Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak!

Ridvan futboldan alacagini bulamadi basket konusunda muhabet donuyor. Simdi got korkusu var yabancilarla kupa alan fenere daş koyarlar diye

Yazik be ridvanim

4-5 kez korkacak bir sey yok , kendi kendinize uretmeyin , o esnada bir cumle kurdu diye kraldan cok kralcilar yalakalik icin yaparlarsa yaparlar anca , o da olmaz bu kadar tepkiye dedim

daha yeni goksel ile ali durust soyledi yok oyle bir sey diye dedim , 2019 da da gelmez . gelse bile yine isguzarlar sebebiyle gelir ..

ama kluplerin de hakikaten biraz bu oyuncu yetistirme isine egilmesi lazim .. bu kadar hazira konacak gelirimiz yok
Sinan, neyin ne olduğunu, kapalı kapılar arkasında neler döndüğünü biz bilemeyiz. Biz yapılan açıklamalar üzerinden ve bugüne kadar Erdoğanın bir konuda açıklama yapması sonrası oluşan ortam üzerinden yorum yapıyoruz. Zaten yine bu ortam pek farklı olmadı, Erdoğan bu konuda açıklama yaptıktan sonra başta TFF Başkanı olmak üzere bunu emir kabul edenler oldu. Bu yüzden olsa gerek ki ara ara bu konu üzerinde görüşmeler devam ediyor açıklamaları yapıldı. Şimdi yapılan açıklamaların sebebini yine bilemeyiz. Benim şahsi fikrim, Erdoğan bunu dile getirdi, nabza baktı ve şu an için geri adım atmış gibi görünüyor. Bu Erdoğanın klasik stratejisi, nabız yoklayıp bir konuyu ona göre sürdürmek.

asamoah ve yeni forvet şimdiden hayırlı uğurlu olsun sene sonu 15 puan farkla şampiyon oluruz yeter ki devre arasına kadar en az kayıpla gidelim

Rıdvan yalakalik yapıp forma rengine girdi
Ordada gt etti cumhurbaşkanı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

forumdakilerin morali bozuldu galiba...o kadar kolay degil işte bu işler.2019 2020 de olur 2025...gerçi mustafa kapı,süleyman luş,bozan uymaz,bunlardan önce 2000 dogumlular ,ahmet sivri...altyapıya altınordudan da takviyeler yapılyo.....mutlu ,selçuk öztürk...yerliler bizim için problem değil.

Ya arkadas vallahi delircem. Su ülkede sacmalayan insanlara, kim olursa olsun, karsi argüman ve fikirle düsüncenin tutarli olmadigini anlatabilecek bir allahin kulu yokmu?

Kulüpler milli takima oyuncu hazirlamali diyor Erdogan.
- Hayir hazirlamamali arkadas, bunu kim neye göre söylüyor? Kulüpler basarili olmak icin vardir, iyi olmak icin vardir. Hedefleri arasinda uluslararasi basari olmalidir. Milli takim konusuna federasyon bakar. Oyuncularin gelismesi konusunda yatirimlar yapar ve onlar da o kulüplerde oynamaya baslar.

Oyuncular nasil hazirlanirmis, sürekli oynayarak, form tutarak milli takima girermis, aday olurmus diyor.
- Ya hayir arkadas, bunu kim yine neye göre uydurdu yillardir? Kötü oynayan oyuncu sürekli oynayarak iyi olamaz iyi yetenegi ve altyapisi yoksa. Sen o kötü oyuncunun etrafini ayni sekilde kötülerle süslersen, bu insanlari ve hocalari yaniltir. Bu oyuncular milli takima davet edilir, sonra Almanya 4 atar gider, herkes yine oyunculari elestirir.
Bu oyuncu oynayarak iyi olur sacmaligini kim ortaya atti? Genel anlamda milli takimin yabanci sinirlamasiyla ne alakasi var arkadas ya?

Deli olacam, hepsi bunu diyenlerin karsisinda oturup dinliyor, karsi fikir üretmiyor söylenenlerin her ne kadar sacma olsada. Bugün Haluk Yürekli, Gökhan Dinc ve Ümit Özati da dinledim. Adam 0 yabanci diyor, Haluk ve Gökhan icinden ne anlatiyor dermis gibi bakiyor. Ama agizini acan biri yok.

Ulan bu milletin alayi torpilci, yalaka ve yancilardan dolu.
Oyuncuyu klupler hazırlayacak tabiki
Altyapı yetişti sonraki süreç klüp ve hocada

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asamoah konusu nedir açıkça yazabilir misiniz size zahmet?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Erdoğan 2019 yılına kadar Yabancı Sınırı konusunda bir değişiklik olmayacağını ima etti. Ondan sonra top TFF ve Kulüplerde, oturup konuşsunlar dedi. Yani beklenenin aksine bu konuda diretecek gibi durmuyor.

Sinan, neyin ne olduğunu, kapalı kapılar arkasında neler döndüğünü biz bilemeyiz. Biz yapılan açıklamalar üzerinden ve bugüne kadar Erdoğanın bir konuda açıklama yapması sonrası oluşan ortam üzerinden yorum yapıyoruz. Zaten yine bu ortam pek farklı olmadı, Erdoğan bu konuda açıklama yaptıktan sonra başta TFF Başkanı olmak üzere bunu emir kabul edenler oldu. Bu yüzden olsa gerek ki ara ara bu konu üzerinde görüşmeler devam ediyor açıklamaları yapıldı. Şimdi yapılan açıklamaların sebebini yine bilemeyiz. Benim şahsi fikrim, Erdoğan bunu dile getirdi, nabza baktı ve şu an için geri adım atmış gibi görünüyor. Bu Erdoğanın klasik stratejisi, nabız yoklayıp bir konuyu ona göre sürdürmek.

Artik ilahlastirildi , yok boyle bir sey , adama haksizlik ediliyor , hic konusmasin mi alttaki yandaslar hemen ustlerine gorev edilecek diye .. hic bir konuda fikir belirtemez o zaman

simdi eski formalar cok iyiydi dedi , hemen gidip formalari degistirirler mi , degistirirler diye sussun mu ?

futbolla ilgilenebildigi kadariyla o an sorulmus bir seye boyle olsa iyi olur demistir gecmistir .. dedigim gibi sorun erdoganda degil hic bir zaman , polisi ,hakimi , baskani inisiyatif kullanamayan aciz emir erleri seklinde tavir takindiklari icin boyleyiz.

Üst Alt