Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Şike Yasası'na Veto ! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Şike Yasası'na Veto !

Cevap: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Şike Yasası'na Veto !

Ben kimsenin temiz futbolu filan düşündüğünü sanmıyorum.Kim bilir ne hesaplar, ne pazarlıklar dönüyordur şu anda.Futbol adına sevinmek için erken.

Yazık şu Fenerbahçeye yahu.

NTV gibi ulusal bir kanalın yorumcu diye çıkardığı şerefsize bak !! Fenerbahçe adına konuşmak bunlara mı kaldı?

Madem başkanınız olacak namussuz suçsuz, yasa değişmiyor diye tepkiniz neden ?

Sen ve senin gibi hainlerin derdi Fenerbahçe falan değil, tek derdiniz taptığınız şerefsizin uzunca bir süre gün yüzü görmeyecek olması..

Kraldan çok kralcıların, tek adamcıların, yağcıların, yalamaların yaşadığı aşağılık kompleksi, Galatasaray nefreti ile beslenince ortaya sen ve senin gibi ucubeler çıkıyor.

Öyle bir noktaya gelmişsiniz ki Aziz Yıldırım gözünüzün içine baka baka suratınıza tükürse ' Büyük başkan öyle şey yapmaz, Galatasaray yaptı ' diyeceksiniz.

İnsan falan değilsiniz siz, büyüklüğünüz gibi adı konulamayacak bir şeysiniz.

Rıdvan ve onun gibilerin para babaları içeride olunca bayağı bir içerlendiler. Önceden mamaları eksik olmadığında yüzlerinden gülücük eksik olmuyordu. Şimdi ise içlerindeki pislik yüzlerine iyice vurmaya başladı. Hele bir yarın olsun,şu iddianame açıklansın ondan sonra esas komediyi göreceğiz. İyice zıvanadan çıkacaklar.

Bu arada Rıdvan'ın sözlerini savcılık incelese eminimki birşeyler bulur ...bilmem yanılıyormuyum

Simdi medyaya PASSATLARI kim alacak.Malum 2012 versiyonu cikmistir

Metin hazırlanır ve organize bir şekilde uefa'ya atılabilirse...

Bunların ağzına ederler...

Yabancı bile olsa kimse kimseyi televizyon ekranından ölümle tehdit edemez...

La ben bir b.ktan herifi tehdit ettim kızını vermiyor diye...

ertesi gün kapıma polis dayandı...

TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel

Pier Corni de çok sevinmiş kanunun cumhurbaşkanımız tarafından VETO edildiğine.

bu adamda acayip attiyor ama sevdim ben bir kere :)

Şamil Tayyar : "Metristekiler Salı günü mesaj atıp serbest kalacaklarını söylüyrlardı" Habertürktv

Bu arada Rıdvan'ın sözlerini savcılık incelese eminimki birşeyler bulur ...bilmem yanılıyormuyum

Birşey yapmalarına gerek yok korkutsalar yeter. Bir camiayı manen temsil konumunda olan, sözleri kitleleri etkileyebilen birisi bu kadar boş ve rahat konuşmamalı. İşini yapacaksa taraflı yapsa farketmez ama FB taraftarı bunu yönlendirme olarak algılasa, adam geldiğinde birisi gidip vursa bu ülke böyle bir olayın altından nasıl kalkar?

Bu aralar Ercan Saatçi'yi de görmek isteriz ekranlarımızda.

Metin hazırlanır ve organize bir şekilde uefa'ya atılabilirse...

Bunların ağzına ederler...

Yabancı bile olsa kimse kimseyi televizyon ekranından ölümle tehdit edemez...

La ben bir b.ktan herifi tehdit ettim kızını vermiyor diye...

ertesi gün kapıma polis dayandı...

Çevirmek ve hazırlamak kolay da önemli olan organizasyonu yapmak, forum yöneticileri destek verirse olur bu iş. Sonra Ali Koç çıksın ağlasın şikayet diye :)

Çevirmek ve hazırlamak kolay da önemli olan organizasyonu yapmak, forum yöneticileri destek verirse olur bu iş. Sonra Ali Koç çıksın ağlasın şikayet diye :)

Sikayetse sikayet. Zamaninda Türkiye-Isvicre kendi kendimizi yakan bizim manyak medya degilmiydi? Fenerbahceyi sikayet etsek ne olacak, dangalak medya sayesinde biz Milli Takim iicn ceza almisdik.

Bence bu Ridvanin dediklerini yollamak lazim. Bu bir tehditdir, kiskirtmakdir. Ridvan gibi bir herifi artik TVlerde Futbol yorumcusu olarak görmek istemiyoruz, Fenerbahce yorumculugu yapsin ama genel olaran Futbol yapmasin.

Çavuşoğlu,Rıdvan,Yula,Saatçi ve türevleri

iddianame acıklandıktan sonra toplu bir fotograf verin çizzzz derken pls

Üst Alt