Cristiano Ronaldo: Tarihin En İyisiyim! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo: Tarihin En İyisiyim!

Şu haline geri dönse keşke
giphy.gif

calimi yiyen arkadas london bridge kopru altinda saraba vurmus kendini diyolar. nasil yedim nasil? nasil? diye parcaliyomus kendini.

Cristiano Ronaldo bugün attığı 2 golle, 7 yıl üst üste 50 gol barajını aşan ilk oyuncu olmuş.

2011
1f449.png
60 gol

2012
1f449.png
63 gol

2013
1f449.png
69 gol

2014
1f449.png
61 gol

2015
1f449.png
57 gol

2016
1f449.png
55 gol

2017
1f449.png
51+ gol

DQoe7-9X4AM-nIn.jpg

Bunun kadar oldum delisi de görmedim. Futbol hayatı dışında iyi adam fakat şu ukalalığı ibra ile yarışır hoş onda da kaybeder. Futbolcu kişiliğiyle sevemediğim bir apaçi kardeşimiz

[FONT=&quot]Ronaldo: "Messi ve Cristiano şu anda dünyanın en iyileri. Bunu göz ardı etmiyorum. Ancak onlar, benim zamanımda forma giymiş olsalardı bu kadar Altın Top kazanamazlardı."

[/FONT]
DSuKJpVX0AAWbIE.jpg

bu adamın egosu gerçektir balon değildir. manu'dan real'e 94 milyona gittiğinde o zaman için uçuk bir transfer rekoru olmasına rağmen " bu parayı ederim " demiş ardından lig , CL ve avrupa kupası başarılarıyla bunu ispatlamıştır. zeki , hızlı , güçlü , kıvrak , becerikli , lider , soğukkanlı , devamlı , disiplinli ve bitiricidir . takımın psikolojik olarak çöktüğü çok maç var ki golleri ve efsane hareketiyle adeta rakibi sindirmiş arkadaşlarını ateşlemiş sahadan galip ayrılmıştır. brezilyalı ronaldo olmak üzere birçok oyuncuyu izledim bunun gibisi yok geleceğini de sanmam.

Tarihin en iyi oyuncusu yaptıkları itibariyle Messi'dir.

En iyi santrfor -en azından benim için- Ronaldo'dur. R9 gerçekten normal değildi. Hele o can sıkıcı sakatlığı ve de Madrid ile başlayan kilo problemi olmasa...

[FONT=&quot]Ronaldo: "Messi ve Cristiano şu anda dünyanın en iyileri. Bunu göz ardı etmiyorum. Ancak onlar, benim zamanımda forma giymiş olsalardı bu kadar Altın Top kazanamazlardı."

[/FONT]
DSuKJpVX0AAWbIE.jpg
Messi belki çünkü olağan üstü bir yetenek ama CR bukadar hayata kazanamazdı....o zamanki Futbolcuları say say bitmez....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Tarihin en iyi oyuncusu yaptıkları itibariyle Messi'dir.

En iyi santrfor -en azından benim için- Ronaldo'dur. R9 gerçekten normal değildi. Hele o can sıkıcı sakatlığı ve de Madrid ile başlayan kilo problemi olmasa...
Kilo problemleride zaten o sakatlıklar yüzünden....aldığı o ilaçlar ve tabletlerden dolayı vücudu aşırı derecede su topluyordu....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Üst Alt