# Clarence Seedorf - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Clarence Seedorf

Cevap: # Clarence Seedorf

Seedorf

Milan taraftari Seedorfa Slowdorf diyormus... Entersan seyler var. Son dönemlerde Seedorf formda ama ondan önce enteresan seyler varmis...Hatta Milan taraftari isliklamis...Bir macta saniyorum Udinese maciymis, kaptirtigi top gole neden olmus...

Nesta son 10 yilin hatta biraz daha gerilere daha gidilebilir, en iyi savunma oyuncularindan birisi. Halada süper oynuyor...

Nesta-Thiago Silva 2lisi dünyanin en iyi savunma göbeklerinden birisi. Özellikle Silva bu sezon müthis...

Nesta hala 2-3 sene daa oynar üst seviyede. Sakatligi nedeniyle emekli olabilir söylentileri vardi. Unutmayalim Maldini, 37 yasinda, 38 yasinda sampiyonlar ligini kazandi, en önemli stoperlerden birisiydi o yasta...

Örnegin Milan bu sene 2 tane stoper aldi, Yunan bir stoper,Papayla basliyor ismi, Sokratis diye devam ediyor. Birde Mario Yepes... Genc olan 7 milyon euroya alindi. Yepes bosman. Yasli olan, az oynadi ama oynadiginda müthis oynadi. Genc olan, hatalar yapti, formayi bulamadi.

Jankulovskiyi hayatimda hic begenmedim ama Jankulovski bile o yasta Hakan Baltadan 10 misli daha iyi bektir. Gattuso, 32 yasinda da olsa bugün ligde en fazla top kazanan oyunculardan birisidir. Oynayinca genc Fransiz milli Flaminiden daha iyi is yapiyor. Milanda 4-5 tane sol bek var. Genc olanlar hatalar yapiyor, Zambrotta oynayinca, sağlam oynuyor adam.

Bence tecübeyi kücümsemeyelim. Hakan Sükür yasli diye biraktirdilar, o gün bugündür Galatasarayin bir lideri yok. Takimin ruhu kayboldu.

Yanında Nesta, Jankulovski, Inzaghi ve Gattuso'yu da getirsinler. Emektarlar takımı oluruz.

images

durumumuza bakarak artık dalga geçiyor dış basın 37lik ze roberto şimdi de aynı yaşta seedorf artık onlar da inanmıyor tabi adam gibi transfer yapacağımıza

Yanında Nesta, Jankulovski, Inzaghi ve Gattuso'yu da getirsinler. Emektarlar takımı oluruz.

Gerets/Van Gaal

-----------Mondi------------

Cetin-Nesta-Ersan-Jankulovski

Volkan--Gattuso--Cana--Culio

----------------Seedorf------

-------Inzaghi----------------

-Karambol golcusu Inzaghi ve Gerets aynı yerde aynı arma icin ter dokmesi

-Forma satısları

-Stadın hemen her mac 52 bin taraftara oynaması

-Oyuncuların uyum sorunu cekmeyecek olması

En onemliside butun bu oyuncular Galatasaray'ın en iyi zamanına denk gelmis ve camianın hem kulup bazında hem taraftar bazında herseyiyle buyuklugunu bilen kisiler.

Avrupa'da olmayacagımız bir sezonda ruya gibi birsey olur.

Gerets/Van Gaal

-----------Mondi------------

Cetin-Nesta-Ersan-Jankulovski

Volkan--Gattuso--Cana--Culio

----------------Seedorf------

-------Inzaghi----------------

-Karambol golcusu Inzaghi ve Gerets aynı yerde aynı arma icin ter dokmesi

-Forma satısları

-Stadın hemen her mac 52 bin taraftara oynaması

-Oyuncuların uyum sorunu cekmeyecek olması

En onemliside butun bu oyuncular Galatasaray'ın en iyi zamanına denk gelmis ve camianın hem kulup bazında hem taraftar bazında herseyiyle buyuklugunu bilen kisiler.

Avrupa'da olmayacagımız bir sezonda ruya gibi birsey olur.

Nesta ve Gattusoyu Milan hayatta vermez...

Ayrica bu takimda golü kim atacak? İnzaghi sezonda 2-3 gol civari atiyor artik. Digerleri de bitirici adamlar degiller...

Kalede Handanovic

Savunmada Tandoğan, Serdar Kesimal Thiago Silva Atilla Turan

Ortasaha da Hernanes Nuri Mehmet Ekici

Pastore

ibrahimovic Robinho

Böyle bir takim icin her maca giderdim...

Yedeklere de Cenk Tosun...Neymar...Yeter...

Nesta ve Gattusoyu Milan hayatta vermez...

Ayrica bu takimda golü kim atacak? İnzaghi sezonda 2-3 gol civari atiyor artik. Digerleri de bitirici adamlar degiller...

Kalede Handanovic

Savunmada Tandoğan, Serdar Kesimal Thiago Silva Atilla Turan

Ortasaha da Hernanes Nuri Mehmet Ekici

Pastore

ibrahimovic Robinho

Böyle bir takim icin her maca giderdim...

Yedeklere de Cenk Tosun...Neymar...Yeter...

Yukaridaki arkadasın begenmedigi oyunculara nazaran yazdım o kadroyu. Yinede dikkat et, Gerets ve Inzaghi diyorum. Ortak noktalarını bulursan Inzaghinin neden eskisi gibi bir gol makinesine burunecegini anlarsın.

Diger yandan senin kadro ucuktan da ucuk olmus. Yarı saka yaptıgım kadro bile daha gercekci.

Ya bırakın bu işleri ya. Onlar bizi yükseltene kadar biz uçurumun eşiğine geliriz ki zaten öyleyiz. Bu yönetim (Polat alemdar), taraftarın vizyonunu da düşürmüş anlaşılan..

Seedorf muymuş vizyon düşmesi?Biraz mantığınızı kullanın.Transfer edeceğin genç futbolcunun sana ne vereceği belli değil risk alacak durumda değilsin.Bu adam banko oynuyor Milan'da.Herhangi bir futbolcudan bahsetmiyoruz burada.Drogba'yı Nesta'yı da istemeyenleri gördüm Nistelrooy'u istemeyenleri de.Şuan Avrupa nazarında sıradan bir takımsın ve CL'ne katılman lazım bu intibayı düzeltmek için.Bu adamlar da sürekli Cl oynayan,tecrübe denilen şeyin dibine vurmuş futbolcular.Ancak böyle çıkarsın bu durumdan.Bu adamlar seni şampiyon yapar sahte genç yetenek Stancular değil.Eğer bu vizyonsuzluksa vizyonsuzum evet sen de müthiş! vizyonunla Alex Song'u alır koyarsın ortasahana.

Gerets ve inzaghinin ortak noktalari ne? Merak ettim sahiden...

2006'da takımın attıgı golleri gözünün önüne getir. Hemen hepsi dogru yerde biten oyuncuların karambollerden attıgı gollerdi. Inzaghi normalde topla kazmanın teki, pasif bir santrafordur. Ama bir sekilde dogru yerde ve dogru zaman bitip o topu kaleye sokmasını bilir.

Nesta büyük bir lider...Nesta etrafindaki savunma oyuncularinida oynatir. Savunmayi cekip cevirir. Böyle bir adam keske gelse, bizim en büyük eksikligimiz bu. Popescudan sonra savunmaya lider oyuncu bulamadik. İtalyada interi destekliyorum,

Milandan da nefret ederim ama Milan savunmasi ligin en az gol yiyen savunmasi...İnanin yenilen gollerin coguda sol bek Antoninin bölgesindendir, onun hatalarindandir...Coguda Bonera yüzündendir...Oraya Genoali Criscitoyu almak istediler, Genoa ocakta satmadi. 18 Milyon euro istediler...Simdi Taiwonun Kolarovun vs pesindeler...

Gerets döneminde topu havadan oynuyorduk. Karambollerden atiyorduk. Bazen Necatinin yaraticiligyla, bazende 3 forvetle oynayarak atiyorduk. Fakat su anda Barosa bagimli kontratak takimi gibi oynuyoruz...

bence bunun icin ibrahimovic, Drogba tarzinda da bir santraforada ihtiyac var. Hakan, Ümit Karan, Necati ve Kabze...Hatta Sasa İlic...Bitiricligi yüksek ve dogru yerde olmasini bilen biriydi.

Seedorf, sistem taktik bilen, tecrübeli, karizmatik, futbolu bilen bir oyuncu. Seedorf 2002-2007 arasindan dünyada mevkisinde en iyilerden birisiydi. Klasik yaratici box to box...En büyük artilari presi, yaraticiligi, cabukluguydu. Seedorf 2007den beri yasini hissediyor. Dogru olan bir sey. Fakat Seedorf sahada yürüsede, cabukluguyla yüksek top teknigiyle, top dagitmasiyla yinede cok faydali olur.

Nestayi birakalim. Yepes bile gelse, bizde cok faydali olur.

Nesta büyük bir lider...Nesta etrafindaki savunma oyuncularinida oynatir. Savunmayi cekip cevirir. Böyle bir adam keske gelse, bizim en büyük eksikligimiz bu. Popescudan sonra savunmaya lider oyuncu bulamadik. İtalyada interi destekliyorum,

Milandan da nefret ederim ama Milan savunmasi ligin en az gol yiyen savunmasi...İnanin yenilen gollerin coguda sol bek Antoninin bölgesindendir, onun hatalarindandir...Coguda Bonera yüzündendir...Oraya Genoali Criscitoyu almak istediler, Genoa ocakta satmadi. 18 Milyon euro istediler...Simdi Taiwonun Kolarovun vs pesindeler...

Gerets döneminde topu havadan oynuyorduk. Karambollerden atiyorduk. Bazen Necatinin yaraticiligyla, bazende 3 forvetle oynayarak atiyorduk. Fakat su anda Barosa bagimli kontratak takimi gibi oynuyoruz...

bence bunun icin ibrahimovic, Drogba tarzinda da bir santraforada ihtiyac var. Hakan, Ümit Karan, Necati ve Kabze...Hatta Sasa İlic...Bitiricligi yüksek ve dogru yerde olmasini bilen biriydi.

Seedorf, sistem taktik bilen, tecrübeli, karizmatik, futbolu bilen bir oyuncu. Seedorf 2002-2007 arasindan dünyada mevkisinde en iyilerden birisiydi. Klasik yaratici box to box...En büyük artilari presi, yaraticiligi, cabukluguydu. Seedorf 2007den beri yasini hissediyor. Dogru olan bir sey. Fakat Seedorf sahada yürüsede, cabukluguyla yüksek top teknigiyle, top dagitmasiyla yinede cok faydali olur.

Nestayi birakalim. Yepes bile gelse, bizde cok faydali olur.

Noktası noktasına dogru bir yazı. Bu oyuncuları sırf yasları ilerlemis diye begenmeyenler gercekten komiksiniz.

Noktası noktasına dogru bir yazı. Bu oyuncuları sırf yasları ilerlemis diye begenmeyenler gercekten komiksiniz.

seedorf-bommel ikilisi aranan kan orta alanda bizi tek başlarına şampiyon yaparlar ne yapıp edip getirmeli yeni yönetim bu ikiliyi

tutturmuslar yasli diye.yabancilar tugayi 40 yasina kadar oynatti.bu adam seedorf hala cok iiy oynuyor.ha ben sahsen istemem cünkü 30 yas üstü olmamasini tercih ederim.

alex ve guti avrupa maclarinda nerdeymis acaba.alex 7 yildir fb de sadece 2 sampiyonluk.avrupada hüsren,bumudur?

Üst Alt