D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran

:D doğru kadroyla çıkarsın yine yenilirsin sıkıntı yok ama yanlış kadroyla çıkıp yenilirsen sıkıntı olur.

Yahu arkadaş kendinizi teselli etmekten ne zaman vazgeçeceksiniz yıllardır aynı mevzu hep yenilelim ama ezilmeyelim kafası.Ülke futbolunda hocanın aldığı para ortada oyuncuların aldığı para ortada bakıyorsun hırvatistan karşısında 6 lık olmadığına dua ediyorsun bahane ne peki ? doğru kadro yoktu! doğru kadro ile çıkıyorsun yine yeniliyorsun bu sefer bahane iyi oynadık ama olmadı :D

Şunu bi anlayalım ülkenin her yerinde olduğu gibi milli takıma oyuncu seçimindede nerede haketmeyen nerede dayısı amcası güçlü adamlar var onlar oluyor ve sizde hala doğru kadrodan bahsediyorsunuz kimi yazalım diyorsunuz siz daha çok yazarsınız ;)

Yahu arkadaş kendinizi teselli etmekten ne zaman vazgeçeceksiniz yıllardır aynı mevzu hep yenilelim ama ezilmeyelim kafası.Ülke futbolunda hocanın aldığı para ortada oyuncuların aldığı para ortada bakıyorsun hırvatistan karşısında 6 lık olmadığına dua ediyorsun bahane ne peki ? doğru kadro yoktu! doğru kadro ile çıkıyorsun yine yeniliyorsun bu sefer bahane iyi oynadık ama olmadı :D

Şunu bi anlayalım ülkenin her yerinde olduğu gibi milli takıma oyuncu seçimindede nerede haketmeyen nerede dayısı amcası güçlü adamlar var onlar oluyor ve sizde hala doğru kadrodan bahsediyorsunuz kimi yazalım diyorsunuz siz daha çok yazarsınız ;)

boş kahve muabbeti yapıyorsun seni geçiştirmek zorundayım

Hayır.Ahmet'in yedirdiği goller.En basitinden ilk yarıdaki Gençler'i 4-1 yendiğimiz maçta ilk golde Chedjou'ya orta açtırması,son golde Burak'a penaltı yaptırması.

215/216 Galatasaray-Genclerbirliği dakika 49 gol Bilal Kısa Ligtv.com.tr
215/216 Galatasaray-Genclerbirliği dakika 87 gol Burak Yılmaz Ligtv.com.tr

şu videoda 18. saniyede ofsaytı nasıl bozduğuna bak

birde tam 1:30 dk da yanından adamın nasıl kaçtığına bak

215-216 Genclerbirliği 1-1 Galatasaray mac ozeti Ligtv.com.tr

birde şu maçta stancuya hediye ettiği gole bak :D

214-215 Genclerbirliği 1-1 Galatasaray mac ozeti Ligtv.com.tr

Ben Semih hata yapmıyor demedim ki.Ahmet Semih'ten daha kötü dedim.

Zaten diyemezsin daha kötü olduğu senin düşüncendir onuda genelleyemezsin.Yani semihin yaptığı hatalar tescillenmiş durumda buna benzer 1200 tane video koyarım buraya semihi özel yapan şey avrupada oynayıp sıçması ve bunu tecrübe olarak algılanamanız ise saygı duyarım maçtan sonra konuşalım bunları derim.

Zaten diyemezsin daha kötü olduğu senin düşüncendir onuda genelleyemezsin.Yani semihin yaptığı hatalar tescillenmiş durumda buna benzer 1200 tane video koyarım buraya semihi özel yapan şey avrupada oynayıp sıçması ve bunu tecrübe olarak algılanamanız ise saygı duyarım maçtan sonra konuşalım bunları derim.

İspanya maçında Semih'in hata yapması,benim uluslararası tecrübesi nedeniyle Semih'i Ahmet'e tercih etmemin yanlış olduğunu göstermez.

İspanya maçında Semih'in hata yapması,benim uluslararası tecrübesi nedeniyle Semih'i Ahmet'e tercih etmemin yanlış olduğunu göstermez.

adam oynadığı 10 maçın 8 inde hata yapan bir adam bunun ispanyası çek cumhuriyeti arsenali çaykur rizesimi var oyuna konsantre olamayan güçsüz tekniği zayıf dengesizin teki neticede.Neyse yahu iyi oynasın uluslararası tecrübesi ile 3 gol yedirsin bizde tecrübesine güvenmeye devam edelim :D

Bugün forumda Semihi tartışıp durdunuz herif gerçekten oynayacak herhalde Topal yüzünden :D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Gönül oynamasın zaten. Acayip overrated bir futbolcu, hele hele konu milli takımdaki performans olunca. Şener gayet iyi oynamıştı elemedeki grup maçlarında bence.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt