Culio Galatasaray'da - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Culio Galatasaray'da

Başka forumlarda romanyada yaşayan Gs taraftarları takıma çok yararlı olur diyorlar..Rumenlerde öyle diyorlar..O yüzden beklemek lazım yanıltabilir bizi..

Arkadaş bu nedir ya ? Nerden buluyorlar getiriyorlar böyle adamları ? Ulan Adnan Sezgin beni halısahada görüp beğense takıma alacak nerdeyse.Şu aptal saptal Culio bile aklı sıra Galatasaray'ı hak ettiği sıraya getiriyor.Düşünün artık bu adam bile böyle dangalakça yorumlar yapabiliyor.Dikkat et de Galatasaray sana yeni üye kaydı yapmasın.Çapulcu doldu takıma. Artık yönetime ayak uydurmak istiyorum.Israrla istediğim bir topçu var bu takımın kralı olur . ERDİNÇÇÇ iiiiiiii istiyoruzzzzzzzz

Arkadaş bu nedir ya ? Nerden buluyorlar getiriyorlar böyle adamları ? Ulan Adnan Sezgin beni halısahada görüp beğense takıma alacak nerdeyse.Şu aptal saptal Culio bile aklı sıra Galatasaray'ı hak ettiği sıraya getiriyor.Düşünün artık bu adam bile böyle dangalakça yorumlar yapabiliyor.Dikkat et de Galatasaray sana yeni üye kaydı yapmasın.Çapulcu doldu takıma. Artık yönetime ayak uydurmak istiyorum.Israrla istediğim bir topçu var bu takımın kralı olur . ERDİNÇÇÇ iiiiiiii istiyoruzzzzzzzz

asıl senin gibi yorum yazanlar yüzünden çapulcu olduk! yıldız transferler denendi olmuyor. Culio görev adamı, mevcut kadromuzun ortalamasının üzerinde bir oyuncu bence.

Sanırım Barcelona forumu yerine buraya geldin! Ayrıca resmi olarak futbolcumuzdur artık, cümlelerimiz saygı sınırını geçmesin. başka takım taraftarları da okuyor burayı!!!!!

asıl senin gibi yorum yazanlar yüzünden çapulcu olduk! yıldız transferler denendi olmuyor. Culio görev adamı, mevcut kadromuzun ortalamasının üzerinde bir oyuncu bence.

Sanırım Barcelona forumu yerine buraya geldin! Ayrıca resmi olarak futbolcumuzdur artık, cümlelerimiz saygı sınırını geçmesin. başka takım taraftarları da okuyor burayı!!!!!

Senin yıldız anlayışın nedir , benimki nedir bilmeden konuşuyorsun.Yıldız transferi yapıldı olmuyor diye bir kaide yok.Olmuyor deyip kestirip atamazsın.Resmi futbolcun Sarp,Barış,Serdar,Kasım masım saygı duy send doya doya.Vizyon belirlemek senin gibilere kaldığı için takım bu halde vizyonsuzluk.Başka takımla sidik yarıştırmam , onlar zaten senden büyük işler yapıyor , BÜYÜK oldukları için.

Arkadaslar bir sorum var sizlere:

Sarp mi oynasin yani?

Sarpla mevki olarak bir alakası yok,Öğrenci Hayri kardeşim.

İlk önce bilgi sonra yorum,ne kadar bilgi o kadar yorum demiyorum ama foruma renk kattığını düşündüğüm için yazman gerekli bence,seni yazmaktan mahrum edebilecek bir sözü söylemek istemem yani.

Senin yıldız anlayışın nedir , benimki nedir bilmeden konuşuyorsun.Yıldız transferi yapıldı olmuyor diye bir kaide yok.Olmuyor deyip kestirip atamazsın.Resmi futbolcun Sarp,Barış,Serdar,Kasım masım saygı duy send doya doya.Vizyon belirlemek senin gibilere kaldığı için takım bu halde vizyonsuzluk.Başka takımla sidik yarıştırmam , onlar zaten senden büyük işler yapıyor , BÜYÜK oldukları için.

O zaman sende dediğin o BÜYÜK takımlardan birisini tutarsın olur biter.Daha gelen adamlar oynamadan asılıyor.Ocak ayı transfer döneminde Matanın alınması mı bekleniyor.Artık bu alınan adamlar takımımızın oyuncusudur kimse saygısızlık yapmasın.

asıl senin gibi yorum yazanlar yüzünden çapulcu olduk! yıldız transferler denendi olmuyor!

O zaman yıldız olmayan oyuncuları deneyelim,mademki yıldızla olmuyor değilmi?

Şu düz mantığı kurmak için oksijen yakmak.

Yaktığın oksijene yazık be kardeşim.Özür dilerim kırıcı olduysam,ancak şu kurduğun düz mantığı birdaha gözden geçir,sende hak vereceksin.

C.Ronaldo'yu aldık Kaka'yı aldık ama olmuyor.

Birde Burhan Eşer ve tabata'yı alıp deneyelim.Mademki yıldız ile olmuyor,birde yıldızsız deneyelim diyen bir MAdridli.

Yada malzeme çok kaliteli ancak yemek kalitesi düşük,yemek kalitesini artırmak için malzemenin kalitesini düşürelim birde,bakalım nolacak diyen bir aşçı.

Güzel günler göreceğiz çocuklar.:(

Sizi bilmem ama eğer Biglia'yı da alırsak, bence çok iyi bir orta sahamız olur.

- Cana -

- Biglia - Culio -

Bence çok iyi bir üçlü olur. Özellikle de Ayhan, M.Sarp ve Barış'tan sonra mükemmel olur.

- Cana -

- Biglia - Culio -

Bence çok iyi bir üçlü olur. Özellikle de Ayhan, M.Sarp ve Barış'tan sonra mükemmel olur.

İşte veri yanlış,karşılaştırma yanlış...Kadroda olanlardan bende bir üçlü kurayım o zaman.

...............................Cana...............................

...............Ayhan......................Misimovic............

Bu göbek üstte yazdığın göbekten daha kaliteli sanırım.

Bamdan daha kaliteli deyip olayı çarpıtmaya ne gerek var,al sana elimizdeki oyunculardan üstte çok iyi dediğin göbekten daha iyi bir göbek.Ayıptır günahtır yahu.Bir kızı güzelmiş gibi göstermek adına yanına bir maymun koymaktan yaptığınızın ne farkı var?Maymunla kızı yanyana koyarsak kızın çirkinliği bir nebze ortadan kalkar,göreceli olarak daha güzel olduğunu anlayan birey duruma şükreder değilmi.Yapmayın!

Juan Emmanuel Culio futbola 19 yaşında başladı. 13 yaşında babası ve kardeşi ile birlikte amelelik yapmaya başlayan Culio, altı yıl inşaatlarda ayda 60 euroya çalıştı. 15 yaşında iken nakış işleyip satan anneannesinin maddi desteğiyle yaşadığı Mercedes kasabasından 100 kilometre uzaklıktaki Argentinos Juniors ile antrenmanlara çıktı, ancak anneannesinin hastalanıp işsiz kalmasıyla futbola dört yıl ara vermek zorunda kaldı. "Futbolcu olma şansım kalmadı" diye düşünen Culio, 19 yaşında sokakta futbol oynarken bir oyuncu menajeri tarafından tesadüfen keşfedildi. 3. lig takımı olan Flandria'da profesyonel oldu ve üç yıl sonra da 1. lig takımlarından Independiente'ye transfer oldu. İnşaatta birlikte çalıştığı kardeşi ise şimdi Emmanuel Culio'nun kurduğu müteahhitlik şirketini yönetiyor.

Juan Emmanuel Culio futbola 19 yaşında başladı. 13 yaşında babası ve kardeşi ile birlikte amelelik yapmaya başlayan Culio, altı yıl inşaatlarda ayda 60 euroya çalıştı. 15 yaşında iken nakış işleyip satan anneannesinin maddi desteğiyle yaşadığı Mercedes kasabasından 100 kilometre uzaklıktaki Argentinos Juniors ile antrenmanlara çıktı, ancak anneannesinin hastalanıp işsiz kalmasıyla futbola dört yıl ara vermek zorunda kaldı. "Futbolcu olma şansım kalmadı" diye düşünen Culio, 19 yaşında sokakta futbol oynarken bir oyuncu menajeri tarafından tesadüfen keşfedildi. 3. lig takımı olan Flandria'da profesyonel oldu ve üç yıl sonra da 1. lig takımlarından Independiente'ye transfer oldu. İnşaatta birlikte çalıştığı kardeşi ise şimdi Emmanuel Culio'nun kurduğu müteahhitlik şirketini yönetiyor.

değişik bir hikaye

@Ali

- Cana -

- Biglia - Culio -​

Bu orta saha, kalite önemli değil, en azından yaş ve fizik olarak iyi. Ayrıca 3 adamında görev yerleri bu alanlarda var. Şimdi senin verdiğin örneğe gelelim.

- Cana -

- Ayhan - Misimovic -​

Misimovic orda oynayamaz. Diyelim ki oynadı, %30 performans verir. Misimovic bir nevi Alex gibi direk santrafor arkası oynayacak ki, işe yarasın. Misimovic yazdığın pozisyonda en az 9-10km koşar ki, alışık olmadığı bir durum. Adam istatistikleri kırarken 6-7 km ile oynuyordu. Ayhan yaşı itibariyle yine artık bitmeye yakın. Yani her türlü ilk örnekte verilen orta alan, senin dediğin orta alanı ezer geçer.

- Cana -

- Biglia - Culio -

Simdi gene cogunuz itiraz edecek ama biglia ve formica da gelirse ,cana muzmin yedek olur.Orta saha bunun disina pek cikmaz.

Biglia-----Culio

----- Arda

veya

Biglia----Culio

----Formica

gibi bir seyler olur.Zaten yabanci kontenjani gibi bir sorun var ayriyeten Scout ekibinin basindaki Cuneyt Tanman Gstv 'de cana istenilen taz bir oyuncu degil gibisinden yorumlar yapti canli yayinda.Bekleyip gorecegiz,Ayhan , Sarp Ve Barisi hic katmiyorum olaya onuda belirtiyim.

Cana zaman zaman stoper denendi. Oynayacak Türk oyunculara bakarsak sağ ve sol beklerimiz Türk. Kalecimiz Türk. Arda Türk. Büyük olasılıkla sağ açıkta Kazım oynar ki bence Pino'dan iyi oyuncudur o da Türk, eder 5 oyuncu. Defans göbeğimiz Neil - Cana, orta sahamız Biglia - Culio - Formica, forvetimiz de Baros olabilir. Necati de alınırsa çok ama çok iyi bir alternatif olur. Anıl'la birlikte çok sakatlık yaşamazsak 2. devre ligi şampiyon olamasak da bir anda hiç beklemediğimiz kadar iyi bir noktada bitirebiliriz. Bursa, Kayseri, Fener, Beşiktaş çok puan kaybeden takımlar. Ama sakaktlık sorunuyla baş edecek kadromuz yok.

Gerçi şunu da söylemek lazım. Koskoca Chelsea bu sezon ilk 10 haftada 27 gol atıp 1 beraberlik bir mağlubiyet almışken Terry, Lampard ve Anelka'nın sakatlanmasıyla kalan haftalarda sadece 1-0 lık 2 galibiyet alarak ilk devreyi bitirdi. Yani key player diye tabir ettiğimiz oyuncuların birlikte sakatlanmasını malesef dünyanın hiç bir kadrosu kaldıramaz. Dolayısıyla aslında bir bakıma Galatasaray'dan bu sene hiç şampiyonluk bekmemiş olsam da bu performansda Baros ve Arda'nın sakatlıklarının payı çok ama çok büyük.

O zaman sende dediğin o BÜYÜK takımlardan birisini tutarsın olur biter.Daha gelen adamlar oynamadan asılıyor.Ocak ayı transfer döneminde Matanın alınması mı bekleniyor.Artık bu alınan adamlar takımımızın oyuncusudur kimse saygısızlık yapmasın.

Arkadaşım ben anlatamıyorum galiba.Amacım kavga etmek , birilerini küçük düşürmek , üstünlük sağlamak değil.Ne yorum yazsam herkes prim yapmaya çalışıyor.Kafan beynin kıt mı senin , başka büyük takımı tutacak olsam neden burda yazıyım , sinirleniyim ?

Bu tarz vizyon transferleri yüzünden hala böyle adamları alıp getiriyoruz.Matematiksel olarak yazayım sende rahatla bende rahatlayım.Olayı aramızda sahşi olarak kişiselleştirmek ne sana birşey katar ne de bana.

Daha gelen adamı sende bilmiyorsun ? Bilen birileri var ki sehpayı hazırlamış diye düşünürüm ben.Solda attığım mesaj sayısı ve yukarıda hiyerarşideki yerimi belli eden sıfatıma bakarak bu tarz bir uslüp takılman zaten benim büyük bir takımın taraftarı olmadığımın bir göstergesi.Örnekle açıklamayacam sana , fikirlede yapmayacağım bunu direk kişilerden anlatabileceğime inanıyorum sana.

Xavier , Baliç , Cristian , Almaguer , Pinto , Lukunku ... 5 tane isim yazdım dikkat et. Bu adamlar tutarsa umuduyla getirildi mi getirilmedi ?

Bu adamların maliyeti nedir ? Düşün ben sana ayrı dönemlerden oyuncu isimleri verdim.O dönemde kadroya 25 tane oyuncu geldi , kaç tanesinden verim alabildin ? Sayısı 0.

İlie,Filipescu,Capone,Hagi,Tafferel,Popescu. 5 isimde burdan.Kaç sene bu adamların mevkisine transfer yaptın ? Ben sana söyleyim en az 4 sene bu mevkilere adam almadın. 5*4*3=60 milyon dolar . 5 oyuncu sayısı , 4 senelik bu oyuncuların bonservisi ,menejer komisyonu,3 te hepsinin yıllık kazancı.Minimize ederek anlatıyorum dikkat et!

Şimdi sen bu kumarı oynar mısın ? Ben bu kadar riske girmem.Her sene ROYAL FLUSH olur mu mantığıyla hareket etmek bu denli bir zarara sokuyor kulubü.Ben 5 mevki için hesaplarken , biz her dönem T.D dahil en az 6 mevkiye gereksiz transfer yapıyoruz.

Bunların üstüne sen büyük takımım diyorsan bu işte kocaman bir YANLIŞ vardır.

Küçük bir anektot veriyim sana.Kazım,Ali turan,Serdar Özkan ,Mustafa,Barış ,Misimoviç bu adamların maliyeti sence ne kadardır ? Tahmini olarak düşün , araştırma yapmana gerek.Katkıları ne kadardır takıma ? O da kocaman bir SIFIR.Peki bunların maliyetine Querasma alınamaz mıydı ? Kesinlikle alınabilirdi , hatta senelik ücreti bile çıkardı.Bu paradoksu çözerken bu işin düzgün gittiğini nasıl söylebilirsin ?

Üslup çok önemlidir.Ben senin kişilik haklarına saygılıysam sende o denli saygılı olmalısın.Görüşlerimi beğenmeyebilirsin , bu gayet normal bir insani hak fakat bunu doğru uslüple eleştirmek zorundasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt