# Clarence Seedorf - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Clarence Seedorf

Cevap: # Clarence Seedorf

ne yalan söyleyeyim ben böle futbolcuları beğenmiyordum yaşlarından dolayı ama bu sezon alex ve guti nin yaptıklarını görünce fikrim çok değişti

Topcunun iyisinden ziyade yararlı olanını secmesini becerebilyorsan eger yası sorun yaratmaz. Mesela van der Sar gelip iki sezon oynasa, sanal Ahmet Cakar ve Hıncal Uluclar dısında burun kıvıracak biri cıkar mı?

oha lan seedorf, ze roberto falan insan birazcık mantıklı yalan haber yapmak için özen gösterir.

artık yalan haberlerin bile kalitelisini arar olduk

Seedorf muymuş vizyon düşmesi?Biraz mantığınızı kullanın.Transfer edeceğin genç futbolcunun sana ne vereceği belli değil risk alacak durumda değilsin.Bu adam banko oynuyor Milan'da.Herhangi bir futbolcudan bahsetmiyoruz burada.Drogba'yı Nesta'yı da istemeyenleri gördüm Nistelrooy'u istemeyenleri de.Şuan Avrupa nazarında sıradan bir takımsın ve CL'ne katılman lazım bu intibayı düzeltmek için.Bu adamlar da sürekli Cl oynayan,tecrübe denilen şeyin dibine vurmuş futbolcular.Ancak böyle çıkarsın bu durumdan.Bu adamlar seni şampiyon yapar sahte genç yetenek Stancular değil.Eğer bu vizyonsuzluksa vizyonsuzum evet sen de müthiş! vizyonunla Alex Song'u alır koyarsın ortasahana.

Hayal kurmakta güzel bazen,sende haklısın...

Haa risk alacak durumda değilsin yazmışsın, bu risk değil bildiğin rus ruleti.

Hayal kurmakta güzel bazen,sende haklısın...

Haa risk alacak durumda değilsin yazmışsın, bu risk değil bildiğin rus ruleti.

Hayal olan neymiş acaba?Seninle benim risk anlayışım tepeden tırnağa farklı anlaşılan.Seedorf'un,Drogba'nın veya Nistelrooy'un(örnekleri çoğaltabiliriz) sana neler verebileceği az çok bellidir.Bu oyuncularda risk içeren ne var anlamıyorum.Hala üst düzey futbol oynamaları mı,hala azımsanamayacak katkılar vermeleri mi,skor üretmeleri mi,senin takımının oynadığı toplam CL maç sayısı kadar CL maçına çıkmış olmaları mı yoksa tecrübeleri mi?Riskin kelime anlamını bildiğine emin misin?

Seedorf'u hayatlarinda maksimum bir elin parmaklari kadar izlemis (veya izlememis), son maclarindaki performansindan bir haber, ve sirf yasina bakip yorum yapan cahillerin bir zahmet katkida bulunabilecekleri konulari bulup onlara yazmalarini rica ediyorum zira bu konu onlardan birisi degil.

Seedorf bizim aradigimiz oyuncu degil deyin, su oyuncuyu tercih ederim deyin ama yasini bahane edip hala en ust duzey performans gosteren bir oyuncuyu karalamaya calismayin. 33 yasindaki Guti'nin bile bu ligte neler yapabildigini hepimiz gorduk. Seedorf gelsin en az 3 yil cok rahat bu ligte oynar hem de sadece sahada bir noktada durarak. Manchedter United'da bile hala Giggs ve Scholes oynuyor. Bizim Tugay 38 yasinda birakti futbolu. Bir de Seedorf'u begenmiyorlar siz gidin Manchester City'i falan tutun (hos onlarin da Seedorf ile ilgilendigi soyleniyor). Cehalet diz boyu.

Seedorf'u hayatlarinda maksimum bir elin parmaklari kadar izlemis (veya izlememis), son maclarindaki performansindan bir haber, ve sirf yasina bakip yorum yapan cahillerin bir zahmet katkida bulunabilecekleri konulari bulup onlara yazmalarini rica ediyorum zira bu konu onlardan birisi degil.

Seedorf bizim aradigimiz oyuncu degil deyin, su oyuncuyu tercih ederim deyin ama yasini bahane edip hala en ust duzey performans gosteren bir oyuncuyu karalamaya calismayin. 33 yasindaki Guti'nin bile bu ligte neler yapabildigini hepimiz gorduk. Seedorf gelsin en az 3 yil cok rahat bu ligte oynar hem de sadece sahada bir noktada durarak. Manchedter United'da bile hala Giggs ve Scholes oynuyor. Bizim Tugay 38 yasinda birakti futbolu. Bir de Seedorf'u begenmiyorlar siz gidin Manchester City'i falan tutun (hos onlarin da Seedorf ile ilgilendigi soyleniyor). Cehalet diz boyu.

Seedorf'u beğenmeyip istemeyenler aslında hiç izemeyenler.

Seedorf bence hayatının en iyi futbolunu oynuyor.

beyler bu seneki milan'a cana yı da koysan eminim gattuso kadar oynar,elanoyu koysan seedorftan fazlasını oynar...ewet adam yaşına göre çok iyi bu sezon bende severim seedorfu,ama iddialıyım seedorf bize gelsin sudan çıkmış balığa döner.

Seedorf hayatının futbolunu Ajax ve Real Madrid'de oynadığı zamanlarda da çok güzel sergilemişti de,34 yaşında max 2 yıl oynatacağımız bir adama yıllık 2.5-3 milyon euro verilmesine karşıyım ben.

Ek olarak Fransa,Portekiz gibi liglerde ucuza mal edebileceğimiz ve katkısı yüksek olacak tonla oyuncu var.

En güçlü başkan adayı Galatasaray'ı küllerinden doğuracağız derken Drogba,Seedorf gibi kısa vadeli adamlara yönelirse çelişki olur.

bence gelsin. 1 yil oynayip bizi sampiyon yapsin yeter. seneye iyi bir yedek olur. ondan sonra gider. öncelikle kisa vadeli düsünmeliyiz. seneye mutlaka sampiyon olmaliyiz.

Hayal olan neymiş acaba?Seninle benim risk anlayışım tepeden tırnağa farklı anlaşılan.Seedorf'un,Drogba'nın veya Nistelrooy'un(örnekleri çoğaltabiliriz) sana neler verebileceği az çok bellidir.Bu oyuncularda risk içeren ne var anlamıyorum.Hala üst düzey futbol oynamaları mı,hala azımsanamayacak katkılar vermeleri mi,skor üretmeleri mi,senin takımının oynadığı toplam CL maç sayısı kadar CL maçına çıkmış olmaları mı yoksa tecrübeleri mi?Riskin kelime anlamını bildiğine emin misin?

Yıldız olup 34-35'ten sonra kim gelmişte takımını kurtarmış Türkiye'de.. Kalitesini tartışmam, yıldız mıdır evet yıldızdır, şutları,pasları harikadır ama kendisi buraya kafasında futbolu bitirmiş olarak gelirse ki çoğu isimler öyle yapıyor (deplasman maçlarında göremeyiz kendisini fazla :)

Şuanda süper top oynaması gayet doğal, takım şampiyonluğa gidiyor ve kendisini &100 futbola vermiş durumda. Bence zaten de gelmeyecek, uzatmaya da gerek yok..

Üst Alt