Cris Resmen Galatasaray'da - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cris Resmen Galatasaray'da

Cevap: Re: Cris Resmen Galatasaray'da

Benim mantığıma gelmeden önce okuduğumuzu anlamaya çalışalım. Biraz daha açmak gerekirse ben diyorum ki, sene başı transfer planlaması yapılırken danynin alınıp servetin gönderilmesiyle, bizim elimizde 3 Tanesi iyi biri vasatın biraz altında 3 stoperimiz vardı, ama 1 tanesi fena değil 1 tanesi de ne olduğu belki olmayan (çağlar) 2 sol bekimiz vardı. Ben olsam hakandan daha iyi bir stoper bulup bakanı aynı zamanda hem sol bek hem de stoper için ALTERNATIF olarak düşünürdüm. Ujfa mı sakatlandı semih dany banko zan ve balta alternatif, sol bekim mi cezalı alternatif hakan. Begenmedigin hakan cezalı veya sakat olursa ne olacak şimdi. Diyorsun ki klubunde efsane olmuş. Bak alex de klubunde efsane ve 35 yaşında. Yani alinir senin mantiginla. Ve ferdinand gigs scholes hangi takımda efsane olmuş ve hangi kupaları kaldirmis

Önce ona bakarım ben. Son iyi senede kaç maça çıkmış bizim efsane, takımı neredeymis? Ama doğru senin futbol bilgin benden üstündu onu unutmuşum. Pardon.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
birader sen sakamisin,alex fenerde efsane olmus cris her yil s.liginde ceyrek finale kadar cikar Lyonda efsane olmus lyonun kaptani,58 sam.ligi macina cikmis lyonun efsane kadrosunda 8 yil oynamis bir adam sen diyosunki bak alex te fenerde efsane oldu onuda alalim,kafanmi iyi neden bahsediyosun sen.evet bir kez daha alex le crisin efsaneligini bir tutarak futboldan anlamadigini ortaya koymussun,oncde iyi arastir cris son 2 senede kac mac oynamis ve lyon nerde oynamis iyi bak,ziraat kupasinda oynamadilar s.ligindeydiler,sen hangi futboldan bahsediyorsun.adam bulundugu mevkide dunyanin en iyi 10 stoperi icinde gosteriliyor ne konusuyosun sen.efsane olmak budur

Cevap: Cris Resmen Galatasaray'da

Cris;

2010-2011 : 21 lig, 5 CL , 26 maça çıkmış 1 gol atmış,

2011-2012 : 20 lig, 4 CL , 24 maça çıkmış 2 gol atmış.

Yani son iki sezonda toplam 50 maç oynamış. 3 gol atmış. İki sezonda 20 maç yaptığı nerde yazıyor bilmiyorum ama yanlış bilgi.

Ayrıca Cris Lyon'a geldiği 2004 yılından beri her sene CL'de oynamış ve toplam 58 CL maçı var.

Cevap: Re: Cris Resmen Galatasaray'da

birader sen sakamisin,alex fenerde efsane olmus cris her yil s.liginde ceyrek finale kadar cikar Lyonda efsane olmus lyonun kaptani,58 sam.ligi macina cikmis lyonun efsane kadrosunda 8 yil oynamis bir adam sen diyosunki bak alex te fenerde efsane oldu onuda alalim,kafanmi iyi neden bahsediyosun sen.evet bir kez daha alex le crisin efsaneligini bir tutarak futboldan anlamadigini ortaya koymussun,oncde iyi arastir cris son 2 senede kac mac oynamis ve lyon nerde oynamis iyi bak,ziraat kupasinda oynamadilar s.ligindeydiler,sen hangi futboldan bahsediyorsun.adam bulundugu mevkide dunyanin en iyi 10 stoperi icinde gosteriliyor ne konusuyosun sen.efsane olmak budur

canım kardeşim sen crisle ferdinandı bir tutarsan ben de crisle alexi bir tutabilirim. cris son iki sezonunda 50 maç yapmış ve bu sene kapının önüne koyulmuş bir efsanedir. sen git ferdinandı bedelsiz iste mancesterdan sana ne diyorlar. adamı bedelsiz aldıysan bir sebebi var heralde.toureyi verdi mi sana city? bu devirde kim oynayan sözleşmeli oyuncusunu bedavaya verir sana.

zaten asıl konu crisin eskiden ne olduğu yada şu anda ne olacağından çok, bir transfer olacaksa bu solbek olmalıydı diye davul çalıyorum ben ama anlatamıyorum. hakan cezalı yada sakat olursa kim oynayacak yerinde? ebue gibi bir sol bek bulsaydık da hakanı stoper ve solbek alternatifleri arasına koysaydık diyorum ben ısrarla. ama anlaşılamıyor galiba.kafam iyi o yüzden yazılarım okunmuyor mu oradan?? yönetimin çok iyi işler yaptı, sonuna kadar arkasındayız takımın, her maça gideceğiz ve sesimiz kısılana kadar destekleyeceğiz ama bize göre bir hata varsa da bunu söyleyeceğiz. yoksa şikeci başkanının körü körüne arkasından giden fener taraftarından ne farkımız kalır. evet sen haklısın ben futboldan anlamıyorum o yüzden emekli stoper alacağımıza, iyi bir solbek alsaydık diyorum dimi futbol uleması kardeşim benim.

Cris bizim Güneydoğu geleneklerine göre evlenseydi şimdi partneri olacağı düşünülen Semih Kaya yaşında çocuğu olacaktı.. :sad007:

dalga mı geçiyorsunuz bu konuyu hortlatmanın ne faydası var son maçta savunmamız mı kötüydü? Cris mi oynadı?

mübarek cris transferi konusu, bir zamanlat büyük imparator taa meksikalara çaycı ahmeti gönderip almaguari aldırmışdı büyük bir fiyasko olmuşdu haa lukunku vardı odun birde... cris transferinden net kayıp 3 trilyon , çöp .. teşekkürler imparator 100 trilyonu çöpe attırdığın icin..

mübarek cris transferi konusu, bir zamanlat büyük imparator taa meksikalara çaycı ahmeti gönderip almaguari aldırmışdı büyük bir fiyasko olmuşdu haa lukunku vardı odun birde... cris transferinden net kayıp 3 trilyon , çöp .. teşekkürler imparator 100 trilyonu çöpe attırdığın icin..

Senin hayallerinin bittiği yerde imparatorun gerçekleri başlar. :ayatollah:

Bu tiplerde foruma yeni türediler,komik ergenler.

Kolo Toure, Rolando, Kjaer.. Ulan Kolo Toure yasli diye burun kiviranlar vardi.. Keske sen hic gelmeyeydin.

Üst Alt