Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler...

Cevap: Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler...

Annem bizi yedirirken korkuturdu, bak yemezseniz torbalı amca gelir diye. Biz o adamdan bayağı bi süre korktuk :ays:

''Yemekleri tabağında bırakırsan peşinden takışır'' derlerdi. Sofradan her kalktığımda çaktırmadan arkama bakardım peşimden gelen varmı diye :D

Pikniğe dere kenarına falan gittiğimizde balık diye poşetle tuttuğum şeylerin çok sonraları kurbağa yavrusu olduğunu öğrendim:DBizimkiler de hiç uyarmadılar sağolsunlar bak bunlar kurbağa yavrusu diye.Hey gidi günler:akansular:

ben gece ortaya çıkıp bağıran Bozacılardan korkardım

ulan hala korkuyorum :SS:

türkiyeden olan herkesi türk sanirdim

ayri gayri bilmezdim

hepisini severdim

not ben yari kürt kökenliyim

Ayhan isminde bir akrabamız vardı onun adını ''Ayran'' sanıyordum ehehe :D

''X şarkıcının son kaseti piyasalarda'' şeklinde reklam çıkınca,bir daha kaset çıkarmayacak sanardım.

Ana Haber bültenlerinin,diziler gibi son bölümlerinin olacağına inanrdım.Ev halkına;''bu haberler ne zaman son olacak''derdim,hiç sevmezdim çünkü.

Ferdi Tayfur'uın ''Neyleyim sen yoksan eğer'' şarkısını,''Leyleğim sen yoksan eğer'' olarak anlardım.

Kendim dışındaki insanların hiçbirinin gerçek olmadığına herkesin ya robot ya uzaylı olduğuna , tek insanın ben olduğuma inanırdım.Hatta bir gün abime : " Abi ben insanım ya hani sen de insan mısın ? " demiştim o da bana " Hayır lan biz hepimiz robotuz ve dünyaya seni mutlu etmek ve oyun oynamanı sağlamak için geldik , senin için varız işte " dediğinde önce sevinmiş sonra tüm gece de gizlice ağlamıştım duyarlarsa beni öldürür robotlar belki diye

:D:D:D

Kendim dışındaki insanların hiçbirinin gerçek olmadığına herkesin ya robot ya uzaylı olduğuna , tek insanın ben olduğuma inanırdım.Hatta bir gün abime : " Abi ben insanım ya hani sen de insan mısın ? " demiştim o da bana " Hayır lan biz hepimiz robotuz ve dünyaya seni mutlu etmek ve oyun oynamanı sağlamak için geldik " dediğinde önce sevinmiş sonra tüm gece de gizlice ağlamıştım duyarlarsa beni öldürür robotlar belki diye

ahaha aynı şeyi bende düşünürdüm :D:D

Kendim dışındaki insanların hiçbirinin gerçek olmadığına herkesin ya robot ya uzaylı olduğuna , tek insanın ben olduğuma inanırdım.Hatta bir gün abime : " Abi ben insanım ya hani sen de insan mısın ? " demiştim o da bana " Hayır lan biz hepimiz robotuz ve dünyaya seni mutlu etmek ve oyun oynamanı sağlamak için geldik " dediğinde önce sevinmiş sonra tüm gece de gizlice ağlamıştım duyarlarsa beni öldürür robotlar belki diye

Hahahaha, abin iyi yapmis vallah hemen yapistirmiz cevapi :)

İlkokulday kenbizim zamanımızda ortaokul diye tabir edilen (şimdinin 6-7-8. sınıfları) benden yaşça büyük öğrencileri hep böyle işe yaramaz, tembel, bir baltaya sap olamaz adamlar diye görürdüm. Çocukluk aklı işte. :D

İlkokulday kenbizim zamanımızda ortaokul diye tabir edilen (şimdinin 6-7-8. sınıfları) benden yaşça büyük öğrencileri hep böyle işe yaramaz, tembel, bir baltaya sap olamaz adamlar diye görürüdüm. Çocukluk aklı işte. :D

bende mahalledeki benden büyük çocukları öyle sanardım. annem git abilerinle top oyna derdi bende anne onlar pis derdim :D

Kendim dışındaki insanların hiçbirinin gerçek olmadığına herkesin ya robot ya uzaylı olduğuna , tek insanın ben olduğuma inanırdım.Hatta bir gün abime : " Abi ben insanım ya hani sen de insan mısın ? " demiştim o da bana " Hayır lan biz hepimiz robotuz ve dünyaya seni mutlu etmek ve oyun oynamanı sağlamak için geldik , senin için varız işte " dediğinde önce sevinmiş sonra tüm gece de gizlice ağlamıştım duyarlarsa beni öldürür robotlar belki diye

Saygı duydum.Çocukluğum çok boş ve anlamsız geçmiş gibi hissediyorum artık...

Üst Alt