Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler...

Cevap: Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler...

-Benden büyük kuzenlerim dondurmacıların dondurma külahlarının sivri kısmıyla kulaklarını karıştırdığını söylemişti. İnanmıştım. Hala da külahların sivri kısımlarını yemem, çöpe atarım.

bunu ben de yapardım.

Filmlerde ateş edilerek ölenlerin gerçekten öldüklerini, yaralananların da gerçekten yaralandıklarını sanardım. Hayattan sıkılmış ve ölmek isteyenler, veya ölüme meydan okuyanlar o rollerde kullanılıyor sanardım hep. :asd: Matrix filmlerinden birinde düşünmüştüm bunu.. :asd:

Kücükken mahallede mac yaparken topumuz yandaki bahceye kacardı.Komsumuzda bize o evde cin var,oraya girmeyin demisti.Biz de cin oldugunu sandıgımızdan, korkudan hic girmemistik.En az 20-30 topumumuzu yuttu o ev:lol:

Eniştemi amcam sanıyodum ben küçükken.Kızılyıldızı türk takımı sanardım.

Bi maçta gol olduktan sonra tekrarlarında babama sorardım baba bu yine gol olur mu, olursa da yine gol sayılıyor mu diye :b5:

Michael Jackson ı silahlı gangıster sanardım ruhu şad olsun rahmetlinin...

bende KÖY diye bi şehir var sanırdım

ve Türkiye haritasında KÖY isimli bi şehir aradım :D:D

-Bende evlendikten sonra otomatik olarak çocuk doğduğunu sanırdım.

-Şekerpare'yi "Şeker fare" sanıyordum. Şeklini de fareye benzetip kendimi inandırıyordum.

-Ediz Hun ile Edison'un aynı kişi olduğunu düşünüyordum.

-Resmi bayramlarda "İzindeyiz Atam" yazılarını görünce o günün tatil olması ile ilgili bir bağlantı kuruyordum.

-Mustafa Sandal'ı dünyanın en büyük şarkıcısı sanırdım.

-Dünyada bir tek İngilizce ve Türkçe var sanırdım. Türkçe olmayan her şey ingilizceydi.

-2.el arabayı falan ikinci kullanan anlamında anlardım hep.3.el falan olacak zannederdim.

-Bilgisayarın ilk çıktığı zaman(7 yaşında falanım) evimize gelen benden yaklaşık 10 yaş büyük bir abi vardı.Ben adamdan zorla e-mail adresi almasını istemiştim bana. Boş masaüstü ekranına bir şeyler yazmıştı."Aldım, bir tane de mesaj attım.Cevap atarsın ben eve gidince" demişti.Sonraki görüşmemizde "Cevabım geldi mi?" diye sormuştum. Yarım saat gülmüştü.

Kimse ıspanak olayına değinmemiş hayret. Ispanak yeyince Temel Reis gibi güçlü ve kaslı olacağımı sanıyordum ben. :)

Çok çok küçükken televizyonun ekranını kırınca ekrandaki son görüntüye girebileceğimi sanırdım.Öyle bir şey izlemiştim hayal meyal hatırladığım aklımda öyle yer edinmiş iyiki hiç bir zaman denememişim o anki hayal kırıklığını düşünmek bile istemem.

Üst Alt