Culio Galatasaray'da - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Culio Galatasaray'da

Yönetim, yeni transfer Kazım'ın sakatlanma riskine karşı önlemini peşinen aldı!

3.jpg

Devre arası transferler döneminde F.Bahçe'den Colin Kazım'ı alarak hızlı giriş yapan Galatasaray, süpriz bir ismi transfer etti. Son yıllarda takıma gelen her oyuncunun 3 aydan az olmamak kaydıyla sakatlanma geleneğini yaşattığı sarı kırmızılı ekipte idare kadro bu kez erken davrandı. Kazımın ne şekilde sakatlanabileceği üzerine kafa yoran yönetim Haydar Dümen'i de sağlık ekibine kattı.

Adnan Sezgin konuyla ilgili olarak "Kazım'ın ne dümenler çevireceğini kestirebildiğimiz için Sayın Dümen ile anlaştık" derken, "Biz de yılların yöneticisiyiz o kadar tecrübemiz olsun di mi, hihiohha" dedi.

Haydar Dümen'in ise gelir gelmez ayağının tozuyla yardımcılarına talimat yağdırdığı ve ilk emrinin güvenlik görevlileri dahil çevrede bulunan bütün kelepçelerin toplatılması yönünde olduğu belirtildi. Yemeklere atılan şap miktarının da artırılmasını isteyen Dümen, "Kazım'ın düzenli yaşamasını sağlayacağız, gerekirse gittiği gece kulübünde türkü bile söylerim" dedi.

genel kanı olan memnuniyetsizlgi anlıyorum ama culio orta sahada ayhandan da bariştanda mustafadan da iyibir oyuncu bunu garanti edebilirim ama emanayı beklerken bigliayı beklerken culio nun gelmesi benide hayal kırıklıgına ugrattı.

-----------cana-----

--biglia-----------culio----

ilk yarıdaki ki ortasahmızdan 2 gömlek üstün olur

Iyi performans sergilerse bu sarkiyla klip hazirlanir. :) Gerci belki yuz defa paylasilmistir bu sarki burada, ama olsun. :D

[video=youtube;9oU_F0yS-Bo]https://www.youtube.com/watch?v=9oU_F0yS-Bo[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt