Çin Kulübü, Modeste İçin Köln Aleyhine Cas'a Dava Açtığını Resmen Açıkladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çin Kulübü, Modeste İçin Köln Aleyhine Cas'a Dava Açtığını Resmen Açıkladı!

Evet haklısın ama nolursa olsun böyle bir riske girilmezdi. Burda yanlış olan 2 aydır bu oyuncuyla ilgilendiler. Transferin son gününde dava olayını öğrendiler. Büyük bir amatörlük. Alman kulubü böyle bir riske girmez oda doğru. Kısacası yönetim bu transferi beceremedi diyelim. Sürekli devre arasında forvet alacağız görücez diyor başkan. Kendini bu sefer forvete kitlemiş takımın diğer bölgelerinde de sorunları var. Umarım artık bir talihsizlik yaşamayız. Albayraktan nefret ederim. Ama böyle bir durum varsa onu eleştiremem.
Eleştirilen nokta hadi oyuncuyu alamadın bari takip et. Böyle kaliteli bir oyuncuyu uygun şartlar ile alma şansını takip et.

Devre arası oluşacak puan farkına göre transfer yapılıp yapılmamasına karar verilmeli bence.

FC-Geschäftsführer Alexander Wehrle sagte gegenüber dem „Express“: „Nach unseren Informationen und den Bewertungen der Anwälte, die wir bestätigt bekommen haben, hat er wirksam gekündigt.“

köln baskani: Bizim bilgilerimize ve Hukukcularimiza göre, sözlesmesini dogru bir sekilde fesh etti Modeste

Davalık birşey varsa hiç gerek yoktu böyle birşeye
Devre arası yönetim için iyi bir sınav olacak

Galatasaray Düşmanlarının .........

biz FPP den dolayı böyle bir risk alamazdık. çinliler 29m euro ödemiş. Fifa'dan ödeyin 15m euro deseler bitmiştik resmen.

Isin ozeti

Once yonetim
Sonra gomis
Ve bunlara gore daha az olmakla beraber taraftar

bu meselede pesi sira kabahatlidir

Sahsi fikrim bu

Üst Alt