Culio Galatasaray'da - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Culio Galatasaray'da

Arkadaşım ben anlatamıyorum galiba.Amacım kavga etmek , birilerini küçük düşürmek , üstünlük sağlamak değil.Ne yorum yazsam herkes prim yapmaya çalışıyor.Kafan beynin kıt mı senin , başka büyük takımı tutacak olsam neden burda yazıyım , sinirleniyim ?

Bu tarz vizyon transferleri yüzünden hala böyle adamları alıp getiriyoruz.Matematiksel olarak yazayım sende rahatla bende rahatlayım.Olayı aramızda sahşi olarak kişiselleştirmek ne sana birşey katar ne de bana.

alisacaksin arkadasim boyle ukala tiplere.

bu sitede 3 5 tane bebe var isleri gucleri yok millete taraftarlik ogretmeye calisirlar, isleri gucleri yok millete nasil dogru mesaj ve yorum yazilir ogretmeye calisirlar, bol bol acitasyon yaparlar, sanki kendi babalarinin forumlari gibi birbirlerine lan, ulan, reis derler ondan sonra samimiyet gostergesi derler, tipik serseri ve cahil mantigi, ibrahim tatlisesin kucuk bir kiza o@@@@pu demesi bunlar icin de samimiyet gostergesidir. futbolu sadece ve sadece internetden takip eden tipler bunlar, bilgisayarlarinda facebook vardir gscimbom vardir facede ilgi gormezse buraya gelir "sana katilmiyorum renkdas" demez ama seni asagilar sana laf sokmaya calisir, forumdaki kankalarindanda destek gordumu ego yukselir kandaki sekerde yukselir ve uzerine bir xxx filmi izler sonra yine bu foruma gelir ve ukalaligina devam eder. hadi durma simdi benden alinti yap ve o minnacik beynin ile bana laf sokmaya calis hadi ama darilirim bak.

Arkadaşım ben anlatamıyorum galiba.Amacım kavga etmek , birilerini küçük düşürmek , üstünlük sağlamak değil.Ne yorum yazsam herkes prim yapmaya çalışıyor.Kafan beynin kıt mı senin , başka büyük takımı tutacak olsam neden burda yazıyım , sinirleniyim ?

Bu tarz vizyon transferleri yüzünden hala böyle adamları alıp getiriyoruz.Matematiksel olarak yazayım sende rahatla bende rahatlayım.Olayı aramızda sahşi olarak kişiselleştirmek ne sana birşey katar ne de bana.

bu sitede 3 5 tane bebe var isleri gucleri yok millete taraftarlik ogretmeye calisirlar, isleri gucleri yok millete nasil dogru mesaj ve yorum yazilir ogretmeye calisirlar, bol bol acitasyon yaparlar, sanki kendi babalarinin forumlari gibi birbirlerine lan, ulan, reis derler ondan sonra samimiyet gostergesi derler, tipik serseri ve cahil mantigi, ibrahim tatlisesin kucuk bir kiza o@@@@pu demesi bunlar icin de samimiyet gostergesidir. futbolu sadece ve sadece internetden takip eden tipler bunlar, bilgisayarlarinda facebook vardir gscimbom vardir facede ilgi gormezse buraya gelir "sana katilmiyorum renkdas" demez ama seni asagilar sana laf sokmaya calisir, forumdaki kankalarindanda destek gordumu ego yukselir kandaki sekerde yukselir ve uzerine bir xxx filmi izler sonra yine bu foruma gelir ve ukalaligina devam eder. hadi durma simdi benden alinti yap ve o minnacik beynin ile bana laf sokmaya calis hadi ama darilirim bak.

Sabah'ta şöyle bir yorum var.

Sabah - 'Çok iyi transfer'

Juan Emanuel Culio'yu Romanya'nın Prosport gazetesinin muhabiri İrina Mandres'e sorduk. 3.5 yıldır Arjantinli oyuncuyu izleyen Mandres, şu değerlendirmeyi yaptı: "Juan Emanuel Culio, Romanya'ya ilk geldiğinde hiç bilmediğimiz bir oyuncuydu. Hatta, 'Nereden buldular?' diye kendi kendimize sorduk. Ama uyum sorununu hemen aşan Culio, yeteneği ve profesyonelliği ile çok başarılı oldu. Açıkçası özellikle Roma maçının ardından neden ona teklif gelmediğini bir türlü anlayamadım. Orta sahanın ortasında kaya gibidir. Oyunun hücum yönünde zengindir, savunmaya da oldukça katkı sağlar. Sorumluluktan hiç kaçmaz. Kaybettiği zaman çıldırır, maçı kazandığında dünyanın en mutlu insanıdır. Galatasaray'ın çok iyi transfer yaptığını düşünüyorum."

Orta saha oyuncusu denmiş. Herkes sol kanat diyordu :confused:

Ofansiv heryerde oynuyor bu adam. Mesela Roma macinda sol acik oynamis ve Münih macinda da sag kanatta.

unbenanntxsi.jpg

4udkic.jpg

Daha gelen adamı sende bilmiyorsun ? Bilen birileri var ki sehpayı hazırlamış diye düşünürüm ben.Solda attığım mesaj sayısı ve yukarıda hiyerarşideki yerimi belli eden sıfatıma bakarak bu tarz bir uslüp takılman zaten benim büyük bir takımın taraftarı olmadığımın bir göstergesi.Örnekle açıklamayacam sana , fikirlede yapmayacağım bunu direk kişilerden anlatabileceğime inanıyorum sana.

Xavier , Baliç , Cristian , Almaguer , Pinto , Lukunku ... 5 tane isim yazdım dikkat et. Bu adamlar tutarsa umuduyla getirildi mi getirilmedi ?

Bu adamların maliyeti nedir ? Düşün ben sana ayrı dönemlerden oyuncu isimleri verdim.O dönemde kadroya 25 tane oyuncu geldi , kaç tanesinden verim alabildin ? Sayısı 0.

İlie,Filipescu,Capone,Hagi,Tafferel,Popescu. 5 isimde burdan.Kaç sene bu adamların mevkisine transfer yaptın ? Ben sana söyleyim en az 4 sene bu mevkilere adam almadın. 5*4*3=60 milyon dolar . 5 oyuncu sayısı , 4 senelik bu oyuncuların bonservisi ,menejer komisyonu,3 te hepsinin yıllık kazancı.Minimize ederek anlatıyorum dikkat et!

Şimdi sen bu kumarı oynar mısın ? Ben bu kadar riske girmem.Her sene ROYAL FLUSH olur mu mantığıyla hareket etmek bu denli bir zarara sokuyor kulubü.Ben 5 mevki için hesaplarken , biz her dönem T.D dahil en az 6 mevkiye gereksiz transfer yapıyoruz.

Bunların üstüne sen büyük takımım diyorsan bu işte kocaman bir YANLIŞ vardır.

Küçük bir anektot veriyim sana.Kazım,Ali turan,Serdar Özkan ,Mustafa,Barış ,Misimoviç bu adamların maliyeti sence ne kadardır ? Tahmini olarak düşün , araştırma yapmana gerek.Katkıları ne kadardır takıma ? O da kocaman bir SIFIR.Peki bunların maliyetine Querasma alınamaz mıydı ? Kesinlikle alınabilirdi , hatta senelik ücreti bile çıkardı.Bu paradoksu çözerken bu işin düzgün gittiğini nasıl söylebilirsin ?

Üslup çok önemlidir.Ben senin kişilik haklarına saygılıysam sende o denli saygılı olmalısın.Görüşlerimi beğenmeyebilirsin , bu gayet normal bir insani hak fakat bunu doğru uslüple eleştirmek zorundasın.

İlk önce amacım üstünlük sağlamak değil filan diyorsun sonrada beynin kıtmı bilmenne.Senin kıtki kendinle çelişiyorsun.Aldığımız bir oyuncuya aptal saptal gibi saygısız açıklamalar yap sonrada gel burada yok amacım kavga etmek değil falan filan de.İnsan gibi fikir üret burada begenmezsin mennun kalmassın eleşririrsin ona kimse bişey demez.Yani lukunku baliç pinto örneklerini vermişssin bunlar doğru ya tutursa umuduyla getirildi ve bişey vermedi.ama yıldız diye alınıpta bişey vermiyenleri say ozaman Elano Misimovıc linderoth frank de boer. Şimdi demişssinki Mustafa misivomic ali serdar maliyetine göre katkı vermedi.Bu paralara q7 alınmazmıydı.Alınabilirdi peki Q7 bjk ya ne verdi ben sana söliyim koca bir hiç.Guti bjk ya verdi hiç bişey.Bjk nın durumu ortada bızden 5 puan önde sadece şampiyon olma şansı 0.Bu arada gelen adamı bilmediğimi sen nereden biliyorsun onu anlamadım.En az 10 kez 90 dakka izlemişligim var adamı ve bence başarılı olucak.Anlatmak istediğim yıldız isim alınıyor diye o adamdan verim alıcağının bır garantisi yok.Ribery le dalga gecildi sonra gördü herkes ne olduğunu.Pino da çok iyi oyuncu bence.Üslup gercekten cok önemlidir.Seninde Galatasaraya imza atmıs bir oyuncuya üslüpta saygısızlık yapmaman gerekir.

Yok sana sadece bir beyin nakli şart o kadar.Adam gelmiş aldığımız oyuncuya iyi yada kötü olabilir hakaret ediyor burada gelmişssin ahkam kesiyorsun.İlk önce neler yazmışım bunda ukalalık varmı onları anla tabe anlayabilirsen.Senin minnacık bir beynin bile yok ama.

[/QUOTE]alisacaksin arkadasim boyle ukala tiplere.

bu sitede 3 5 tane bebe var isleri gucleri yok millete taraftarlik ogretmeye calisirlar, isleri gucleri yok millete nasil dogru mesaj ve yorum yazilir ogretmeye calisirlar, bol bol acitasyon yaparlar, sanki kendi babalarinin forumlari gibi birbirlerine lan, ulan, reis derler ondan sonra samimiyet gostergesi derler, tipik serseri ve cahil mantigi, ibrahim tatlisesin kucuk bir kiza o@@@@pu demesi bunlar icin de samimiyet gostergesidir. futbolu sadece ve sadece internetden takip eden tipler bunlar, bilgisayarlarinda facebook vardir gscimbom vardir facede ilgi gormezse buraya gelir "sana katilmiyorum renkdas" demez ama seni asagilar sana laf sokmaya calisir, forumdaki kankalarindanda destek gordumu ego yukselir kandaki sekerde yukselir ve uzerine bir xxx filmi izler sonra yine bu foruma gelir ve ukalaligina devam eder. hadi durma simdi benden alinti yap ve o minnacik beynin ile bana laf sokmaya calis hadi ama darilirim bak.[/QUOTE]

Ne güzel yazmışsın dostum, bu cevabı ben alıntı yaptığın arkadaşın olayı için yazmıyorum, genelde düşüncem bu sadece. Şöyle bir sözü vardır Mevlana'nın "Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol" . Bunları görmezden gelmek ve cevap vermemek en mantıklı davranış olur. Benim de çok başıma geldi ve artık görmezden gelmem gerektiğini anladım.

asıl senin gibi yorum yazanlar yüzünden çapulcu olduk! yıldız transferler denendi olmuyor. Culio görev adamı, mevcut kadromuzun ortalamasının üzerinde bir oyuncu bence.

Sanırım Barcelona forumu yerine buraya geldin! Ayrıca resmi olarak futbolcumuzdur artık, cümlelerimiz saygı sınırını geçmesin. başka takım taraftarları da okuyor burayı!!!!!

Dostum takma onları, bu tarz arkadaşların yorumlarına bir bak, kadro kurarlar kafalarında, sol kanata Zarate, sağa walcott, orta sahaya az gerçekçi olsun diye Cana'yı koyarlar yanına Arda ama Gökhan İnler olmazsa olmaz vs vs... :) Ben bu arkadaşlar ne yiyorlar ne içiyorlar merak ediyorm cidden. Sanıyorlar ki Galatasaray şu an eski Dünya markası Galatasaray, liderliğe oynuyoruz, avrupa kupalarında şov yapıyoruz ve istediğimiz yıldız gelir. Elano,Keita,Misi,Lincoln geldi de ne oldu, takımın temeli bozuk olunca olmadı tabi ki... Bırakın da isimsiz ama görev adamları gelsin, bu saatten sonra hayal aleminde koşmanın alemi yok. Görüşüm şu ki ihtiyacımız olan bölgelere transfer yapıyoruz şimdilik. Hagi dediğimiz adam belki çok iyi bir teknik direktör olmayabilir ama kusura bakmayın da hiçbirimiz onun yanında futboldan falan bahsedemeyiz.

Umarım bu transferlerin hepsi bir plan dahilinde yapılıyorlardır ve daha önce kararlaştırılmış olan bir sistem için gerekli oyunculardır.

Dostum takma onları, bu tarz arkadaşların yorumlarına bir bak, kadro kurarlar kafalarında, sol kanata Zarate, sağa walcott, orta sahaya az gerçekçi olsun diye Cana'yı koyarlar yanına Arda ama Gökhan İnler olmazsa olmaz vs vs... :) Ben bu arkadaşlar ne yiyorlar ne içiyorlar merak ediyorm cidden. Sanıyorlar ki Galatasaray şu an eski Dünya markası Galatasaray, liderliğe oynuyoruz, avrupa kupalarında şov yapıyoruz ve istediğimiz yıldız gelir. Elano,Keita,Misi,Lincoln geldi de ne oldu, takımın temeli bozuk olunca olmadı tabi ki... Bırakın da isimsiz ama görev adamları gelsin, bu saatten sonra hayal aleminde koşmanın alemi yok. Görüşüm şu ki ihtiyacımız olan bölgelere transfer yapıyoruz şimdilik. Hagi dediğimiz adam belki çok iyi bir teknik direktör olmayabilir ama kusura bakmayın da hiçbirimiz onun yanında futboldan falan bahsedemeyiz.

"İyi teknik direktör olmayabilir ama onun yanında futboldan bahsedemeyiz" nedemek? İyi olmayan birinin yanında futboldan bahsetmeyeceğiz, onu eleştirmeyeceğiz de kimin yanında futboldan bahsedeceğiz? Dünyanın en kötü teknik direktörü falan mı gelmeli eleştiri hakkı doğması için bizlere?

Simdi gene cogunuz itiraz edecek ama biglia ve formica da gelirse ,cana muzmin yedek olur.Orta saha bunun disina pek cikmaz.

Biglia-----Culio

----- Arda

veya

Biglia----Culio

----Formica

gibi bir seyler olur.Zaten yabanci kontenjani gibi bir sorun var ayriyeten Scout ekibinin basindaki Cuneyt Tanman Gstv 'de cana istenilen taz bir oyuncu degil gibisinden yorumlar yapti canli yayinda.Bekleyip gorecegiz,Ayhan , Sarp Ve Barisi hic katmiyorum olaya onuda belirtiyim.

Cana takıntısını bırakalım.Hagi'nin takımında sahaya yazılacak ilk adam Cana olur.Sıkma cannı.

Bence de Cana bizde oynayacak tipte bir oyuncu degil, on libero kullanmamali Galatasaray takimi ama adam orta sahadaki en iyi adam olunca oynuyor iste.

"İyi teknik direktör olmayabilir ama onun yanında futboldan bahsedemeyiz" nedemek? İyi olmayan birinin yanında futboldan bahsetmeyeceğiz, onu eleştirmeyeceğiz de kimin yanında futboldan bahsedeceğiz? Dünyanın en kötü teknik direktörü falan mı gelmeli eleştiri hakkı doğması için bizlere?
Anlatmak istediğim o değil. Hagi bu bahsettiğimiz insan, buradaki kimse ile futbol bilgisi karşılaştırılamaz. Hagi şu an hepimizden daha iyi biliyor takımın durumunu, ona göre transfer yapılıyor. Culio asıl mevkisi MC olmakla beraber, farklı bölgelerde de performans gösterebilecek tam bir takım oyuncusu, yani yıllardır özlemini çektiğimiz oyuncu tipi. Kaç senedir yıldız, isimli fakat takım defansına zerre katkısı olmayan adamlarla ne hallere geldiğimiz ortada. Bu haldeyken de Pastore'yi Fellaini'yi alamayız o bölgeye, onu bıraktım Selçuk İnan bile gelmez bize. Bu yüzden ben Kazım'ın da Culio'nun da bu şartlarda doğru transferler olduğunu düşünüyorum. Umarım katkı verirler takıma...

adnanlar genç oyuncu alarak ilk defa iyi bir çıkardılar. yanına Lacine Traore de alınırsa mükemmel olur bence.

Şampiyonlar liginde ve romanya liginde cluj başarılı olduysa bu adamın ve lacine traore nin istikrarlı oyunuyla olmuştur.

bekleyelim ve hepimiz görecegiz Culio'yu... Roma Cluj maçında çok iyiydi hadi bakalım...

Çalıştığımız Romanyalı şirket uan Culio'yu öve öve bitiremedi... Hatta Romanyada değilde başka bir ülkede olsaydı şimdi söhreti çok iyi yerlerde olurdu dediler.Açıkcası bende umutlandım... Yaşıda 27 futbolculuğun olgun döneminde. Alex Türkiye kaç yaşında geldi? Gelmeden önce İtalyada başarılı bile olamadı geri döndü. Ara sıra Milli takımda oynuyordu ama Brazilyada Milli olmayan oyuncu var mı? Açıkça bu transferde Hagiyide çok güveniyorum. Galatasaray TD olarak son şansı boş adam getirip kendini riske atmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt