CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013

Fena değil ama eskisine göre daha az tempolu buldum bazı anektodlar daha çok düşündürmeye yönelik olunca kahkahanın da temposu düşüyor.

Öyle karnına ağrı girercesine gülmüyorsun ama tebessüm ediyorsun.

Sonuçta netflixte izleyebilmek güzel bir adım olmuş , gecemize keyif kattı teşekkür ederiz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Netflixte izleyince ben de çok gülemedim. Canlı izlediğimle alakası yok, bi ara karnım ağrımıştı gülmekten.

Fena değil ama eskisine göre daha az tempolu buldum bazı anektodlar daha çok düşündürmeye yönelik olunca kahkahanın da temposu düşüyor.

Öyle karnına ağrı girercesine gülmüyorsun ama tebessüm ediyorsun.

Sonuçta netflixte izleyebilmek güzel bir adım olmuş , gecemize keyif kattı teşekkür ederiz

cut'ı abartmış netflix baya kesmişler ekşide öyle diyorlar ondandır belki.

Gecen haberi cikan kayip ilaninda kendini arayan adami trafik kazasi hikayesine uydurmaya calismasi ve gole maya calma esprisini araklamasi hosuma gitmedi

Bunlara ihtiyacin yok boolum

Sosyal medyadaki esprileri okuyup yetenek sizsinizi kazanan cocugami ozendin neyaptin

Fundamentals kadar olmasada fena degildi

Nezaman güleceğiz diye beklerken adam sahneden selam gonderip ayrıldı lan. Ali Koc'a para topladigini belirtirken hafif bir tebessum olusmadi degil

Az evvel izleyeyim dedim, başlangıçtaki bastonu uçağa almadılar kısmında 1-2 kez seyirciyi zorladı bi tepki bi gülüş gelsin diye ama seyirciden çıt yok. Kapattım, izlerken ben utanırım muhtemelen.

Az evvel izleyeyim dedim, başlangıçtaki bastonu uçağa almadılar kısmında 1-2 kez seyirciyi zorladı bi tepki bi gülüş gelsin diye ama seyirciden çıt yok. Kapattım, izlerken ben utanırım muhtemelen.

İngiltere’de yaşayan elemana sataşırken de arada seyirciye gömdü çok kalite düşük bugün seyircide dedi, çok samimi gelmedi o an bana

izledim tat aldim ama birdaha izlemem forum dusuklugu var bariz , fundamentalsi her izledigimde halen gulerim mesela.

Eski tadı yok

Yada bu özel bölüm çekilirken bir performans düşüklüğü daha doğrusu seyirci ile frekans uyumsuzluğu olmuş gibi geldi bana.

Bariz sinema ile uğraşmak istiyor adam sanki sahne yoruyor bilemiyorum

tam da hislerime tercuman olmus ben de boyle hissettim izlerken

tam da hislerime tercuman olmus ben de boyle hissettim izlerken

Bu gösteri 2018 yılından beri yapılan gösteri zaten, o şakalar yapıldı, bitti olarak bakmak doğru değil, artık güncelliğini yitirince salıyordu sinemaya, cdlere falan, bu da aynı hesap.

Son düzenleme:
Gecen haberi cikan kayip ilaninda kendini arayan adami trafik kazasi hikayesine uydurmaya calismasi ve gole maya calma esprisini araklamasi hosuma gitmedi

Bunlara ihtiyacin yok boolum

Sosyal medyadaki esprileri okuyup yetenek sizsinizi kazanan cocugami ozendin neyaptin

Fundamentals kadar olmasada fena degildi
Dayisinin hikayesini o olaydan daha once anlatti diye hatirliyorum. %99 dogru hatirliyorum

Üst Alt