Cübbeli Yobazlar Dondurma Yiyen Çocuklara Saldırdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cübbeli Yobazlar Dondurma Yiyen Çocuklara Saldırdı!

Boyle sacma basliklara neden prim veriliyor?
bu konunun Galatasaray ile ne alakasi var, burda ki amac nedir?

Ve bu anti islam ruzgari nedir gscimbomda? bu tur konulara cok rastladim, ozelikle 4,5 kisi islami kotulemek icin propaganda konular aciyorlar.
Akilli olun, burdaki uyelerin cogu musluman, eminim muslumaniktan nefret eden cok kisi var burda ama sunuda unutmayin Galatasaray olunca konu ne din nede irk olur. haddinizi bilin lan!

Adamin yaptigini hic tavsip etmiyorum, ve burda bireysel bakmak gerek ve okadar olay oluyor ulkede bu yobazlik konusu ne. zaten ulkenin 90% neden oruc tuttugunu bilmiyor,bunlari bizde biliyoruz. yaptiginiz yanlis ve bunlara prim verenlerede yaziklar olsun.

burasi bir spor forumu. degilse yazin bi koseyede bizde burda yorum yapmayalim.

284c4fb4877eb1091efd4a853dbdd926_400x400.jpeg

Bence orucun yaz aylarına denk gelmesi tutanda tutmayan da ekstra bir hassasiyet oluşturuyor. Ama bunların yaptığı bildiğin yobazlık.

Ve bu anti islam ruzgari nedir gscimbomda? bu tur konulara cok rastladim, ozelikle 4,5 kisi islami kotulemek icin propaganda konular aciyorlar.
Akilli olun, burdaki uyelerin cogu musluman, eminim muslumaniktan nefret eden cok kisi var burda ama sunuda unutmayin Galatasaray olunca konu ne din nede irk olur. haddinizi bilin lan!

Adamin yaptigini hic tavsip etmiyorum, ve burda bireysel bakmak gerek ve okadar olay oluyor ulkede bu yobazlik konusu ne. zaten ulkenin 90% neden oruc tuttugunu bilmiyor,bunlari bizde biliyoruz. yaptiginiz yanlis ve bunlara prim verenlerede yaziklar olsun.

bu da internette cubbeli yobazlarin dondurma yiyen cocuklara saldirmasini tartisanlara saldiran klavyeli yobaz herhold.

dinde zorlama yoktur . bu tür olaylar tamamen provokasyondan ibarettir. yalandan tiyatrodan başkası değil. bu halk yemiyor böyle şeyleri. birkaç cahilin saçmalıkları genele mal edilemez.
oruç tutana da tutmayana da saygı göstermek lazımdır.

Son düzenleme:
Ben de oruç tutmuyorum ama ramazan'da çok dikkat ederim yediğime içtiğime. mümkün olduğunca evde, dışarıda yemem gerekiyorsa avm food court'larda.
Ancak son yıllarda iyice palazlanan "herkes tutacak" baskısı çok fena ters tepmiş durumda. gözlemlediğim insanlar yavaş yavaş oruç tutmaktan da tutmayanlar da yeme içme özeninden vazgeçmeye başladı ben dahil.
Maneviyat odaklı bir eylemi arkana güç alıp zorla uygulamaya kalktığında her zaman ters teper. Kendi yaşadığım bölgede gerek yok ama daha muhafazakar bölgelerde dışarıda oruçluyum diyip oruç tutmayan çok insan biliyorum.

Orucun temel manası ülkede anlaşılmış değil zaten. "Oruçluyum" her türlü tembelliğe, şiddete, kalp kırmaya, dengesizliğe kılıf olarak gösteriliyor. Halbuki dinin emrettiği senin bunlara yaklaşmaman zaten. Yoksa lıkır lıkır su iç istersen de o "oruçluyum" bahanesi ile kalbini kırdığın insanların gönlünü al.

Ama kabul etmiyorlar. Hayır manası belli saat aç susuz kalmak diyorlar ve bunu sosyal hayatta bir dokunulmazlık zırhı olarak görüyorlar.

muhafazakar bölgelerde zaten sikintili oruc meselesi. Güzelim sehirleri yasanmaz kilan adetlerden, uzaklasmak lazim.

Türkiye gibi hizli, sicak, stresli, kalabalik nüfüslu ülkede oruc tutmak zihine nekadar yararli diye düsünmek lazim. Bir gelenek gibi dogmatik bir sekilde yasaniyor... Bu da yanlis bana göre. Dayanamiyorsan yapmiyacan, yada yapabildigin kadar tut.

2014 den beri üyemissin. Simdi mi aklina geldi forumun spor forumu oldugu,?

Birlesme noktamiz Galatasaray da olsa cogu forumda oldugu gibi baska konular da konusluyor ver tartisiliyor. Bunun icin de spor disi Genel forumlar var istte zaten.

Rahatsiz oluyorsan okumazsin, transfer nöbetine girersin ya da baska spor konularina. Bu kadar kolay yani.

Evet 2014te beri uyeyim. Aktif bir uye olmadigimi bilmen gerek ve daha cok transer haberlerini ve duyumlari okumak icin girdigimi belirtim.

Baska konular olmasina destek veriyorum, ama muslumanligi kotulemek ve karalamak icin bu tur konularin siklkla acilmasi pek icime sizmadi ve rahatsizligimi dile getirmek kadar dogal bir sey varmi? yada tek tarafli dusunceyemi sahip bir forum bu ?

2014 den beri üyemissin. Simdi mi aklina geldi forumun spor forumu oldugu,?

Birlesme noktamiz Galatasaray da olsa cogu forumda oldugu gibi baska konular da konusluyor ver tartisiliyor. Bunun icin de spor disi Genel forumlar var istte zaten.

Rahatsiz oluyorsan okumazsin, transfer nöbetine girersin ya da baska spor konularina. Bu kadar kolay yani.

Evet 2014te beri uyeyim. Aktif bir uye olmadigimi bilmen gerek ve daha cok transer haberlerini ve duyumlari okumak icin girdigimi belirtim.

Baska konular olmasina destek veriyorum, ama muslumanligi kotulemek ve karalamak icin bu tur konularin siklkla acilmasi pek icime sizmadi ve rahatsizligimi dile getirmek kadar dogal bir sey varmi? yada tek tarafli dusunceyemi sahip bir forum bu ?

Yapmasinlar o zaman kardesim. Islami kötüleyen burada bu konulari acanlar degil asil kötüleyenler böyle sacmasalak eylemlerde bulunanlar. Islami yanlis anlayip daha dogrusu hic anlamayip kafalarindaki yanlis zihniyete göre uygulayanlar asil islami kötüleyenler.

Senin gibileri cebimde cikaririm sonra harcarim, bunu bilesin.
beni anlaman icinde ricada bulunmadim, senin seviyeni yesinler. Turkcem daha iyi olsaydi daha iyi ifade edebilirdim kendimi ama soyle diyim. Herseyi biliyorum havasindaki cocuklar benim isim degil, farkli perspektiflerden bakan insanlar ve sadece ogrendigini degil ogrenmeye acik olan insanlar benim seviyemde olur. dedigim gibi senin gibiler cebimde cok, iq meselesine gelrisek LOL diyorum. Allahtan bir laf ogrenmissinde kendini akilli cikarman icin bir koz olarak kullan

Seni anlamak için baya bi ıq vermem lazım. Yani aynı seviyeye gelmemiz lazım öncelikle.
Kafanı örümcek ağlarından arındırman dileğiyle. (Bu sözü nerden hatırlıyorum lan ben)

Bunlar için kullanılacak en güzel cümleyi kurmuş arkadaş.Rahatsız oluyorsan Yallah Arabistana.Adamsın çocuk tebrik ederim seni.

Son düzenleme:
kardesim lafimda dedim ben, muslumanlarin 90% neden oruc tuttugunu bile bilmiyor. cehalat cok islamda. yani bu yeni bir sey degil ve bunlari foruma ozelikle 4,5 kisi hep tasiyor. Amac ne diye soruyorum.

Milletimiz hemen galyana geliyor ve bu tur hayvanalri gorunce muslumanliktan igreniyor. >Amac bu iste, millete Islamin nasil kotu bir din oldugunu.
Iyide kardesim bu konulari aciyorsaniz, birde islamin iyi yonlerinide gosterin. Ve burda sayisi cok olan ateist arkadaslar var, bunlarin en korktugu sey nedir. ALLAH`tir..
Ben tesaduf olmadigini dusunuyorum, eger okadar nefret ediyorsaniz bu dinden burasi yerimi diyorum.

Yapmasinlar o zaman kardesim. Islami kötüleyen burada bu konulari acanlar degil asil kötüleyenler böyle sacmasalak eylemlerde bulunanlar. Islami yanlis anlayip daha dogrusu hic anlamayip kafalarindaki yanlis zihniyete göre uygulayanlar asil islami kötüleyenler.

"Ramazan'da yanımızda yemek yeme, nefsimizi tutamıyoruz." "Mini etek giyme,tahrik oluyoruz." "O saatte ne işin vardı...." böyle uzar gider.

Arkadaş nasıl bir iradeniz var sizin,hiç tutamıyorsunuz kendinizi. Ben söyleyeyim; Sevgisizlik sorununuz var. İnsan sevgisi olan insan durup dururken şiddet göstermez.

1500 sene öncesinin arap kıyafetlerini giyen adama ne anlatacan ki böyle bi salaklık yok

hz.muhammed şimdi yaşasa lacostedan levistan giyinirdi

kardesim lafimda dedim ben, muslumanlarin 90% neden oruc tuttugunu bile bilmiyor. cehalat cok islamda. yani bu yeni bir sey degil ve bunlari foruma ozelikle 4,5 kisi hep tasiyor. Amac ne diye soruyorum.

Milletimiz hemen galyana geliyor ve bu tur hayvanalri gorunce muslumanliktan igreniyor. >Amac bu iste, millete Islamin nasil kotu bir din oldugunu.
Iyide kardesim bu konulari aciyorsaniz, birde islamin iyi yonlerinide gosterin. Ve burda sayisi cok olan ateist arkadaslar var, bunlarin en korktugu sey nedir. ALLAH`tir..
Ben tesaduf olmadigini dusunuyorum, eger okadar nefret ediyorsaniz bu dinden burasi yerimi diyorum.

Ateist birisinin en korktugu sey niye Allah olsun yahu.

Neyse dedigim gibi begenmiyorsan okumazsin bu konulari. Ben de begenmedigim bir baslik oldu mu konuyu okumuyorum, bu kadar basit yani.

Senin gibileri cebimde cikaririm sonra harcarim, bunu bilesin.
beni anlaman icinde ricada bulunmadim, senin seviyeni yesinler. Turkcem daha iyi olsaydi daha iyi ifade edebilirdim kendimi ama soyle diyim. Herseyi biliyorum havasindaki cocuklar benim isim degil, farkli perspektiflerden bakan insanlar ve sadece ogrendigini degil ogrenmeye acik olan insanlar benim seviyemde olur. dedigim gibi senin gibiler cebimde cok, iq meselesine gelrisek LOL diyorum. Allahtan bir laf ogrenmissinde kendini akilli cikarman icin bir koz olarak kullan

8535inciv5669349.jpg

Üst Alt