Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Şike Yasası'na Veto ! - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Şike Yasası'na Veto !

Cevap: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Şike Yasası'na Veto !

yanarım yanarım bir zamanlar rıdvan eziğine tarafsız diyen galatasaraylı taraftarlar vardı ya ona yanarım.. tarafsızlığını bi kez daha ispatlamış oldu objektif rıdvan.

ts li taraftar bunların yüzünden kalp krizinden öldü o adamın ne suçu vardı

çok günah işlediler. büyük ah aldılar. yanına kalmıycak hiçbirinin.beni sadece kapımızda havlaycak köpekler düşündüryo.bilirsin emre belezoğlu,volkan falan ya bize muhtaç olurlarsa ?

aziz cikacak diye sevinen f7 lilere ... iste biz herseyi yapariz bizden büyük takim yok diyen f7 lilere ... bize hersey mübah diyen f7 lilere ... kaf daginda kendini sanan f7 lilere ...

medyadaki f7 $aklabanligi yapan f7 lilere ... ridvana ,ercana, bütün $ikeyi savunup $ikeyi elestirenleri elestirene gelsin

çarşamba günü arenada eğlence var bu olaylardan sonra stadda bankasya marşı hep birlikte söylenir artık :D

Buyuk bir ihtimalle bir kac deegisiklikten sonra yasa gecer.

Serbest kalanlar olacaktir tabi ama bu aziz yildirim icin gecerli olamaz.

:ka21:
Buyuk bir ihtimalle bir kac deegisiklikten sonra yasa gecer.

Serbest kalanlar olacaktir tabi ama bu aziz yildirim icin gecerli olamaz.

görücez.ben bu yaramaz çocukların artık bu oyuncakla oynamıycağını düşünyorum. sıkılmışlardır bence abileri

saygı duydum,özür dilerim sayın cumhurbaşkanı.Bu duruşunuzun arkasında durun ve tarihi bir tokat daha atın şikecilere.

Beyler dava basladigi andan itibaren yasa degisikligi olabiliyor mu?

Üst Alt