D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran

Senin kadar olmasa da Semih'i azicik dilledik maalesef.

Gözlerinden öpüyorum Ugur kardesim.

849912_detay.jpg

cikmasi gereken 11:

volkan - gg - hakan b. - ahmet - caner - topal - oguzhan - emre - arda - hakan c. - yunus

eger ardanin gene 30 dakika oynayacak hali yoksa nuri girip oguzhan ileri gecebilir.

ama tabii ki ulkede hersey adam kayirma ve evlatcilik uzerine oldugu icin

semih, selcuk, volkan, burak, ozan gibi bos beles elemanlar oynayacaktir.

boylece ispanya aklimizi aldi mi osmanli imparatorlugu milli takimi basliginda derin tartismalara devam ederiz.

hayirli aksamlar.

Ozan Selçuk'tan daha iyi oynadı.

Tamam golde mallık yaptı ama Hırvatlara karşı en çok koşan, en çok top kapan ve en çok ikili mücadele kazanan oyuncu olmuş.

Bütün vasat tekniğine,orantısız vücüduna,pozisyon hatalarına rağmen gruptaki takımlarının temposuna karşılık verebilecek tek orta saha oyuncumuz.

O yüzden Selçuk yerine Ozan oynamalı

Ozan Selçuk'tan daha iyi oynadı.

Tamam golde mallık yaptı ama Hırvatlara karşı en çok koşan, en çok top kapan ve en çok ikili mücadele kazanan oyuncu olmuş.

Bütün vasat tekniğine,orantısız vücüduna,pozisyon hatalarına rağmen gruptaki takımlarının temposuna karşılık verebilecek tek orta saha oyuncumuz.

O yüzden Selçuk yerine Ozan oynamalı

Ozan birde Burak´a güzel bir 25 metrelik uzun pas gönderdi, Burak savunma arkasina sarkti, ama topu kontrol etmeye calisip auta sektirdi. Arka kafasi ile bir geriye tiklasaydi topa, Hakan C ortada bostu.

hayal meyal kurmaya gerek yok puan alamayız..ispanya eğer maça asılırsa takım rezil olur.
argo deyişle malamat olur :)
ben gol bile atamadan turnuvadan eleneceğimizi düşünüyorum .
zaten böyle leş bir takımın oralarda işi yoktu.

Hoca Arda'yı kesmeyecekse bence sağ kanatta oynatmak işe yarayabilir. Jordi Alba'ya karşı oynarken sağda şans veriyordu Simeone ve güzel işler yaptığı zamanlar olmuştu Arda'nın. Alba iyi hücumcu ama savunmada tek silahı hızı ve onu da kullanamıyor.

Tabi kaç kere hücuma çıkıp bu eksiği kullanırız o da ayrı mesele. Ceza sahamız civarına geçecek maç. :D

Üst Alt