Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak!

Şimdi renkler kırmızı beyaz değil dedi
Eski formalar çok güzeldi dedi rıdvan
Cumhurbaşkanı: Artık sponsor var işin içind e öyle değil o işler artik

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler.
Demek Sponsor sebebi ile, anladım.
Buradan, Yabancı Sınırı hakkında geri adım atmasını Beine bağlaya bilir miyiz acaba?

Yalnız şöyle bişey var adam 2019'da da gelecek demedi, 2019'da kulüpler oturur durumu değerlendirir dedi.

Bu değişimin sebebi nedir acaba merak ettim

Göksel konuşmuş olabilir, Başakşehir başarılı gidiyor sonuçta. Son açıklamalarında da kuralı savunuyordu Göksel. Bir de tepkilerden dolayı olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başkanlara mı eleştiri gelmedi diyorsun?

hayir , baskanlar her uzatilan mikrofonda erdogani , akpartiyi veya siyasileri ovmek zorunda degil , elestirin , bir sey olmaz , bir sey olur diye korktugun icin olacaksa olur zaten

kufur etmeyeceksin , hakaret hayir , iyi yapilan isleri takdir edersin ,ama beklentileri de karsilamayan seyleri elestirebilirsin ... problem yok bunda ..

bak gokselin dedigi aslinda guzel bir ozet , devlet yapilmayacak kiyaklari yapiyor ,herkese ... tesis ,imkan , dusuk vergi .. harbiden veriyor

klupler bunun karsiligini veremiyor ,bu cok net ve dogru bir tesbit

100 senede 2 kupa , 2 yari final ile avunuyoruz

Son 10 yılda yabancı kuralı 10 defa, teknik direktörler her sene 2-3 defa değişirse nasıl olacak bu iş. Hiç bir istikrar yok kulüplerde ve ülke futbolunda.

Federasyon başkanlarından tutun başkanlara kadar hiç biri LİYAKAT ile değil ATAMA ile görevlere getiriliyor. Bu adamların çoğunun futbol ile izleyici seviyesinin dışında alakası yok. Kkulüplerde futbolun içinden gelip başarının nasıl geleceğini bilen adamlara yönetim kadrolarındayer verilmediği sürece imkansız bu iş adamları kafası ve en fazla ben yalarım yarışında ki isimler ile futbolu döndürmek.

Bunu kabul edip eleştirebileceğini sanmıyorum ama yazayım dedim. Çünkü sende tam o düşüncenin ürünüsün.

Şimdi dedi sponsor ve yabancı oyuncu çok önemli
Rekabet mutlaka olmalı dedi

Göksel konuşmuş olabilir, Başakşehir başarılı gidiyor sonuçta. Son açıklamalarında da kuralı savunuyordu Göksel. Bir de tepkilerden dolayı olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Göksel'i takacağını zannetmem

Halk çok tepki verdi, sosyal medya'dan hesaplarına yalvarmalar mı dersin ricalar mı dersin oy vermemciler mi dersin..

Kesinlikle işin içinde yine siyaset var doğal olarak :)

hayir , baskanlar her uzatilan mikrofonda erdogani , akpartiyi veya siyasileri ovmek zorunda degil , elestirin , bir sey olmaz , bir sey olur diye korktugun icin olacaksa olur zaten

kufur etmeyeceksin , hakaret hayir , iyi yapilan isleri takdir edersin ,ama beklentileri de karsilamayan seyleri elestirebilirsin ... problem yok bunda ..
Bizde zaten buna kızıyoruz

Teşekkürler.
Demek Sponsor sebebi ile, anladım.
Buradan, Yabancı Sınırı hakkında geri adım atmasını Beine bağlaya bilir miyiz acaba?
Sadece o olamaz birsürü etken var
Anlaşmalar birinci olarak
Ikıncı olarak artan seyirci
Üçüncü olarak oluşan büyük tepki
Dördüncü olarak 2019 secimler
Kimse ayağına sıkmaz akp anket kamuoyu baskısı konusunda çok titiz

Son 10 yılda yabancı kuralı 10 defa, teknik direktörler her sene 2-3 defa değişirse nasıl olacak bu iş. Hiç bir istikrar yok kulüplerde ve ülke futbolunda.

Federasyon başkanlarından tutun başkanlara kadar hiç biri LİYAKAT ile değil ATAMA ile görevlere getiriliyor. Bu adamların çoğunun futbol ile izleyici seviyesinin dışında alakası yok. Kkulüplerde futbolun içinden gelip başarının nasıl geleceğini bilen adamlara yönetim kadrolarındayer verilmediği sürece imkansız bu iş adamları kafası ve en fazla ben yalarım yarışında ki isimler ile futbolu döndürmek.

Bunu kabul edip eleştirebileceğini sanmıyorum ama yazayım dedim. Çünkü sende tam o düşüncenin ürünüsün.

Bir seyde sorun varsa her birimde vardir , siyasette de vardir , federasyonda da ,kluplerde de ... sen benim hangi dusunce urunu oldugumu yorumlama da geri kalan kismini oturup tartisalim

"gorevlere getiriliyor" , buna klupler de dahil degil mi , lucescu , terim ,digerleri daum ersun aykut ekseninde donerken de mi siyaset var ?

turk insaninin siyaset , spor ve her alandaki eksikliginin tesbitidir bu senin yaptigin , buna forumda muhalefet eden cikacagini sanmiyorum

istikrar biz seyircide var mi peki ? bu saydigimiz adamlar siyaset, spor camiasi toplasan 1500 kisi cikmaz .. icra yetkisi olanlarin toplam sayisi

peki 80 milyonda sabir, istikrar filan var mi , dun istedigimiz tudor u 5 puan kaybetti diye postalayin demiyor muyuz mesela ? turk insaninin genel problemini sadece siyasete yuklersek kendimizi kandiririz

2002 den once boyle bir parti yoktu , nispeten liyakat belki daha onemliydi , baski unsurlari azdi , o zaman dunya sampiyonluklarimiz mi vardi deste deste

biz basarisiz bir ulkeyiz , bunu degistirmenin yolunu bulmak gerekiyor

Hassa bastırmış parayı vermiş reklamı :D

Ya kuyruğu kaptırdı kurutlma derdinde sahibi, ya da devletten sağlam bi iş alma peşinde.

Bak cumhurbaskanina katiliyorum sponsorlar buyuk takimlar pesinden kosacagina diger kuluplerede yatirim yapmali ki rekabet basariyi getirsin. Ridvan gibi beyinleri yerine daha mantikli kisilerin sozlerini analiz edince dogrusu bulunuyor

Aziz yine fetö üzerinden muhabbet döndürmüş. Dursun Özbek ile Muharrem Usta ayrı telden çalıyor. Göksel Gümüşdağ nispeten önemli noktalara değindi. Kalanı Türk futbolunun ve yönetici profilinin özeti.

Fikret Orman: Iıııııı mmmm ııııı sayın cumhurbaşkanım :asd:

Üst Alt