CL 17/18 ÇF M:2 | Real Madrid 1-3 Juventus | MS | 11 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben hiç kimseyi tutmuyorum.real madridle 2000den beri karsılasıyoruz ve paso hakem hataları oldu.2013te bizi real madrid değil hakemler eledi.o yuzden de dortmundan 4 yediler zaten.cıkamadılar finale.

umarım bugunün de bedelini keser birisi.madridi sevmiyorum.her sene olan hakem hataları yuzunden de sempati duymam mümkün değil.

ferguson manchester uniteddayken ji sun parklı,scholleslu,rooney ve ronaldolu takıma sempati duydum.ama o da geride kaldı.

ben hiç kimseyi tutmuyorum.real madridle 2000den beri karsılasıyoruz ve paso hakem hataları oldu.2013te bizi real madrid değil hakemler eledi.o yuzden de dortmundan 4 yediler zaten.cıkamadılar finale.

umarım bugunün de bedelini keser birisi.madridi sevmiyorum.her sene olan hakem hataları yuznuden de semapti duymam mümkün değil.

ferguson manchester uniteddayken ji sun parklı,scholleslu,rooney ve ronaldolu takıma sempati duydum.ama o da geride kaldı.

GSCimbom Efsanesi tagi kolay kazanilmiyor iste... :tbr:

Olay bu aslında. Özellikle Monaco - Porto finalinden sonra bariz bir şekilde belirli takımların en az yarı final yapması üzerine kuruldu sistem. Real, Barcelona, Bayern, zaman zaman Juventus, bir dönem Manchester United ve Milan. Bunların arasında Real ve Barca ise hepsinden ayrı kollanıyor. Roma şaşırttı sadece.

Bir de ülkesel olarak da kollanma var. Mutlaka bir İspanyol atıyorlar haketseler de haketmeseler de.

Monaco-Porto finalinin o yılların en az izlenen CL finali olduğu gibi bir veri dolaşıyordu. Bilmiyorum doğru mu o ama herşey o finalden sonra başladı. Marketing kaygısı herşeyin önüne geçti.

Geçen yıl da ayni rezalet Bayern karşısında yaşanmıştı. Her yıl ayni olay oluyor. Hadi 1 dersin, 2 dersin, 3 dersin ama her yıl ayni kerhane. Buna rağmen hiçbir şey yokmuş gibi davranmanız biraz fanatizme giriyor. Ayni şeyi 2013'de bize karşı da yapmışlardı. İlk maç Marcelo, Pepe topu elle sektirdi penaltı vermedi, yine ayni maç Ramos, Burak'ın ayağına bastı vermedi. En kötü birini verseydi 3-1 bitecekti. İkinci maç Ronaldo 2 metre ofsayttan gol attı golü verdi. 2. yarı Drogba gözle kaçırılabilecek bir pozisyonda topu alıp golü attı ama ayni yardımcı hakem baykuş gözüyle görmüştü maşallah. Real kollanmıyor demek için maçları at gözlüğüyle izlemek lazım.

Arkadaşlar anlamak istemediğiniz şu. Burada kimse Galatasaray’a karşı Real’i destekleyecek değil öyle bir şey yapamazda. Bir maç var ve iki rakip arasından Real’i destekleyenler var. Bu gayet doğal olabilir problem ne? Bu maç başlıkları konuşulsun diye var zaten destekleyenlere hakaret edin diye değil.Aklınızı başınıza alın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar anlamak istemediğiniz şu. Burada kimse Galatasaray’a karşı Real’i destekleyecek değil öyle bir şey yapamazda. Bir maç var ve iki rakip arasından Real’i destekleyenler var. Bu gayet doğal olabilir problem ne? Bu maç başlıkları konuşulsun diye var zaten destekleyenlere hakaret edin diye değil.Aklınızı başınıza alın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
realli 2-3kişi var zaten.onlar da fazla taraftar gibi davrandıgı için laf yedi

tek düşündüğüm messi ve ronaldo 40ına kadar oynayacak mı abi?ibiri formamızı giymeli açıkçası
Ronaldo kendine çok iyi bakıyor asıl Messi 33-34'lerde çok ciddi yıpranacak yetenek her zaman kalıcı fakat fizik gücü yaş ilerledikçe azalacaktır bu konuda da fizik gücüne Ronaldo gibi bakan bir futbolcu dünyada yoktur o da 40'a kadar ciddi şekilde zorlayacaktır.

Vasquez'in açıklamasına bakın. Önce ayak yapıp %100 penaltı demiş sonra hakem düdük çaldı filan. Kesin emin olan adam o açıklamayı yapmaz.

Buffon: Hakemin yüreğinin yerinde çöp var.

Üst Alt