CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013 - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013

Bu gösteri 2018 yılından beri yapılan gösteri zaten, o şakalar yapıldı, bitti olarak bakmak doğru değil.
evet haklisin

cem yilmaz 3-4 sene surecek bir turne icin 5-10 senelik bir donemin analizini yapip sakalar hazirliyor mesela bundan onceki turnede cep telefonlarina agirlik vermisti teknoloji odakliydi baya.kadin erkek iliskileri keza ..

bunda mesela pandemi sureci , doviz kurunun hayata etkisi gibi guncel meseleler yok belki arada dogaclama sakalar yapiyordur ama bu konular sonraki doneme kalacak buyuk ihtimalle.

yalniz soyle bir sorun ortaya cikiyor ; cem yilmazin skecleri her ne kadar mukemmel tespitlere dayansa da zamanin gerisinde kalmaya basladi.

evet 2018 de ilk gidenler bunu cok fazla hissetmemistir ama bugun biz izleyince her ne kadar ilk kez izlesek de baya demode geliyor bazi sakalar.ya biz bunlari zaten tukettik diyorsun.

sosyal medyanin korkunc etkisi iste.

cem yilmaz 5 sene daha turneye cikmayacak o zaman bu konulardan biriktirdigi skecleri sundugunda buyumus olan z kusagi bunlari banal bulacaktir.magara etkisi yaratacak cunku yeni kusak tespitlerin mukemmelligi ile ilgilenmiyor; cem yilmazin guldururken dusundurme ozelligi ilgilerini cekmiyor.z kusagi hizli aninda tuketmek istiyor.

ben acikasi sonraki yillarda cem yilmaza karsi elestirinin dozunun abarti bir sekilde artacagini dusunuyorum.

o acidan haksizlik etmemek lazim yapmaya calistigi is kolay kotarilacak birsey degil.

he ben isterdim ki cem yilmaz bu carkin altinda kaybolmak yerine 2-3 ayda bir ozel gosteriler duzenlesin biraz daha hard core seinfeld tarzi az kitle ile kucuk mekanlarda ciksin tuketimi de dijital medya uzerinden satilsin netflix gibi..

bu hiza tempoya ayak uydurmak olay olur mu finansal anlamda mantikli gelir mi bilemiyorum.ancak bu sekilde toplumun tuketim hizina yetisebilir ve gelecek kusagi yakalayabilir.ama sanmiyorum turnelerden sonra uzun sureli ara verip kendisini sinemaya adiyor cem yilmaz.

Kıyas hastalığı başlıkta tekrar vuku bulmuş. Son 2 gösterisi çıkılması güç bir seviyeydi zaten. Yenisi için öyle bir beklenti oluşturulmaması gerekiyordu bence.

Bu sonuncusu daha bir anlatı gibi ama yine de güzeldi bence. Keyif alanlardanım ben.

Eski tadı yok. Bir CMYLMZ değil. Ama yine de keyifle izledim doğrusu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cem Yılmaz'ın normal muhabbetini dinlerken bile gülümseyen ben bu gösterisinde tebessüm dahi etmedim.

Çok zorlama geldi bana malesef.

Abi efsane ya.
Her defasinda kahkaha atiyorum ilk izleyeli 8 sene oldu hala ilk defa ki gibi komik.
Bundan iyisi olmaz, cikmaz cikamaz.
Her dusuk hissetigimde en iyi ilacim.

Üst Alt