Cris Resmen Galatasaray'da - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cris Resmen Galatasaray'da

Cevap: Cris Resmen Galatasaray'da

Neden Cris sorusunun cevabı, transferin bitmesine birkaç gün kala Ujfalusi'nin sakatlanmasında gizli olabilir. Yazdığın isimlerin hepsi uygun şartlarda gelmeye hazırken, Terim'in bunların arasından Cris'i seçtiğini sanmıyorum.

Bu kadar kısa sürede uygun fiyata Cris'i alabildik, görünen o. Yönetimin çıkıp her transfer görüşmesi hakkında ayrıntılı bilgi vermek zorunda olduğunu da sanmıyorum, sonuçtan neler yaşandığını tahmin edebiliriz zaten.

Genel olarak, ortaya eklemek istediğim birşeyler var:

Hala bu transfere sallayan arkadaşlar; bakın Ujfalusi uzun süreli sakatlandı, transferin bitmesine az zaman kala en tecrübeli stoperimiz iptal oldu. Gittik başka bir tecrübeli stoper aldık. Bu transfer takıma sınıf atlatacak adam alalım diye yapılmadı, aniden oluşan stoper kıtlığını gidermek için yapıldı. Giderdik.

Sonuçta ne oldu; Ujfa gitti Cris geldi. Çoğu forum kişisinin "Çileğe gerek yok, kadro gayet iyi" dediği kadro korunmuş oldu yani.

Ben biliyorum tabi, şikecilere karşı ezikllikten kaynaklanıyor bu tepkilerin çoğu. Cris'le aynı gün Meireles'i almasaydı şikeciler bu şikayetler olmazdı.

Kısaca demek istediğim, şu başlığa girip de "yönetime yazıklar olsun" vs gibi cümlecikler yazmayın, yıllardır okuduğum forumdan soğutmayın beni. Sakin düşünmeyi, TARAFTAR olmayı öğrenin.

Farklı görüşlere tahammül edemiyorsan, forumun anlamını kavramamışsın demektir zaten. "Yönetime yazıklar olsun!" diyenler de olacaktır. "Yönetim yalakalığı" yapanlar da.

Ayrıca kimse kimseye de taraftarlık öğretmeye kalkmasın.

Farklı görüşlere tahammül edemiyorsan, forumun anlamını kavramamışsın demektir zaten. "Yönetime yazıklar olsun!" diyenler de olacaktır. "Yönetim yalakalığı" yapanlar da.

su yorumu cerceveletip duvara asmak lazim

su forumda en nefret ettigim sey , farkli goruslere biraz saygi olmali :tiphat:

Tahammül ediyorum, onun için hala burdayım. Fakat rahatsız oluyorum.

Ben de kendi görüşümü yazdım. Taraftarlığı bilmeyenlere maalesef öğretmek gerekiyor. Kimsenin taktığı yok tabi ama arada yazıyorum işte.

Kolay gelsin.

Ya zaten Cris icin yalvardigimizi düsünmüyorsunuz herhalde. Digerleri olmadi ki bunu aldik. O yüzden transferin kapanmasina 1 saat kala acikladik zaten.

Vardir nedenleri, ama yapacak birsey yok artik. Futbolcumuzdur ve destek verecegiz. Tecrübesini konusturmasini bekleyecegiz.

Ujfalusi de agir bir stoperdi. Süratli filan degildi sonucta. Ujfalusi´nin de ahim sahim teknigi yoktu. Ama isini yapti.

Cris de yapar insallah. Alt tarafi 1 sene dayanacak yani :)

Zaten Cris 'in bugunkü açıklamalarında, herşey çok hızlı gelişti, benimle pazartesi öğlen iletişime geçildi demiş, pazar akşamı maçtan sonraki röpörtajda Fatih Hoca Toure 'yi istiyoruz demişti zaten bunu biliyoruz, demekki oda olmayınca farklı altarnatiflere yönelinmiş... İçeriğinde neler olduğunu bilemeyiz tabii...

Bu transfer neden bukadar tepki gördü anlamıyorum, son dakikada yapılmış az maliyetli ve 1 sene olarak düşünülmüş bir transfer.

Seneye daha iyisini alırız yaz döneminde, yönetime güvenin arkadaşlar. 1 buçuk senede nerelerden geldik buraya.

Toure'yi kim istemez yoksa. Bu transfer döneminde tek eleştirim Hamit'in yüksek maliyeti, umarım hak eder.

Yahu bir de trip falan yapmış bize geldiği için aslı varmıdır bilinmez ama o haberler bile çok koydu adama.

Umarım takıma ısınır, burada mutlu olur ve söylenenlere cevap olarak çok iyi futbol oynar :yenieek:

Yahu bir de trip falan yapmış bize geldiği için aslı varmıdır bilinmez ama o haberler bile çok koydu adama.

Yalan o, "Seni Galatasaray'a verdik!" diye birşey yok, öyle bir transfer yok, yalan dolan. Adamla direkt anlaşabiliyorsun zaten yaşından dolayı, kulübü karıştırmadan, konuştuk, anlaştık, aldık. Gidip duvarlara falan vurmadı, kendi istediği için geldi.

Kaç gündür izliyorum forumu , cris zamanı gelip oynadığında hepinizi görücem ben

alıntı manyağı yapıcam forumu :yenieek:

Ne acayip bir Taraftariz biz yaa... Ya Medyanin doldurusuna geliyorsunuz ahkam kesiyorsunuz. Sikeciler 35lik R.Carlosu getirdiginde Medya "Dünya Yildizi Fenerbahcede", "Helal olsun Fenere" diye baslik atiyordu. 35lik Hoojdonk geldiginde aynisi... Durun bakalim Adam bir oynasin. Görelim ne yapiyor ne yapmiyor. Ya Galatasarayimiz 3 Gün icinde Transfer yapmasi lazimdi, ancak bu yasda birini bulursun. Bütün Takimlar Kadrosunu kurmus. Kimse bu Saaten sonra (Hele Defans Oyuncusunu) vermek istemez.

* 2004 yılından bu yana Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Türk takımları 57, Cris ise 58 maç oynadı.

Cris transferi son 2-3 günde bulunacak en iyi transferdir. yaşlı ama ömürlük almadık zaten 1 sezon oynasın yeter
icon_wink.gif
ayrıca bonservis bedeli ödemedik lyona.

Üst Alt