Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak!

Oyuncuyu klupler hazırlayacak tabiki
Altyapı yetişti sonraki süreç klüp ve hocada

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben de klupler hazirlamali dedim demin ama yaziyi okuyunca hakli taraflari var .. kluplerin milli takima hizmet gorevleri yok ki , en iyi oyunculari bulur oynatirlar , o en iyilerin en iyilerini de federasyon teknik yonetimleri araciligi ile secer ve cozer

kluplerin kolayciligi var , ama bunun zarari once kendilerine .. maddi acidan .. yetistirip sattiginda arda gibi 15 cebe koyuyorsun , almaya kalkinca belhandaya 9 ndiayeye 8 veriyorsun

burada klupler kendilerine de ulkeye de ihanet ediyorlar

Yıllardır vardı o zamanlar niye izliyordun mal olduğun için mi ?

Geç bu ayaklari kendinle çelişme

dogru düzgün oku . Kurali kaldirmissin. Yeniden getirdigin vakit izlenmez diyorum. Okuma problemimi yasiyorsun sen. Kaldirdigin kurali yeniden getirmek gibi sacma sapan bir sey olamaz. Kendileri kücük tutup izlerler o halde. Sende buna canak tutuyorsan buyur

Artik ilahlastirildi , yok boyle bir sey , adama haksizlik ediliyor , hic konusmasin mi alttaki yandaslar hemen ustlerine gorev edilecek diye .. hic bir konuda fikir belirtemez o zaman

simdi eski formalar cok iyiydi dedi , hemen gidip formalari degistirirler mi , degistirirler diye sussun mu ?

futbolla ilgilenebildigi kadariyla o an sorulmus bir seye boyle olsa iyi olur demistir gecmistir .. dedigim gibi sorun erdoganda degil hic bir zaman , polisi ,hakimi , baskani inisiyatif kullanamayan aciz emir erleri seklinde tavir takindiklari icin boyleyiz.
Sinan haksızlık edildiğini düşünmüyorum, bu konuda geçmişte bir çok olay yaşandı.

Fikir belirte bilir ama ülkemizde Erdoğan dahil ve en başta olmak üzere, üzerine vazife olmayan konularda fikir beyan edenler var. Erdoğan özelinde ise fikir beyan ettiğinde uygulanması gerektiği ortamını kendisi yarattı ve bu doğrultuda bir çok konu uygulandı.

Bu durumu hiç oraya buraya, haksızlık, vesaire gibi yerlere çekmeye gerek yok, bir sürü konuda örnekleri var ve en çok Erdoğan bunu yapıyor.

Ben fikrimi tekrar ediyorum, bence Erdoğan bu konuda bir çok kez uyguladığı stratejiyi uyguladı, nabız yokladı ve beklediği nabzı yakalayamadığı için geri adım attı.

bak gokselin dedigi aslinda guzel bir ozet , devlet yapilmayacak kiyaklari yapiyor ,herkese ... tesis ,imkan , dusuk vergi .. harbiden veriyor

klupler bunun karsiligini veremiyor ,bu cok net ve dogru bir tesbit

100 senede 2 kupa , 2 yari final ile avunuyoruz

ben de klupler hazirlamali dedim demin ama yaziyi okuyunca hakli taraflari var .. kluplerin milli takima hizmet gorevleri yok ki , en iyi oyunculari bulur oynatirlar , o en iyilerin en iyilerini de federasyon teknik yonetimleri araciligi ile secer ve cozer

kluplerin kolayciligi var , ama bunun zarari once kendilerine .. maddi acidan .. yetistirip sattiginda arda gibi 15 cebe koyuyorsun , almaya kalkinca belhandaya 9 ndiayeye 8 veriyorsun

burada klupler kendilerine de ulkeye de ihanet ediyorlar
Ornek emre belözoğlu bir yetenek 17 yaşında cat diye oynadı oynatıldı
Bu iş hocada hoca o yeteneği işleyecek

Hele hele Türk se anında oynatmali
Aynı salt yetenek olan biri yabancı biri Türk se direk Türk oynamalı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalnız şöyle bişey var adam 2019'da da gelecek demedi, 2019'da kulüpler oturur durumu değerlendirir dedi.

Bu değişimin sebebi nedir acaba merak ettim

Üst Alt