Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi !

Cevap: Çukurca'da saldırı: 8 şehit!

Profesyonel asker olmalı. 20 yaşındaki gencecik çocuğu avlamak kolay tabi, veriyorsun ayarı telsizden, zaten asker daha ergenlikten çıkmamış. Bunları düşünememek ne demek anlamıyorum. Paralı, profesyonel, bu vatan için canını verebilecek psikopatlara ihtiyacımız var

Bu şerefsizlerin maddi kaynaklarını kesiceksin asıl önce. Terör örgütü yanlısısın diye Osman GAYDEMİR gibi tiplerin alayını toplayacaksın.

Zaten delil gani. Hem bu ülkenin ekmeğini yediriyoruz hem de hainlik görüyoruz.

Bana fatih altaylı demeyin ya hepinize kufreder ceza alırım bak zaten kan vurdu beynime çıktı. Ben ceza almadan konudan cıkayım en iyisi. Şehitlerimiz ruhu şad olsun, soysuzların da allah belasını versin. Demokrasi dönemi bitmiştir benim için kana kan.

Bana fatih altaylı demeyin ya hepinize kufreder ceza alırım bak zaten kan vurdu beynime çıktı. Ben ceza almadan konudan cıkayım en iyisi. Şehitlerimiz ruhu şad olsun, soysuzların da allah belasını versin. Demokrasi dönemi bitmiştir benim için kana kan.
ne alakasi var biz F.Altayli'yi mi savunduk simdi :ays:

Ordu ne iş yapar? Bu kadar aciz hareket edilir mi? Sınır ötesini bırak, kendi sınırları içinde çok etkisiz. Hem o şerefsizlerden hem de ordu içinde hain ve beceriksizlerden bunun hesabı sorulmalı.

Facebook'da şimdi şehitler için şu kadar kişi olalım, beğenin vesaire muhabbeti başlar.Olayı bu kadar basit sanan bir halkı, ramazandan sonra gelin hacı diye kandırırsın tabi.

Profesyonel asker olmalı. 20 yaşındaki gencecik çocuğu avlamak kolay tabi, veriyorsun ayarı telsizden, zaten asker daha ergenlikten çıkmamış. Bunları düşünememek ne demek anlamıyorum. Paralı, profesyonel, bu vatan için canını verebilecek psikopatlara ihtiyacımız var

imza. Anlamadığım bunu yapmak çok mu zor yaw:sad007::sad007:

Ordu ne iş yapar? Bu kadar aciz hareket edilir mi? Sınır ötesini bırak, kendi sınırları içinde çok etkisiz. Hem o şerefsizlerden hem de ordu içinde hain ve beceriksizlerden bunun hesabı sorulmalı.
arkadas sen de taktin orduya ,sanki sinir otesi haklari var da adamlar gitmeyelim simdi sicaktir daglar hava serinlesin bakariz diyor

ALLAH en büyük belalarını versin. şeref yoksunları.dilerim toplu ölür o şerefsizler.

Mekanları cennet olsun.Bu ramazan günüde nekadar terör örgütü ve yandaşı varsa.Allah hepsini yok etsin tez vakitte.

Üst Alt