitebilir ama sen cin kulubunden 5 e alamiyorsundur , totalde senin acindan para odeyecek olsan da karli bir is olur

Bakalım Renktaş bekleyip göreceğiz

şayet Köln ceza alırsa yönetime en ufak lafım dahi olmaz bu konuda

ama aksi olursa ne yönetim kalır ne aposu kalır taraftar ayağa kalkar diye düşünüyorum

Hele ki önümüzdeki transfer döneminde de yine işi son günlere bırakırlarsa taraftar kulübü basar bu sefer

Çünkü taraftarı çok doldurdu yönetim artık hiçbir kredisi kalmadı

Ama sezon basindaki durum ve sartlarda koln de almadi , bu da bir detay

Ama sezon basindaki durum ve sartlarda koln de almadi , bu da bir detay

İyi ama seninde durumun ortada acil kaliteli bir forvete ihtiyacın var

Adamı sezon başı alamadıysan ara transferde anlaşma yapacağız diye ikna etmek zor olmamalı

Ben yönetimin sezon başı transfer olmadıktan sonra bir daha Modeste ile görüştüğünü bile zannetmiyorum

Hele ki bu yaşananlardan sonra halen ara transfer dönemi başında forvet ile anlaşamamış olsunlar bu taraftarı kimse tutamaz

Ve maalaef umarım yanılıyorumdur ama haberlere bakarsak tahmin ettiğim gibi bir transfer dönemi yaklaşıyor

işte isyanım tam olarak da bu anlayışa bu vizyonsuzluğa

Kulup profesyonellerinin de bu hususta bence ciddi hatasi var , cunku yonetimdekiler bu hukuki detaylari anlamazlar

Onlara alt kadrolar inceler bilgi verir , bunlar icra imzasini atarlar

Bu arada sportif as nin kadrolarinin bazi eski yonetimlerin adamlariyla dolu oldugu gibi soylentiler dolasiyor kapali gruplarimizda goruyorum bazen

Gonderemiyorsun da her istedigini is kanunu geregi

Kadrolasma had safhada

Yahu sezon başı Köln istedi ama başka teklifler olduğu için ve bu teklifler boylarını aştığı için bu olaylardan bağımsız geri çekilmek zorunda kaldılar. Adamlar ikinci lig takımı ve dolayısı ile teklif konusunda kısıtlı imkanları var.

Biz sonuca bakıyoruz hukukçular girilen riskke de bakıyor
Taraftar gözüyle klup yonetilmez sonuçta modeste bu Drogba değil

Çıksın çıkmasın ama bu dava işleriyle uğraşılmaz. Dün köln yöneticileri neden çinlilerle anlaşma sağladık falan dedi. Formalite icabı mı bu açıklama. Havadan para akışı sağladılar mı yoksa?
Yahu Drogba transferinde de dava olayı oldu. Oyuncusunu kaybeden takımın dava açması kadar doğal bir durum yok.

Köln takımı Çin takımı ile anlaştık demedi, sözleşmesi ile ilgili sorunları giderebileceğimizi anladık ve gerekeni yaptık dediler.

Bahsettiğimiz takım şu an ikinci lig takımı ve maddi olarak hiç bir zaman çok güçlü bir takım olmadılar. Sence böyle bir takım en ufak bir risk görse bu işe imza atar mı?

Ayrıca bu olayın lisans çıkarma tarafı var. Sence adamlar lisans çıkarıp çıkarmayacaklarını imzaları atmadan soruşturmamıșlar mıdır?

Yahu Drogba transferinde de dava olayı oldu. Oyuncusunu kaybeden takımın dava açması kadar doğal bir durum yok.

Köln takımı Çin takımı ile anlaştık demedi, sözleşmesi ile ilgili sorunları giderebileceğimizi anladık ve gerekeni yaptık dediler.

Bahsettiğimiz takım şu an ikinci lig takımı ve maddi olarak hiç bir zaman çok güçlü bir takım olmadılar. Sence böyle bir takım en ufak bir risk görse bu işe imza atar mı?

Ayrıca bu olayın lisans çıkarma tarafı var. Sence adamlar lisans çıkarıp çıkarmayacaklarını imzaları atmadan soruşturmamıșlar mıdır?
Evet haklısın ama nolursa olsun böyle bir riske girilmezdi. Burda yanlış olan 2 aydır bu oyuncuyla ilgilendiler. Transferin son gününde dava olayını öğrendiler. Büyük bir amatörlük. Alman kulubü böyle bir riske girmez oda doğru. Kısacası yönetim bu transferi beceremedi diyelim. Sürekli devre arasında forvet alacağız görücez diyor başkan. Kendini bu sefer forvete kitlemiş takımın diğer bölgelerinde de sorunları var. Umarım artık bir talihsizlik yaşamayız. Albayraktan nefret ederim. Ama böyle bir durum varsa onu eleştiremem.

Bu Çin kulüpleri hep bi yerlere dava açıyor ama hiç kazandıklarını duymadım. Keriz gibi sürekli bi yerlere milyon eurolar kaptırıyolar

Üst Alt