CL 17/18 ÇF M:2 | Real Madrid 1-3 Juventus | MS | 11 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biraz da mantik acisindan dusunelim . Vasqez siniz , takiminiz 0-3 maglup ve mac uzatmaya gidiyor , 90+2 de gol atma sansi yakalamissiniz ve topu alip vuracaksiniz .. Dunyanin en sahtekar adami bile olsaniz , "benim kader golumu ronaldo mu atsin" dersiniz .. Neden mudahale olmasa kendisini atsin ?

orada benatia denen adam , artik golu yedik ,bir sekilde engelleyim dedi , ve hatali bir anlik hareketle adami arkadan itti , elleriyle sirtindan ittigi resimler cikmaya basladi internette ..

Eger bu topu temiz alabilecegin bir yol varsa , bu ellerini adamin arkadan sirtina koymak degildir , ayaginla cengel gibi topu tiklayabiliyorsan yaparsin , yapamiyorsan zaten arkasinda kalmissin , avantaji vermissin , kacirmasini umarsin , ya da mudahale yaparsin ve sonucuna katlanirsin

Tekrar basa donuyorum , golu atmasi an meselesi olan bir hucum oyuncusu hangi motivasyonla burada golu istemez de kendisini atar .. Hic bir mantigi yok
Atamazki yav golü düşmese de, top yön değiştiriyor.

Chiellini: "Şaşırtıcı bir şey olmadı değil mi? Geçen sene Bayern Münih, bu sene Juventus... Ve biz, bunu yaşayan son takım olmayacağız."

Chiellini: "Şaşırtıcı bir şey olmadı değil mi? Geçen sene Bayern Münih, bu sene Juventus... Ve biz, bunu yaşayan son takım olmayacağız."
Juventus'la deplasman da 2-2 kaldığımız maçta haksız yere aldıkları penaltıyı da söyleseymiş... O penaltı olmasa galip gelecektik ama sağolsunlar hakemler çalışıyor kendilerine olduğu zaman da bağırıyorlar

sabriyi pozisyon biraz benziyor diye esprisine koydum , fakat ilk resim , ve benden once arkadasin koydugu resimde juventuslu oyuncunun normal bir mudahalede bulundugunu iddia edebilir miyiz ?

Burda sayfalarca tartisilan bir pozisyona hic kimse net penalti diyemez

Tartismali bir pozisyon oldugu cok net,her takima calinmaz

sabriyi pozisyon biraz benziyor diye esprisine koydum , fakat ilk resim , ve benden once arkadasin koydugu resimde juventuslu oyuncunun normal bir mudahalede bulundugunu iddia edebilir miyiz ?
Sabri'nin pozisyonu da net penaltıydı hatta maçtan sonra baya tartışılmıştı topa müdahale edemediğin her an net penaltıdır topa dokunuyorsan devam mesela Serdar Aziz'in kasımpaşa maçında çok sert gelip rakipten temiz şekilde topu aldı ama hakem penaltı kararı çalmıştı ki çok net hatalıydı. Bu penaltı olayı VAR sistemi de çözemez ikili mücadeleler konusunda net bir kavram ortaya konulmalı yoksa bunun ortası olmayacak

Benim aklım fikrim çok iyi çalışıyor rahat ol sen,sempati dediğin şey böyle birşey değil,kimlik arayışı ve bu.Real kollanıyor çünkü onlar kral ehühi yaparsan Galatasaray forumunda göreceğin muamele bu olmalı.Çünkü Galatasaray'ı bu şekilde pislik yaparak elediler,azıcık Galatasaraylı olsan utanırdın şu cümleyi yazmaya.
Açın bakın twittera sağda solda kulüpçülük oynayan kavga eden malların çoğu ya Arap ya Uzakdoğulu ya Hindu bilmemne,United için Real için kavga ediyorlar.Hadi onları anlıyorum bi nebze memleketlerinde tutacakları kulüp yoktur falan.Siz sözde Galatasaraylısınız,yeteri kadar tatmin etmiyor heralde.Ancak bir fanatik senin yazdığın şeyi yazar.
edit

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ozan yazinin baslangicina katiliyorum , topa mudahalen yoksa ve rakip oyuncunun dengesini faulle bozuyorsan elbette penaltidir/fauldur

Fakat topa dokundugun her pozisyon faulsuzdur diyemeyiz , yapacagin mudahalenin dengeli ve olculu olmasi lazim , serdar in kasimpasa macindaki pozisyonuna iliskin yorumuna katilmiyorum fakat topa dokunamadigin pozisyonlarin buyuk cogunlugunda faul ile sonuclanmasini bekleyebiliriz

Hakem de vermedi ama benim kafam karisti , topa ayagini uzatiyor olabilir ama vuramiyor, mudahalesi ayhana . Penalti calinmamis ama bence hatali bir karar

Kalkip niyeti topaydi filan dersek hic bir seyde faul bulamayiz .. Her goruse saygim var , hakem de vermemis ama bence bu pozisyon faul
Ya bu pozisyon futbol tarihindeki en komik pozisyon olabilir, hakem de o yüzden penaltı vermemiştir muhtemelen.

Fizik kurallarına aykırı bir hareket neredeyse, ayakla kafaya makas mı atılır aksjsjsk

benim yorumum editleniyor bana hakaret eden adamın yorumu editlenmiyor bu mu yani ?
durduk yerde herif mastürbasyondan başladı eziklikten çıktı .
başka bir takıma sempati duymak eziklikmiş. vay be .

Sadece krampona bakmayin adamin dizine bakin hele adamin koltuk altina girmis resmen.
Elinide ben hic soylemiyorum bile. Arkadan eliyle mutlaka mudahelesi var.

Mudaheyi yaparken topa gogusuyle dokunan oyuncu Real Madrid'li. Juventuslu oyuncu dopa dokunamamis direk ayak el girmis adama.

Üst Alt